Problem Rasizmu?

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
"Typowe gadanie glupot...nie wypowiadaj sie jako MY ok, bo ja sie takimi ludzmi jak ty brzydze i reki nie podaje.
To ze akurat teraz przy wladzy są ludzie repezentujacy Ciemnogród to nie znaczy ze zawsze tak bedzie."

-Przedtem było sld , i tez nie było lepiej . Tak jak w afryce uczymy się rządzic swoim państwem , rózniva polega tylko na tym że oni wyzwolili się z kolonii a my z pod pantofla Rosji .

"A poza tym zyjemy w jako takiej cywilizacji i kulturze wiec porównanie np. z Zimbabwe jest obrazą."

Porównałem tylko do sytuacji politycznej , nie dopowidaj sobie faktów . Nie wypowiadałem sie na temat ogólnej kultury panującej w kraju .

"A tak na powaznie to raze pomyslec troche nad soba bo zenujace jest twoje podejsce"

-Obiektywny i żenujący to dwa rózne pojęcia . "
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
. Dlaczego oni nie mieszkają u siebie?
A dlaczego tylu polaków wyjechało do Anglii i Irlandii?Bo liczą Tam na lepsze życie.
Dlaczego na ogół zachowuja sie bardzo prymitywnie i natarczywie w stosunku do bialych kobiet?
Może po prostu w afryce w ten sposób rwie się panieny i tak są nauczeni? :D

W jednym się z Tobą zgodze (w pewnym stopniu) znaczna część murzynów jak i arabów przyjeżdza do Europy po to aby nic nie robić tylko brać socjal i płodzić mnóstwo dzieciaków.Mało tego jeszcze chcą narzucać nam swój styl życia (szczególnie arabowie, muzułmanie i te ich nawracanie niewiernych).Brat kumpla który mieszka we Francji (nie jest rasistą,faszystą ,skinem ani nikim takim) mówi że tam więszość arabów i murzynów, szczególnie mlodych nic nie robi nie chce się wziąść do roboty.Żyją z socjalu, często ćpają,łażą i szukają pretekstu do awantury.Zresztą każdy chyba widział w TV co się działo niedawno we Francji.

W moim mieście żyją cyganie i też wielu z nich się tak zachowuje.Po prostu kolorowi mają inną mentalność niż europejczycy.

I w tym masz jeszcze racje że po odzyskaniu przez afrykańskie państwa niepodległości murzynom wcale nie żyje się lepiej.I dlatego właśnie ciągną do Europy. :D

PS. Nie jestem rasistą.Staram się akceptować innych bez względu na poglądy jak i kolor skóry.
Napisałem tylko to co widze.Prawdy nie ma sensu ukrywać.
A Ciebie HEH chyba nie polubie bo wydaje mi się że jesteś rasistą i tępienie innych niż Ty jest dla Ciebie sztuką dla sztuki.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Nie mówcie stereotypami. Proszę.

Kolorowi jako jakaś jednolita grupa etniczna?
No cóż, tu może zawstydzę was panowie, ale co do pracowitości i sumienności to jako grupa pozostajemy i my - Polska i cała Europa daleko w tyle za Azją. Chiny, Japonia, Taiwan.
Zresztą, widać to nawet na przykładzie imigrantów - ilu z was widziało żebrającego Azjatę? Ja żadnego. Była fala Rumunów i tego typu kolorytu, ale już przebrzmiała i znowu na ulicy żebrają nasze rodzime menele i narkomani.
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Faktycznie.Azjaci są pracowici.A ja nie pisałem o nich tylko o znacznej części murzynów i arabów przybywających do Europy.A to że w polsce większość meneli i żebraków to polacy jest chyba rzeczą normalną.Zapewniam Cię że w Azji przeważnie żebrzą azjaci.W Afryce afrykańczycy.A w Polsce polacy.Nie ma w tym nic dziwnego.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Moi 'drodzy' forumowicze, prosze Was - jak narazie tylko prosze - o utrzymanie jakotakiej kultury języka, aby nam wszystkim było przyjemniej czytać nasze wspólne wypowiedzi. Przypominam również iż używanie wyrażeń wulgarnych skierowanych wobec określonej grupy etnicznej etc. jest sprzeczne z regulaminem tego forum i będzie karane ostrzeżeniem. Jedna z osób rozmawiajaca w tym temacie już się o tym przekonała.

Nie komentujcie tego posta.

Pozdrawiam i życze miłej dyskusji.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ano żebrzą. A kto ma żebrać, skoro mieszkają tam Azjaci?
Ale w 20 milionowym Shanghaju było mniej żebraków niż w Katowicach. To też prawda.
 

krokodyl

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
HEH mampytanie do ciebie? dlaczego wtobie tyle nienawisci, twoje myslenie jest mysleniem faszystowskim. tak wlasnie myslal Hitler nienawidzil zydow, innych wyznan itp .Czlowieku z takim nastawieniem dleko nie zajedziesz , ciekawe co bys powiedzial, gdybys oberwal za to , ze kibicujesz innej druzunie niz , twoj przeciwnik , wierz mi , wolabys ze to niesprawiedliwe.Mam przyjaciol o oinej karnacji i wierz mi nie dorownujesz im inteligencja. napisze to tak POLSKA dla WSZYSTKICH :)

