Półmetek Lub Inaczej Zwane... Połowinki?:p

elcia0407

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Hej :) mój półmetek odbył się wczoraj ...... i było świetnie. Nóżki bolą ! Było spoko bo był on nieoficjalny (bez psorów) a do tego w świetnym lokalu :) Full wypas :) Długo będę go wspominała :) <LOL>
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
hehe w tym semestrze to ja byłem chyba na 4 półmetkach... a w swojej szkole nie :lol: Tak czy inaczej zabawa na półmetkach jest przednia i można poznać wielu fajnych nowych ludzi (zwłaszcza jak się chodzi na półmetki do nie swoich szkół) B)
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
ojj ja w tym roku bawilam sie na 4 polmetkach(w tym jeden w mojej school,ale nie moj;P)
polmetki wymiataja :D aa jeszcze mam zaproszenie na 100dnioweczke^^^
 

Rocko

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hehe moj polmetek..w duzej dyskotece Alcatraz ok 500 osob mialem jeszcze wtedy urodzinki...nauczycieli oczywsicie nie bylo..a duzo sie dzialo jak to na takich imprezach...jak sa % kazdy do kazdego lgniei mozna szybko spedzic polmetek w lozy z jakas dziewczyna...za rok planuje isc z mlodszymi klasami bo super impreza
 

nestO

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
hehehe u mnie mówi sie połowinki i szczerze mówiac pierwszy raz slysze ze ktos mówi na ta impreze "polmetek" :D

BTW
Mam za rok...
 

krzysioPL

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
a ja zawsze spotykam sie z okresleniem polmetek nie polowinki czy cus innego, to pewnie zalezy od regionu, ale to nie zmienia faktu ze polmetkom brakuje do studniowek i to bardzo wiele :) mimo wszytko swoj polemetek wspominam mile mimo ze sporo czasu od niego minelo, a w tym roku bede jeszcze na pometku,a le wpierw bede na studniowce, ehh szkoda ze to nie moja, swoja 100dniowke tez milo wspominam :) :)
 

Juliett

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
U mnie mówi się połowinki.
Miałam je w zeszłym roku :D
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Jestem w gimnazjum. Jutro mam połowinki w szkole, wszyscy coś przynoszą, nie ma chipsów tylko ciasto. Szkoda, że już jesteśmy na półmetku naszej edukacji w gimie. Cieszę jednak z jutrzejszej imprezy ;D Jak szaleć to na całego.
 

Sowaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Hmm. W gimnazjum nie miałam połowinek. Tylko bal na zakończenie. ^^
A teraz półmetek będę miała 30 kwietnia gdzieś w wynajmowanej sali. ;d
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Impra była super.
3 razy podchodziłam do dj prowadzącego, żeby właczył moją ulubioną piosenkę. I wreszcie włączył.
Ciasta oczywiście nie zjedliśmy, bo za dużo było. 6 blach na 22 osoby to lekka przesada. No może 2-3 kawałki nasza wychowawczyni zjedła, ale co to jest. Chcę jeszcze raz taką imprezę!
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
połowinki w gim.? To chyba poprostu szukanie powodu do imprezy :]
3 razy podchodziłam do dj prowadzącego, żeby właczył moją ulubioną piosenkę. I wreszcie włączył.
niech zgadnę- jakiegoś basshuntera :]
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Tak ;D
No, ale co? Leciały gorsze piosenki, np. technołomot trwający około 5 min z jednym słowem.... "Ibiza" ;/ Albo Feel.
A tak to puścił Basshunter - All i ever wanted.
No wiesz, u mnie w szkole nie ma zwyczaju robić dużych szkolnych dyskotek. A jak już samorząd zrobi to na małej sali i przychodzi około 20-30 wymalowanych, pustych lalek.
 
Do góry