Pytanie Do Dziewczyn

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Hmmm ... Ja nie ukrywam ,że zwracam uwagę na wygląd jednak co nie oznacza ,iż wnętrze nie ma dla mnie znaczenia;) Lubię chłopaczków w stylu Cristiano Ronaldo bądz Stefano Terrazino ... hehe tzn .. brunecik o bardzio ciemnej karnacji iii czarnych oczach mhhhm :p oczywiście wysportowany ..kaloryferek na brzuszku,ładnie umięsnione nogi itepe ... ;) Aaaa styl .. to raczej elegancki... sweterek,spodnie w kant ,albo jasne jeansy i pantofelki ;D
 

anieczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
No nie ma co ukrywać , że wyglad sie nie liczy czy cos z takich :cenzura:ek:) Chlopak fajnie wyglada jak ma dzinsy i np. jakis sweterek, do tego wloski na żel i do tego jeszcze ładne perfumy;)
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Dziewczyny jaki wg was powinien być chłopak by przyciagnąc waszą uwagę ?

Jeśli to będzie ubiór naturalny i odpowiedni do charakteru, to może miec nawet podarte buty, byle były te buty czyste...
Chłopak powinien byc zadbany... nie musi wylewac na siebie litrów perfum... ważne,by pachniał naturalnie, sobą (nie mówie o pocie :> )

Jak dla mnie to facet po prostu powinien byc sobą... zresztą.. ja nie patrzę na wygląd...Wygląd mnie nie pokocha...ale jego serducho...
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
jak dla mnie to przede wszystkim nie powinien zwracac na siebie szczególnej uwagi np glupim zachowaniem. Popisy itp
 

agata:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja lubię jak chłopak jest ubrany raczej normalnie czyli np. jeansy i jakaś fajna bluza albo sweterek:) W lecie fajnie jak chłopak ma jakąś sexy koszulkę;) Fryzura raczej obojętna ale szczerze to nie lubie długich włosów u chłopaków. Zapach nie za intensywny. Ostatnio zwracam szczególną uwagę na oczka i lubie jak są takie fajne duże:)
Aha! A najważniejsze to jest to żeby chłopak miał obcięte paznokcie, bo ja nie mogę patrzyć na długie paznokietki u panów - blee.
No to tyle ode mnie:) Pozdro:*
 

samopaula

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Najwazniejsze zeby chlopak mial pomysl na siebie :)
Byl po troszku niesmialy i zeby cos poodwalal:p
a wyglad?
Ja osobiscie lubie skate'ow z zaczesanym irokezem na glowie :sexy: mmmmm
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Musi wyglądać poprostu ładnie :)
i koniecznie ładnie pachnieć musi :)
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
Jaki wg was powinien być chłopak, by zwrócić na siebie uwagę
dzisiaj nie jestem co prawda dziewczyna - ale znam dziewczyny.. :lol:
mysle ze odpowiedz jest krotka i tresciwa - aczkolwiek bardzo znaczaca:
powinien wygladac i zachowywac sie jak Locke
:phi:
 

charakter

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
C.K.N.
No, no cennych rzeczy się dowiedziałem drogie Panie :)
Prawie każda z Was zwraca uwagę na zapach - dobrze wiedzieć :)
Pozdrawiam i dziękuję
 

DarkAngel_

~~ PIjOkrWijCA ~~
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
613
Punkty reakcji
0
Miasto
Z płonącej odchłani....na samym dnie...
hehe ja patrz e na charakter i na wyglad...:D uwielbiam kolesi zadbanych któży ładnie pachna ....;]
najbardziej chyba krecą mnie skate;p ... oczywiscie nie tylko...:D jesli chcecie sie dowiedziec wiecej piszcie na PW ;] :lol: ;]
:D :D
 

Kajina

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Radlin
prawda wygląd nie jest najwazniejszy co nie znaczy ze nie zwracam na niego uwagi, jak dla mnie nie musze czuc go z kilometrów jakims drogim perfumem wystarczy taki ktory jak poczuje bede kojarzyła go z nim, fryzura nie koniecznie na topie (nie lubie pospolitków [czyt.kazdy taki sam]) lubie kolesi z własną twórczoscią ze tak powiem, eksperymentuja z włosami az w koncu uzyskują swój własny styl który potem takim dziewczyną jak mi rzuca sie w oczy, co do ubioru mam swoj typ ale to przeciez wszystko zależy od charakteru kolesia, stylu bycia, często muzyka ma wpływ na to jak sie ubierają na tą sytuacje za to nie mamy wpływu my, nie lubie jak dziewczyny zmieniają swoich chłopaków według własnego upodobania chłopak powienien byc zdecydowany i miec swoje zdanie w tedy moge nazwac go facetem :)

(uu ale sie rozpisałam :D )
 

beatrycvze

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Styl ubierania się nie jest ważny aby był czysty i schludny, po prostu musi być zadbany.ładny zapach no i oczywiście musi traktować dziewczynę z szacunkiem.
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
patrze i na wyglad i na charakterek :p
powinien być schludny,styl to Jego sprawa, perfumy takie, które poznam wszędzie :p ( ;( )
a o charakterze to bym mogła pisssssaać :D
najważniejsze - żeby był sobą

:papa:
 
Do góry