Nowe Pomysły Giertycha!

Status
Zamknięty.

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
musze powiedzieć ze w 100% popieram wypowiedzi krzysiaPL, kolo wie o czym mówi i dobrze mówi
na co komu w szkole komórka?? tam sie idzie uczyć a nie dla zabawy
z takich właśnie głupot potem wynikają chore sytuacje w stylu "czemu nie założyć komuś na łeb kosza na śmieci"
ja mam telefon ale jakoś w szkole nie jest mi potrzebny kazdy wie dobrze że i tak i tak bym go nie odebrał
mundurki, "tak popieram, jestem za", a to dlatego że jak widze jak ludzie niekiedy chodzą ubrani to mnie krew zalewa, panny wygądają jak dziwki, a choposzki jak obdartusy, a zdazają sie właśnie dyskryminacje jak wspomniaj wcześniej ktoś, jedni mają siano inni nie i to widać, z tego potem wynika
ze z jednego chociaz inteligentnego sie smieją a z debila co ma ledwo dwa robią bohatera
szkoła to nie plac zabaw tam sie chodzi uczyć

i co do tego ze uczniowie by sie nie zgodzili na mundurki, z tego co słyszałem to znalazły sie juz w polsce szkoły w których uczniowie sami chcieli miec mundurki, sami załatwili kogoś kto je uszyje i sami sie tym zajęli

wogóle to sądze że uczniowie jakoś mają zanadto za duzo praw i polotu, a to potem widac jak przychodzą naćpani, nachlani i udawają wielkich bosów
jakoś dziwnie za czasów moich rodziców było może i dziwnie i z wielką przesadą ale jakoś nie wyrośli oni na ulągów czy mutombo, tylko na normalnych ludzi,

zresztą poza granicami kraju to jakoś niema takich problemów z tego co wiem to dyscyplina uczniów w niemczech trzymana jest przez samych ucznió

koniec
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
pozostawie to bez komentarza -.-
typowa reakcja człowieka, któremu zabrakło argumentów.. trzeba uswiadomic uczniom, ze mają nie tylko prawa, ale i obowiązki, na co przed Giertychem nikt praktycznie nie zwracał uwagi..

a jesli czytam post typu:

komórka jest po to że jak mi się nudzi na jakiejś lekcji to sobie odpalam komę i już mi sie nie nudzi. Zawsze mozna sobie smsować na lekcji i jest fajnie

to mam wrazenie, ze w polskich szkołach dojrzewa solidna grupa nieprzygotowanych do zycia ograniczonych ignorantów...

trzeba cos z tym zrobic bo Polskie społeczestwo zacznie sie cofac w rozwoju intelektualnym...przez to co dzieje sie w szkołach rosną nam złodzieje, debile, mordercy, margines społeczny itp.. owszem, wiadomo, ze podstawowa role w wychowywaniu pełnią rodzice, ale szkoła jest zaraz za nimi, bo dziecko w szkole spełnia wiecej czasu niekiedy niz z rodzicami.. z patologiami trzeba walczyc juz od samego początku..

i dlatego mam pełene 90 %-owe poparcie dla Giertycha !!
 

