Picie

Zikovov

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
siema.Dlaczego ludzie pija alkohol bo wiekszosc z nich niepotrafi sie bawic na trzeźwo to wiadomo,mam znajomego który jak jest na jakiejs imprezce a niemoze wypic to juz z nikim niegada ma skrzywiona mine i po godzinie idzie do domu,niema poprostu odwagi aby bawic sie na trzeźwo,Pozdrawiam i nadal twierdze ze bez alkoholu zabawa jest lepsza.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Nie wszyscy panowie, a sporo pań również, na spotkaniach AA kobiety nie są rzadkością.

Ale skoro ktoś wyraźnie nie ma umiaru - to oznacza to właśnie taki problem, może w fazie początkującej, z której może go wybić porządny kopniak od życia, a może już w zaawansowanej, kiedy niewiele można zrobić.

Najlepsze co można zrobić dla takiej osoby to powiedzenie mu, dlaczego to jest dla was problemem i zostawienie go samemu sobie. Przykre, ale tak jest. Trwanie i pomaganie ma odwrotny efekt.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Współczuję swojej kumpeli, a właściewie to się jej dziwię, że siedzi już 4 lata z Fecetem który lubi sobie wypić ._.
Nie mogłabym być z Takim Facetem który często pije, nieprzyjemny zapach do tego głupoty które mówi w tym stanie :/
Wystarczy, że mam Brata alkoholika.
 

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
Może powiedzny tak wizja kogoś ciut młodszego Rozpija to się człowiek w moim wieku tylko przy okazji typu wyjazd klasowy czy coś takiego impreza ale przynajmniej moi znajomi nie muszą zawsze pić do nie przytomności idziemy do pubu 1 ,2 ,3 piwo ale nie więcej bo picie nie musi kończyć się dymem
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Widzicie ja akurat tak jak kazdy biedny stresowany student czasem wypije... wkoncu jak jest jakas okazja urodziny i tak dalej ale zawsze wiem kiedy wloczyc stopa... a tak jak widze dlaczego kolesie glownie pija pierwsza rzecz moim skromnym zdaniem to ze pozbywaja sie w taki sposob niesmialosci normalnie sa sztywni i tak dalej wypija sobie z 8 piwek i odrazu im weselej i odrazu bardziej otwarci do innych ludzi ...
Ogolnie kobiety zawsze byly sa i chyba beda bardziej smiale od kolesi taka natura ludzi i coz poczac, znam tez dziewczyny ktore nie maja umiaru w piciu wiec nie mozna odrazu pytania kierowac tylko do kolesi...
Pozdrawiam
 

madziuszek

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
ja tam lubie sobie popić, bo potym niezła polewka zawsze jest :p a filmiki jakie się potem ogląda... :sexy:
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
ja tez tego nie rozumiem co ci ludzie widż w tym piciu oczywiscie mówie o tym w większych ilsciach bo nie mówie wypic piwko do towazystwa ale zeby odrazu się nachać. ja osobiscie nie pije od 3 lat wczesniej tez nie piłem tak zeby się film urwał. i uwazam ze mozna iśc na impreze i wrócić z niej trzezwym. popieram osoby nie pijące w dużych ilościach a sm mam zamiar nie pić ani kropelusi do 18 i jak narazie mi się to udaje chociaż nie jest łatwo ale to jest w tym najlepsze. pozdrawiam czesc
 

burek

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja tam lubie sobie posiedziec w barze przy piwku i dobrej muzyce grajac w bilarda. Kiedys jak byla impreza pilem ostro az sie czasem film urywal. Uwazam ze wtedy czlowiek chcial pokazac jaki to on jest cool i ze umie sie "bawic". Teraz czasem chodze do baru na 3 piwka i mi to starczy. Ja z tego bezmyslnego picia wyroslem i bardzo mi to odpowiada.

Wszystko jest dla ludzi tylko ze trzeba korzystac z tego z umiarem.
 
L

lotasia

Guest
to juz tradycja, ze pija!
 

