Przegonili Osiołka

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Ale to eDonkey upadł z tego co zrozumiałem jako server ale program wciaz istnieje i mozna z niego kozystac ale jedynie po podłaczeniu na inne servery niz eDonkey'a bo przecierz takie też sa.
Na dole artykułu jest napisane że sousilk(czy jaktotam) też został zamkniety o wiele wczesniej, a niedawno (kilka dni temu) mój kumpel polecał ten program do muzy po podobnierz super ciągnie.
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
tam jest napisane ze zabrnioniono firmie produkującej eDonkeya rozpowszechniania i daleszego rozbudowywania programu, dalej widac czarno na białym że starsze wersje działają z tym że gorzej ale to już sie nie można dziwić wkońcu to przeżytki

o zamykaniu serwerów ja napisałem, czytaj uważnie

jaki upadek p2p?? chłopie to nie upadnie puki nie znajdą naprawde lepszego zastępstwa, oni zabronili eDonkey i innym rozpowszechniania swojego programu bo coś tam nie wiem gdzie pobierali za coś pieniądze, innymi słowy, działali jak powszechni piraci i za to im nóżki podcięli
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
Przed komputerem
jaki upadek p2p?? chłopie to nie upadnie puki nie znajdą naprawde lepszego zastępstwa, oni zabronili eDonkey i innym rozpowszechniania swojego programu bo coś tam nie wiem gdzie pobierali za coś pieniądze, innymi słowy, działali jak powszechni piraci i za to im nóżki podcięli
Ja wiem, że p2p nie upadnie przynajmniej w tym wieku i zgadzam się z tobą, ale napisałem tylko, że Komputer Świat napisał tak jakby to był już koniec p2p, ja wcale tak nie twierdze i zrozum to wreszcie.
 

MHz

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiek
18
ojoj biedny chłopak buu . Osiołka mu zamknęli buu. Koleś wiesz ile istnieje programów do wymiany plików??? Wpisz w googlach P2P download i zobaczysz ile ci tego wyskoczy...

bo przedtem to było jeszcze legalne.

aaaahahahahahaahah..... nie no poprostu jazdaaaa <spadł z krzesła> lól weź koleś normalnie przez ciebie mam czkawkę od śmiechu hehe za dużo się powietrza nałykałem...

P2P I WYMIANA PLIKÓW JEST LEGALNA GDY SĄ TO FOTKI,PLIKI pojedyńcze LUB JAKIEŚ TAPETY CZY DOKUMENTY TEKSTOWE czy COŚ... P2P JEST NIELEGALNE JEŻELI ŚCIĄGASZ GRY,FILMY,MUZYKĘ KTÓRĄ NALEŻY KUPIĆ BO np. JEST NOWA! ! ! .
TAKŻE P2P JEST NIELEGALNE!!!

Boisz się kontroli w mieszkaniu?
Jesteś lol...

albo przestań ściągać muzyke i gry . . . i graj, swobodnie w gierki on-line na maxiorze xD .


Aha i jeszcze jedno mianowicie pojęcie P2P(Peer to Peer) tłumacząc jest to wymiana użytkownik to użytkownik. A przez gg albo skype'a to nie jest może P2P? również można wysyłać pliki,wiadomości jest to poprostu bezpośrednia wymiana plików.
SIEĆ P2P NIE UPADNIE!!! Ponieważ jak pisałem jest to wymiana plików międzu użytkownikami BEZ POTRZEBY PODŁĄCZANIA DO JAKIEGOKOLWIEK SERWERA!
No jest tylko jedna możliwość upadku sieci...






... poodcinać wszystkim dostęp do internetu...
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
Przed komputerem
ojoj biedny chłopak buu . Osiołka mu zamknęli buu. Koleś wiesz ile istnieje programów do wymiany plików??? Wpisz w googlach P2P download i zobaczysz ile ci tego wyskoczy...
aaaahahahahahaahah..... nie no poprostu jazdaaaa <spadł z krzesła> lól weź koleś normalnie przez ciebie mam czkawkę od śmiechu hehe za dużo się powietrza nałykałem...