HEH mampytanie do ciebie? dlaczego wtobie tyle nienawisci, twoje myslenie jest mysleniem faszystowskim. tak wlasnie myslal Hitler nienawidzil zydow, innych wyznan itp .Czlowieku z takim nastawieniem dleko nie zajedziesz , ciekawe co bys powiedzial, gdybys oberwal za to , ze kibicujesz innej druzynie niz , twoj przeciwnik , wierz mi , wolabys ze to niesprawiedliwe.Mam przyjaciol o oinej karnacji i wierz mi nie dorownujesz im inteligencja. napisze to tak POLSKA dla WSZYSTKICH :)
 

Punk_girl

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
sorry a w czym taki skinhead jest lepszy od tzw. murzyna co? bo jak na moje to nie jest...a poza tym to czlowiek taki sam jak kazdy inny...nie wiem czy lubie murzynow czy nie...ale napewno ich toleruje.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A Ty Sex Pistols uważasz, ża skinhead to kto ? Taki sam człowiek jak Ty tylko z ukształtowanymi poglądami i nie poddany tresurze.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
A ja powiem odwrotnie. Taki sam człowiek jak ja, ale poddany tresurze i propagandzie nienawiści, która jest nota bene najłatwiejszą propagandą jaką da się zrobić. Na jaki kit łatwiej chwycić ludzi niż na tekst "jesteście grupą wyjątkową, jeżeli ktoś myśli inaczej to głupek, a głupków trzeba tępić, jeżeli ktoś wam wejdzie w drogę to głupek, a głupków należy tępić, a nawet jeżeli ktoś nie wejdzie wam w drogę ale jest inny - to wywalcie go, niech się tu nie pałęta".

Taki kit jest najłatwiejszy do sprzedania, bo każdy chce być tym lepszym - taki podświadomy kompleks. Szkoda tylko, że nie jesteśmy ani lepsi ani gorsi od innych. I nikt nie dał nam patentu na mądrość. Ani na miejsce w pierwszej klasie ludzkości.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Niestety moja droga idziesz cały czas tą samą drogą. Traktujesz wszystkich skinów, jak ludzi o IQ pozwalającym na koordynację
ruchową. A jeśli chodzi o głupków to przykłady były w sąsiednim temacie o rasizmie. Dla niewtajemniczonych chodzi o Nigdy Więcej
które uhonorowało tytułem Antyfaszysta Roku 2003 wiadomego murzyna, który odwdzięczył się kilku antyfaszystkom Hiv-em, cóż
rasistki nie zadają się z czarnymi.

Antyfaszyzm źródłem HIV


"To, że antyfaszyzm jest chorobą umysłową jest wiadomym od dawna. Okazało się jednak, że potrafi on rozsiewać i choroby innego rodzaju, w tym i najniebezpieczniejszą zarazę współczesnego świata – HIV.

Problem ujrzał światło dzienne za sprawą „Antyfaszysty roku 2003”, Kameruńczyka Simona Moleke Nje, aresztowanego przez warszawską policję za świadome zarażenie HIVem grupy kobiet. Oczekujemy (z taką sugestią zwrocimy się do Ministra Sprawiedliwości), że aparat ścigania dokona następnych zatrzymań towarzyszy hivowych pana Moleke, skupionych w szeregach tak zwanych antyfaszystowskich organizacji typu „Nigdy Więcej”.

Trzeba bowiem ustalić, czy nie stanowią one dla społeczeństwa większego zagrożenia, niż dotąd przypuszczano. Może od HIVa mózgu, na który cierpią, też można się zarazić?"

Ale nasi rodacy nie są osamotnieni. Dzielnie im dorównuje burmistrz Paryża Bertrand Delanoe, który zwalcza rasistowską zupę gotowaną na wieprzowienie. Więcej o tym w moim poście w dziale " Co myślicie o rasiźmie ?".
Ale to skinheadzi są ćwierćinteligentni, prawda Aniu ?
Salut wszystkim antyfaszystom i antyrasistom.
:piwosze: :piwosze: :piwosze:
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
To że zarażał kobiety i zrobił się medialny szum nie wynika z koloru skóry, ale z tego że była to osoba znana. Podobnie jak w przypadku psychoterapeuty Samsona. Przecież sprawy o pedofilie nie często zajmują pierwsze strony gazet.
Odwracając tezę można powiedzieć że większość seryjnych morderców to biali mężczyźni. Więc może wprowadzić dla wszystkich obowiązkowe badania psychiatryczne?

Mam jeszcze pytanie do outremera. Czy to co cytujesz o "towarzyszach HIV-owych" (?!), to sarkazm czy też Twoje rzeczywiste poglądy, bo przyznaję moja inteligencja już pewnych rzeczy nie obejmuje.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Sarkazm. Jestem jakiś taki złośliwy, chyba dlatego, że zawsze lubiłem Talleyranda. A to, że media nie piszą specjalnie o pedofilach, to nie przypadek tylko celowa robota. Czytałem kiedyś trochę o tych sprawach i nie wygląda to dobrze.
 
Do góry