Attachments

  • 2f8c64d8f629b0c433a701a2892948f1_2_19_0.jpg
    2f8c64d8f629b0c433a701a2892948f1_2_19_0.jpg
    1,3 KB · Wyświetleń: 2

sprezynka

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Nie sledzilam od poczatku postow w tym forum ale chcialam zaznaczyc... ze niestety teraz sa modne takie libacje... co mnie osobiscie wkurzaja. Po co wydawac pieniadze na tyle vody czy piw. Oczywiscie sama tez wypije, ale od czasu do czasu i nie z zamiarem zeby sie spic. Po co?? Chodzi o to zeby znac umiar. Niektorzy go nie znaja i wygladaja potem jak zule, z czerwonymi twarzami....jak to moj ojciec mawia "w poprzednim wcieleniu byl indianiem" :D bo akurat on tez lubi popic i ma taka twarz...
A co ostatnio wyczytalam... Otoz udowodniono ze osoby z wiekszym ilorazem iteligencji zadziej maja kaca niz osoby jasno przyznac z malym IQ.
Wiec teraz latwo rozpoznac kto jest inteligentny a kto glupszy..... a jak juz pije na umiar i wiecznie chodzi pijany to jasna sprawa - bez komentarza... tylko zal mi takich ludzi...
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
2 piwa to ja moze w calym swoim zyciu wypilem _`_

pfffmmm; ]

vito corleone napisał:
gdzieś Ty się schował

i w sumie mu sie nie dziwie bo nie kazdy musi pic... to ze ty pijesz nie znaczy ze kazdy na swiecie panie idealny lololol;d;d;d
 

benman

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nie chcę generalizować, więc powiem tylko jak rzecz się ma z piciem u mnie w szkole.
Ostatnio byliśmy na wycieczce do Warszawy. Przez całą noc było jedno wielkie CHLANIE. Po prostu myślałem że mnie szlag trafi! Dochodziło do tego, że jak komus skończyła sie wódka to latał po innych pokojach i prosił czy nie mogli by mu sprzedać ;/. To jest żałosne - nie było mowy o jakiejkolwiek zabawie - było tylko picie.
Podobnie na półmetku - na palcach u jednej ręki można by policzyć kto tańczył i się bawił. Co robili inni? K***a ZGADNIJCIE!!!
Jeśli mam być szczery to jeszcze nigdy nie było pijany. Najwięcej wypiłem jedno piwo albo albo jeden kieliszek wódki.
 

Wizard

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Nie byłeś pijany więc czemu oceniasz?
Denerwuje cie to, ze wszyscy pili, a ja powiem ci co mnie denerwuje. Denerwuje mnie to jak ktos ocenia innych za pewne zachowania (np. picie) samemu tego nigdy nie doswiadczajac. Nie byles nigdy pijany to nie mow, ze cos jest zalosne. :/
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Nie byłeś pijany więc czemu oceniasz?
Denerwuje cie to, ze wszyscy pili, a ja powiem ci co mnie denerwuje. Denerwuje mnie to jak ktos ocenia innych za pewne zachowania (np. picie) samemu tego nigdy nie doswiadczajac. Nie byles nigdy pijany to nie mow, ze cos jest zalosne. :/
Czyli np. jeśli uważam że gwałty są żałosne to robie źle bo nigdy tego nie doświadczyłem i powinienem iść kogoś zgwałcić? Albo też nie bawi mnie podcinanie sobie żył czy coś, ale według Ciebie wszystkiego trzeba spróbować? o_O Z piciem jest tak samo i też uważam że jak ktoś jest pijany to się zachowuje żałośnie (nie mówie że wszyscy, ale większość przypadków z jakimi się zetknołem).
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
@radykalny
mysle ze troche przesadziles ale z drugiej strony jestes radykalny
wytlumacze ci jaka jest roznica (jesli nie wiesz) miedzy gwaltem na kims a upijaniem sie: gwalt jest zadany 2 osobie upicie sie dotyczy tego kto sie upil. inna jest tez szkodliwosc spoleczna. jesli ktos swoim postepowaniem nie szkodzi innym - niech sobie robi co chce i nie mnie go publicznie oceniac. jesli szkodzi innym to godzien jest potepienia. jesli wiec pijak pijac naraza swoich bliskich na biede, awantury etc. nalezy go potepc. jesli jest sam a innym nie szkodzi niech sie zachla chocby na smierc! :)
 

Wizard

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
@radykalny:

Troche twoje porownanie bylo bezsensowne :| Gwałt to co innego niz upicie się bo moge robic to co chce.

A czy jestem wtedy załosny? Załosni sa dla mnie ludzie, ktorzy oceniaja innych bo niby w imię czego masz zamiar mnie oceniac? Nie upiles się nigdy wiec nie mow, ze jest to zle bo ja wtedy nie robie nikomu czegos zlego, a ze to jest moj sposob na relaks ( nie jedyny sposob ) to moja sprawa. Ciekaw jestem jak ty sie relaksujesz.
 
Do góry