krzysioPL

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
A do szkoly chodzicie po to zeby grac sobie wgierki na komie i pisac esy prawda?? :/ zastanowcie sie co piszecie?? Jesli po to tylko chodzicie do szkoly to zostancie w domu wszyscy na tym skorzystamy.
Apropos pomyslow p. Giertycha mowisz ze wiele pomyslo tylko ze nie wei jak realziowac, mysle ze wie, tylko zeby wprowaqdzic cos w zycie jakis pomysl to on ma dluga drogwe do przejscia przykladowo sama zmiana matury tzn. ze jest tak jak teraz ze jest albo podstawa albo rozszerzona, ten pomysl byl jeszcze za sld i tam minister to podpisal a dopiero to teraz weszlo w zycie takze odlegosc w czasie jest?? jest. a co dopiero mowic o matematyce obowiazkowej na maturze tez podpisane przez porzpedniego ministra a jeszcze tego nie ma dopiero za 2 lata bodajze o ile pamiec mnie nie myli, takze na wszytko potrzeba czasu.
Apropos ankiety pewnei na tym forum bym przegral(ale na 100% nie ejstem pewien) ale to tylko dlatego ze co nie ktorzy nie dorsoli jeszcze do pewnych rzeczy.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Niektóre z wypowiedzi czytam z przerażeniem.. z podstawówki czy liceum nie wyszłam ze 100 lat temu, ale to co widze i słysze pokazuje mi , że mimo iż było to tak niedawno nastąpiły diametralne zmiany w stosunku młodych ludzi niemalże do wszystkiego.
Niektóre pomysły Giertycha są absurdalne, a niektóre w swoim zamyśle mogą być nawet dobre tylko pozostaje kwestia ich dopracowania i odpowiedniego przedstawienia.
Młodzież dzisiejsza twierdzi, że wszystkie pomysły Giertycha godzą w ich wolność itd. A k*rwa ja widze , że sie tym młodym w d*pach poprzewracało(nie mówie o wszystkich acz o znacznej wiekszosci) Tyle wolności i braku rygoru na przestrzeni stuleci nigdy nie było. Za dużo filmów amerykańskich chyba...Chyba, że dążymy do czegoś takiego jak w ameryce , gdzie większość ludzi nie wie nic prawie o swoim kraju nie mówiąc już o świecie poza USA.
- Nie uważam , że dobrym pomysłem jest zakaz noszenia komórek, ale niech one na zajęciach będą wyłączone. Jak ktoś będzie napierdzielał całe lekcje na komórce to niech rekwirują na jakiś czas określony i niech się nauczy, a jak nie umie się powstrzymać to niech w ogole jej do szkoły nie bierze.
- Co do mundurków, to nie rozumiem też. Jak by mi kazali chodzic to bym chodziła. Za granicą noszenie mundurka jest czymś ważnym, wiążącym się z prestiżem i dzieciaki to lubią.
- do kamer nic nie mam u mnie były i nikomu nie wadziły
- co do nastolatek w ciąży to faktycznie glupie, bo już są odpowiednie organy które się tym zajmują.

Na pierwszy rzut oka ( w sumie tak wczesniej myślałam , ale zmieniłam zdanie) Pomysły Romka są głupie i absurdalne. MYślę , że po odpowiedniej przeróbce NIEKTÓRYCH z tych pomysłów mogło by wyjść coś całkiem porządnego. Innym faktem jest , że dalej podtrzymuję, że nie nadaje sie on na to stanowisko i z przerazeniem bede patrzec co zrobi z unijnymi funduszami.
Jedno jest pewne, uczniowie zamiast się gorączkować i użalać nad swoim losem niech wezmą du*y w troki i niech wezmą się za siebie. Bo inaczej faktycznie ktoś, może nie Roman, może następca wprowadzi taki rygor , że wióry będą lecieć, płacz i zgrzytanie zębów będzie. I powiem, że słusznie. Może niektórzy na tym ucierpią (ci którzy byli w porządku i zachowywali się godnie jak uczeń) ale zawsze muszą być jakieś ofiary przy zmianie systemu, lub wprowadzaniu radykalnych poglądów.

Dobra juz koniec moich wypocin narazie.
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Wg mnie ta lista uczennic w ciąży jest głupia..
Bo w końcu co Giertycha może obchodzić ile osób od któregoś roku życia jest w ciąży?
Tym się powinny zająć rodziny lub jakieś organizacje..
I jeszcze,
Żeby nie było wielu tych osób lekcje wychowania w rodzinie nie powinny być zabronione..
Bo nastolatki są ciekawe świata i w ten sposób zbliżają się do faceta,
Żeby im opowiedział (albo pokazał) co i jak i przy okazji dochodzi do zapłodnienia,
A jeśli takowe lekcje prowadzone by były w szkołach to byłoby bezpieczniej..
Zakaz noszenia komórek do szkoły też nie jest najmądrzejszy..
A kamery są jedynym pomysłem p. Giertycha,
Który choć trochę się przyda..
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
"Gazeta Prawna": Ministerstwo edukacji ma nowe pomysły na naprawę systemu oświaty w Polsce.
Niewykluczone jest przedłużenie nauki w liceum o rok oraz wprowadzenie dofinansowania zakupu mundurków - donosi dziennik, który zamieszcza obszerny wywiad z szefem resortu oświaty Romanem Giertychem.