P2P I WYMIANA PLIKÓW JEST LEGALNA GDY SĄ TO FOTKI,PLIKI pojedyńcze LUB JAKIEŚ TAPETY CZY DOKUMENTY TEKSTOWE czy COŚ... P2P JEST NIELEGALNE JEŻELI ŚCIĄGASZ GRY,FILMY,MUZYKĘ KTÓRĄ NALEŻY KUPIĆ BO np. JEST NOWA! ! ! .
TAKŻE P2P JEST NIELEGALNE!!!

Boisz się kontroli w mieszkaniu?
Jesteś lol...

albo przestań ściągać muzyke i gry . . . i graj, swobodnie w gierki on-line na maxiorze xD .
Aha i jeszcze jedno mianowicie pojęcie P2P(Peer to Peer) tłumacząc jest to wymiana użytkownik to użytkownik. A przez gg albo skype'a to nie jest może P2P? również można wysyłać pliki,wiadomości jest to poprostu bezpośrednia wymiana plików.
O rany, aleś ty się rozpisał :D . No więc tak miło mi, że Cie rozbawiłem, mam nadzieje że nie potłukłeś się spadając z tego krzesła. Tak jak juz pisałem w poprzednim poście - w gazetce źle sforułowali prawdziwy przekaz i chyba nie czytałeś wszystkich moich postów tylko ten pierwszy :p . Jeżeli chodzi o ściąganie muzy i gier to już od dawna nie ściągam bo mam wolnego neta i już niegram tyle co kiedyś. Jest też błąd z mojej strony bo na początku moja wypowiedź nie była pełna i większość z was źle to odebrała.
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
"Pawle19".człowiek. Ty sie tak nie spinaj, zrobiłeś z siebie błazna to ludzie wypominają, to jest normalne
chciałeś być wielce mądry bo czytasz Komputer Świat a okazało się że przelatujesz po obrazkach a liteki co dziesiątą, i G się na tym znasz, ale przyznałeś się że coś Ci nie wyszło i dlamnie przynajmniej temat jest skończony, chociaż ten kto to przeczyta napewno pomyśli sobie jaki to z Ciebie mądrala
co prawda "Mhz" wyleciał jak filip z konopi i wyrzucił swoje mądrości powtarzając tylko to co już zostało wspólnie uzgodnione

siija
 

domister

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
z domu ;)
RAMZE$ ma rację, nie kłócie się :nieaniol:
A tak ro jakby za ściąganie pirackich filmów itp. to by 99% polskich internautów mundurowi przymkneli...
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
Przed komputerem
"Pawle19".człowiek. Ty sie tak nie spinaj, zrobiłeś z siebie błazna to ludzie wypominają, to jest normalne
chciałeś być wielce mądry bo czytasz Komputer Świat a okazało się że przelatujesz po obrazkach a liteki co dziesiątą, i G się na tym znasz, ale przyznałeś się że coś Ci nie wyszło i dlamnie przynajmniej temat jest skończony, chociaż ten kto to przeczyta napewno pomyśli sobie jaki to z Ciebie mądrala
co prawda "Mhz" wyleciał jak filip z konopi i wyrzucił swoje mądrości powtarzając tylko to co już zostało wspólnie uzgodnione

siija
Właśnie niewiem czemu wszysycy przyjeliście, że ja twierdze, że zamkną program eMule. Ja tylko napisałem tak, że przeczytałem to w gazecie i cały czas kierowałem się myślą zawartą w gazecie, a ten osiołek napisałem tylko po to, żeby łatwiej było zajarzyć zielonym. Później ty napisałeś, że ja twierdze, że zamkną program :mruga: , chociaż pisałem że tylko tak przeczytałem, a później wszyscy polecieli za twoją myślą lub zakapowali tak jak ty przez co zrobiło się zamieszanie :/ .
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ale to eDonkey upadł z tego co zrozumiałem jako server ale program wciaz istnieje i mozna z niego kozystac ale jedynie po podłaczeniu na inne servery niz eDonkey'a bo przecierz takie też sa.
Na dole artykułu jest napisane że sousilk(czy jaktotam) też został zamkniety o wiele wczesniej, a niedawno (kilka dni temu) mój kumpel polecał ten program do muzy po podobnierz super ciągnie.
Tia... Ja też o tym soulseek słyszłam. Znaczy się ciotka mi poleciła xD i mam. Ale jak ciągnie to nie wiem bo nawet nie próbowałam jeszcze :D
 
Do góry