Przegonili Osiołka

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Osiołka wezmą to jakieś inne zwierze podrzucą i tak internet userzy będą górą i tak bo w końcu internetu nie zablokują . A jeśli ktoś ściąga tylko i jedynie dla siebie i ma jedynie po jednej kopi tego czegoś to chyba nikogo nie musi sie bac.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
Przed komputerem
Osiołka wezmą to jakieś inne zwierze podrzucą i tak internet userzy będą górą i tak bo w końcu internetu nie zablokują . A jeśli ktoś ściąga tylko i jedynie dla siebie i ma jedynie po jednej kopi tego czegoś to chyba nikogo nie musi sie bac.
Ale, żeby móc ściągnąć kopie legalnie to trzeba mieć orginalke :niepewny: . A jeżeli chodzi o samo ściąganie to napewno coś wymyślą, może jakąś wtyczke :p .
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
ale jedna kopie orginała mozesz miec ale oni ci nie udowodnią ze sciągnołes to z neta a ty im powiesz ze kupiłes ale wszystko (pudełko instrukcje i seriala) spaliłeś ale za to kopie płyty miałeś i moga ci naskoczy jak na niemieckim filmie.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
Przed komputerem
ale jedna kopie orginała mozesz miec ale oni ci nie udowodnią ze sciągnołes to z neta a ty im powiesz ze kupiłes ale wszystko (pudełko instrukcje i seriala) spaliłeś ale za to kopie płyty miałeś i moga ci naskoczy jak na niemieckim filmie.
Bardzo orginalny pomysł, ale niewiem czy przejdzie, bo trzeba mieć jakijś dowód :p .
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
ale dom ci sie palił a kopie miałeś w szafie przy wyjsciu chwyciłes je i wybiegłes a z domu nie było co zbierac. Wierciłem ten temat z facetką od techniki wniose: masz jedną kopie śpij spokojnie, a jak handlujesz kopiami to kij ci w oko(jak sam beierzesz za darmo to i dawaj za darmo).
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
powiem szczerze że wasze wypowiedzi przyprawiają mnie o dobry humor
ale z drugiej strony ze ominęliście mój post na poprzedniej stronie

a czego to się śmieje?? z waszej niewiedzy i brnięcia w nią jeszcze bardziej a do tego wymyślacie coraz to nowe nibyfakty

nikt nie zamknie żadnego programu ----- nieda się poprostu
a co do legalności to całkiem legalnie będzie jeśli macie tylko i wyłącznie oryginały w domu, płyty przegrywane (kopie) były są i będą nielegalne, to że można mieć jedną kopie to fakt a nazywa się to "małą szkodliwością społeczną" taka ot ulga żeby policja nie musiała łazić po domach i zamknąć połowe polski w więzieniu i zeby niebiescy mogli sobie spokojnie siedzieć na tyłkach wcinać pączki popijając je kawą


przeczytajcie to wreszcze bo tylko panike siejecie głupimi postami
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
Przed komputerem
nikt nie zamknie żadnego programu ----- nieda się poprostu
To ja wiem, że się nieda, mogą jedynie zaprzestać robienia nowych wersji tego typu programów. Ja cały czas mówie o tym, że oni chcą zamknąć kanały p2p, a nie programy :p . Zostaną same programy, ale bezurzyteczne, gdyż nie będzie serwerów :p .
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
kanały p2p?? człowieku rozkmiń
jak już to porty, których i tak nie zamkną bo nie mogą zablokować takiej ich ilości

ale widze że o serwerach to Ty też nie zabardzo masz pojęcie
serwery są na całym świecie, w domach, piwnicach, strychach, firmach i innych
nieda sie jednego dnia powiedzieć
"jutro zamykamy serwery"
to jest poprostu niemożliwe, głupiego Razorbacka kilka lat zamykali a codzień powstają nowe,
programu też nie zablokują bo on nie włącza się za pośrednictwem jednego ogólnego centralnego komputera, tylko w tej chwili już każdy zainstalowany program jest połączony z tysiącami jak nie milionami innych programów
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
eh na spokojnie :) po pierwsze osiolek mi chodzi nadal i to calkiem calkiem :D a po drugie z ta nielegalnoscia to nic nikt nam za nielegalne sciaganie niezrobi.wkoncu musieli by ukarac wszystkich ktorzy maja neta.bo kto z nas niezasysal czego z neta :) wiec niema co :cenzura: w majty;p
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
tak samo ukarać za samo posiadanie nagrywarki, bo to przecież służy wszystkim do nielegalnych kopii, piractwa itp