Minister edukacji opowiada w rozmowie z dziennikarzem "Gazety Prawnej" o swoich planach na rok 2007. Jego zdaniem należy przeprowadzić referendum w sprawie programu "Zero tolerancji dla przemocy w szkole". Jeżeli referendum okaże się niekorzystne dla Giertycha, potwierdza on, że poda się do dymisji. Roman Giertych ma też zamiar poprosić marszałka Sejmu Marka Jurka o przyspieszenie pracy nad programem "Tani podręcznik". Sejm - zdaniem ministra - wstrzymuje uchwalenie ustawy w tej sprawie. Roman Giertych uważa, że w parlamencie powinny się też znaleźć pieniądze na dofinansowanie obowiązkowych mundurków szkolnych. Prawo do takiego dofinansowania uzyskałyby najuboższe rodziny.

Lider LPR powiedział też "Gazecie Prawnej", że niewykluczone jest wprowadzenie dodatkowego roku nauczania w liceum. 4-letnie licea miałyby funkcjonować, jeżeli obowiązek uczęszczania do pierwszej klasy podstawówki zostanie wprowadzony od 6. roku życia, a nie jak obecnie - od 7. W ten sposób uzyskany rok przeznaczy się na liceum - powiedział minister edukacji." by Onet.pl
 

lucky luck

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
LPR - Liga Pana Romana ;]
Niewlasciwy czlowiek na tym stanowisku. jakies prowizoryczne ruchy w ramach akcji 'zero tolerancji' w wiekszosci sa juz od dawna wpisane w statuty szkol
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
"Mi jest wszystko jedno, czy ministrem edukacji jest ktośtam z LPR-u, czy ministrem jest ktoś z Unii Pracy, bo jeden powie, że w szkole będą trzy godziny dziennie religii, a drugi powie, że w szkole nie będzie w ogóle religii. Z naszego punktu widzenia nie powinno być w ogóle ministra oświaty, jeden sobie posyła dziecko do szkoły, gdzie są trzy godziny dziennie religii, a drugi posyła dziecko do szkoły, gdzie w ogóle nie ma religii. To rodzice decydują, a nie minister, który jest niepotrzebny i szkodliwy." - Janusz Korwin-Mikke

Zgadzam się z nim w zupełności!
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
"Partia Romana Giertycha chce walczyć z producentami koszulek, kubków i innych gadżetów, na których widnieje rysunek liścia konopi indyjskich. LPR chce zakazać używania tego symbolu.
W szykowanym przez Ligę projekcie nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii ma się znaleźć zapis ograniczający umieszczanie symbolu marihuany lub całkowicie go zakazujący.

Pomysłodawcą nałożenia restrykcji na producentów, którzy umieszczają na swoich produktach rysunek zielonego liścia marihuany jest Przemysław Andrejuk. Jego zdaniem powszechność tego symbolu, m.in. na koszulkach czy kubkach, zachęca młodzież do zażywania narkotyków. "Główny nacisk w naszej propozycji będzie położony na problem rozpowszechniania narkokultury wśród młodzieży, co często nie jest zauważane przez dorosłych" - tłumaczy "Dziennikowi" Andrejuk.

"Życie pokazuje, że pewne pozwolenie np. na wytwarzanie takich gadżetów jest. A to może później światopoglądowo rzutować na stosunek młodych ludzi do narkotyków" - przekonuje."

