Półmetek Lub Inaczej Zwane... Połowinki?:p

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
No własnie myśle ze kazdy wie o co chodzi... U mnie na tą impreze mówi się półmetek :) i własnie jutro go mam :) w sumie fajnie... tylko że mamy w szkole :) no ale może byc fajnie :) może ktoś ma jakieś miłe wspomnienia ze swojego lub po porstu opisze swoje wrażenia :) Pozdro :*
 

Pinciaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
U mnie tez sie polmetek mowi :D
Ja bede miala dopiero w styczniu :p prawopodobnie tez w szkole ...
Bylam w tamtym roku ehem tez w szkole bylo :p ale faaajniee bylo :D ale u mnie bedzie lepiej :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ja mam w grudniu przed adwentem i nie w szkole :D Mam z 3 klasami :D Bedzie dobrze :p
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
u nas (wielkopolskie) mowimy polowinki. ja mialem w zeszlym roku i super impreza. mielismy wynajety lokal i bez opieki nauczycieli wiec dzialo sie wiele. ehhh jak dzisiaj patrze na fotki z imprezy to nie moge powstrzymac sie od smiechu... a za niecale 3 miesiace studniowka...:D
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
u nas (wielkopolskie) mowimy polowinki. ja mialem w zeszlym roku i super impreza. mielismy wynajety lokal i bez opieki nauczycieli wiec dzialo sie wiele. ehhh jak dzisiaj patrze na fotki z imprezy to nie moge powstrzymac sie od smiechu... a za niecale 3 miesiace studniowka...:D

podpisuje sie :D tez mialam w tamtym roku w wynajetym lokalu i bez opieki nauczycieli :D bylo booosko!!
ekstra zabawa! 2 razy wyladowalam na podlodze,ze dwa razy w rowie jak bylam sie przewietrzyc(wcale nie bylam podpita ;) )ale bylo ekstra. no i z moim obecnym chlopakiem zaczelam w tedy chodzic wiec wogole imprezka niezapomniana :)
a w tym roku stodniowka juz nie moge sie doczekac :p
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Ehhh... ja miałam właśnie wczoraj i było zaje*** :) naprawde :D tylko szkoda ze tak szybko sie skonczylo :/ mielismy tylko do 2:p no w sumie uwzgeldaniajac zmiane czasu bo normlnie mialo byc do 1:) nie no wypas :D
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
heh miałam w tamtym tygodniu w... kopalni, 223 metry pod ziemią, dziwnie było, ale fajnie.
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
u nas półmetek się nie odbył niestety :( ... ale odbiliśmy sobie to na studniówce...ojjj było cudnie :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ehh mialam polmetek w tamtym roku i wspominam go znakomicie.... Gdyby studniowka byla w polowie tak udana jak polmetek swiat bylby piekny, ale zobaczymy w styczniu ale polmetek byl naprawde niezapomniany :)
 

niribu

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
strzelce
ja byłam na studniuówce swojego byłego faceta ale jakos nie szczególnie taka atmosfera przypadła mi do gustu...
mogłał cokolwiek wypić..moze wtedy było by lepiej..ale było mineło..mój półmetek czeka mnie za rtok..w trzeciej klasie technikum ale jakoś szczególnie zainteresowana pójściem na niego nie jestem....
 

ma-ka

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z piekła rodem...
u nas półmetek bedzie *mozna sie juz smiac* :D w lutym, poniewaz pan dyrektor chce zaoszczędzic na dekoracjach ze studniówki :bag:

a dziwną mam klase bo nie chcą półmetka <_<
 

Artus1

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rokietnica
Ja tez miałem półmetek było świetnie i też w tą nockę kiedy była zmiana czasu :sexy:
Była jazda tam właśnie poznałem Asię :sexy:
I teraz jest jak jest :sexy: :sexy:
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
u nas półmetek bedzie *mozna sie juz smiac* :D w lutym, poniewaz pan dyrektor chce zaoszczędzic na dekoracjach ze studniówki :bag:

a dziwną mam klase bo nie chcą półmetka <_<

U mnie bylo identycznie :) Dekoracje ze studniowki :bag: Ale powiem Ci ze w sumie nie wyszlo az tak zle, ale uczniowie musieli wszystko absolutnie wszystko zalatwiac sami.

Była jazda tam właśnie poznałem Asię naughty.gif
I teraz jest jak jest naughty.gif naughty.gif

Patrzac na nick, chyba jest dobrze :)
 

vsb1910

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
RADOM
Połowinki miałem i....bylem na 2och ;)
ogolnie lajcik. Balet był w klubie wiec :cenzura:,sam clubbing ale kozacko było.Sporo sie %%;)
 

dadziuk

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
118
Punkty reakcji
0
a ja mam już w następny piątek :) Cała impreza będzie w restauracji na I piętrze jemy i pijemy (%) a na parterze muza B)
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
mój pólmetek też był w szkole, oczywiście był zakaz picia alkoholu dlatego jeden z kolegów postanowił wnieść wódkę za pasem u spodni no i tak się złozyło że wchodząc po schodach butelki się wyślizneły i zleciały na sam doł wprost pod nogi naszego wychowawcy... impreze zakończyła się o 20- wiekszość kolesi trzeba było wynosić.

półmetek nie wspominam zbyt miło ale za to studniówka była świetna!!!
 
Do góry