bez sensu
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
Przed komputerem
kanały p2p?? człowieku rozkmiń
jak już to porty, których i tak nie zamkną bo nie mogą zablokować takiej ich ilości

ale widze że o serwerach to Ty też nie zabardzo masz pojęcie
serwery są na całym świecie, w domach, piwnicach, strychach, firmach i innych
nieda sie jednego dnia powiedzieć
"jutro zamykamy serwery"
to jest poprostu niemożliwe, głupiego Razorbacka kilka lat zamykali a codzień powstają nowe,
programu też nie zablokują bo on nie włącza się za pośrednictwem jednego ogólnego centralnego komputera, tylko w tej chwili już każdy zainstalowany program jest połączony z tysiącami jak nie milionami innych programów
Nie wymądrzaj się już, bo coś Ci nie wychodzi :p . Mówie o kanałach p2p, a nie o portach. Kanały p2p to np. eDonkey, BearShare czy Grokster. Nawet piszą o tym w Komputer Świecie, ale ty chyba żyjesz w innym świecie, he he he :lol: . Jeżeli chodzi o serwery to nie mówie o tym, że zamkną je już jutro, albo że zaraz tylko że mają zamiar z tym walczyć. Na przyszłość czytaj uważniej :/ .

tak samo ukarać za samo posiadanie nagrywarki, bo to przecież służy wszystkim do nielegalnych kopii, piractwa itp

bez sensu
Nagrywarki to co innego, bo przecież ich głównym zadaniem nie jest robienie nielagalnych kopii oprogramowania tylko nagrywanie własnych plików, dokumentów itp.
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
Nawet piszą o tym w Komputer Świecie
przestań czytać gazety a zacznij myśleć

Jeżeli chodzi o serwery to nie mówie o tym, że zamkną je już jutro, albo że zaraz tylko że mają zamiar z tym walczyć
chłopie, mają zamiar?? oni już dawno temu z tym walczą, jeszcze przed tym jak Komuter Świat zlasował ci mózg, i z tego co mi wiadomo to zamknęli narazie 1 serwer, a powstało ich tysiące

Na przyszłość czytaj uważniej
na przysżłość przemyśl zanim napiszesz

co do nagrywarek, tylko w polsce mamy takich polityków, którzy wolą ukarać ludzi za posiadanie piratów niż postarać się oto żeby mieli na oryginały, ale to już zagadnienie na zupełnie inny temat
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Ej ale nagywarka tez słózy do tego ze jak sobie zrobie kupe zdjec aparatem cyfrowym to potem to napalam na płytke a tym raczej prawa nie łame.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
Przed komputerem
z tego co mi wiadomo to zamknęli narazie 1 serwer, a powstało ich tysiące
I znowu błąd, bo nie zamknieli serwera tylko kanał p2p ( eDonkey), a serwery dalej są :p . Widze stary, że się nakręciłeś więc troche ochłoń. Narazie z tobą nie gadam, bo widze że rozmowa z tobą jest bez sera <_< .
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
Przed komputerem
co do tego że serwery dalej są to widocznie już nie przeczytałeś w swojej gazetce do końca
W gazetce nic nie piszą o serwerach, a pozatym nawet w poprzednich postach napisałem, że wszystkie serwery dalej istnieją i niewiem skąd ty to wziołeś, że niby ja napisałem o zamykaniu serwerów :mruga: . Wracając do tego linku co podałeś to piszą tam ciutek inaczej niż na kawałku papierku, który kupiłem :/ , bo twierdzą że to już koniec ściągania przez p2p, a serwisie dobre programy piszą o tym, że eDonkey upadło, ale program dalej jest. Wygląda na to, że problemem naszej kłótni było to, że serwis dobre programy napisał o upadku eDonkey, a Komputer Świat napisał o tym samym tylko z akcentem na upadek p2p przez co zmieniła się treść tego artykułu :( .
 
Do góry