Ciekawe, z czym jeszcze przyjdzie im walczyć...
Zajmują się pierdołami - jak zwykle...
 

damian_

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
:crazy:giertych - no ma czasem głupie pomysły ale z tymi komórkami przesadził
 

Attachments

  • mustang_hahaha.jpg
    mustang_hahaha.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 13

blue12

czesc jestem michal
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
585
Punkty reakcji
0
krotko zwiezle i na temat:
MOJE GACIE !!!!MOJA KOMA!!!!I ROBIE Z TYM CO CHCE KIEDY CHCE!!!! :lol: a jak mi zabrania nosic komy niech sam ja wyjmie :/ :/ :/
 

ProGramiK

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
okolice Poznania
Zakaz komórek wprowadzili przeztych co som niegrzeczni w szkole i nalekcjach bawiom sie komórkom.Ale skoro oni som niegszeczni to czemu wszyscy muszom cierpieć ??Moim zdaniem w szkole powinni zamontować telefony na karte,wtedy można by było dzwonić a komórki niebyłyby poczebne :).
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Co myslicie o nowym pomysle Giertycha.

Chodzi mi o zakazie noszenia komórek do szkoły.

-------------------------------------------------------------------------
Tak jak głosi nazwa tematu, rozmawia się tutaj
o nowych pomysłach naszego ministra edukacji.

Wiecie z jednej strony to dobry pomysł, bo by nie kradli komórek:p (jak mi w gimnazjum:p) ale z drugiej to kontakt z dzieckiem w dzisiejszych czasach trzeba miec. Jak np. dostanie złą ocenę i chce wypłakać sie mamie (jak ja w liceum:p), albo jak jakiś wypadek, albo później powrót do domu.. Giertych ma dziwne pomysły, dobrze że mnie już to nie dotyczy :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Możesz się wypłakać po powrocie do domu, albo koledze/koleżance...
 

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
Dla mnie ministrem edukacji powinien byc ktoś kto jest przykładem dla młodzieży, nie jest osobą która nie ma tolerancji dla wszystkich którzy żyją inaczej niz on, nie wnosi poglądu linczu i homofob :/ i dla osób odmiennej orientacji, a na swoim stanowisku jest z powodu swoich kometencji odowiednich dla stanowiska.
MINISTER GIERTYCH ZNAJDUJE SIę NA TYM STANOWISKU NIE DLA TEGO żE NA NIE ZASłUGUJE ALE Z POWODU POLITYCZNYCH GIER ROWADZONYCH PRZEZ PIS W CELU DOJśCIA DO WłADZY NIE DLA DOBRA KRAJU ALE OSOBISTEGO POCZUCIA WłADZY
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Jak dobrze ze juz nie chodze do organow eduakcji podleglych Gertychowi .. mam nadzieje ze za swoich rzadow nie wprowadzi zbyw wiele swoich faszystowkisch pomyslow ale kto wie moze IV RP to bedzie Tysiacletnia Rzesza
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódź
Za moich czasów licealnych prawnego zakazu używania komórek nie było. Natomiast w statucie szkoły było wyraźnie napisane, że zabrania się korzystania z telefonów komórkowych na lekcjach. Wiadomo jak było - nie zawsze się tego przestrzegało, ale wszystko musi mieć swoje granice. Problem nie tkwi w tym, że prawo jest zbyt łagodne, lecz w tym, że wszystko chce się nim załatwić. Lecz cóż z tego, że Giertych będzie wymyślał kolejne przepisy, kiedy pozostaną one martwe? Czy to ma jakiś sens?
Należy krzewić kulturę i dobre obyczaje. Co zmieni się po wprowadzeniu tego nowum do szkół? Jak nauczyciel kogoś przyłapie, to zwróci mu uwagę, tak jak poprzednio i na tym sprawa się zakończy. Aby zmienić społeczeństow, młodzież, dzieci trzeba sięgnąć do korzeni, czyli do wychowania w domu. To z domu wynosi się najwięcej cech zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry