Kochac Kogos I Niemoc Z Nim Byc

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
znaczy się wiesz dlaczego co i jak? co się stało że oni wam przeszkadzają , nie aprobuja tego związku??
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
niewiedza o zadnym zwiazku ze jestesmy ze soba.i wogole nic niewiedza.bo ona niepowie im ze sesmy razem bo boi sie ze ja skomentuja ze taki mlody jestem i niebede wstanie jej zapewnic przyszlosci.a wcale tak niejest,dla niej bym wszystko zrobil,gdyby bylo trzeba zycie oddal.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Nie wiesz czy tak będzie więc dobrze przemysl wszsytko...
Jesli jej rodzice nie wiedza o związku i ty jestes od niej młodszy o 4 latka tzn. ona ma 22.. Dorosła dziewczyna z niej i nie może powiedzieć rodzicom bo się ich boi, ich komentów ich słów... Hmmm
Wiesz.. niewiem dlaczego wpakowałeś się w taki związek ale to ona musi podjąć teraz decyzję czy chce z Tobą być czy nie.. Nie znamy powodów dlaczego jest z Tobą pomimo tego że powiedziała że chce odejść.. Ona musi dotrzeć sama w sobie w swoim sercu , duszy i umysle czy chce z Tobą być !! To taka mała podstawa, gdy juz ona sama zadecyduje wówczas czas na kolejny krok - rodzice! Musisz być jej wsparciem w każdym kroku w stosunku do jej rodziców w takim razie.. Kochasz ją? Ok a ona?? Ona się boi pewnie, chowa wszystko tak robią osoby zranione, okaleczone.. pomóż jej zobaczyć to co ma w swoim wnętrzu.. wtedy będziecie wiedzieli na czym stoicie
Pozdrofki pa pa
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mary_Blue cos mi sie zdaje ze odwrotnie...ta dziewczyna ma 14 lat -czyli jest w moim wieku..no coz moze to tylko moje zdanie i wiem ze nic nie zmieni ale tak jakos dziwnie jak ja bym miala teraz chlopaka co ma 18lat...nio ale to nie takie wazne :) najwazniejsze ze ty ja kochasz i ze ona ciebie..wiesz moze to tylko taka deprecha tym spowodowana, a rodzice po rpsotu sie martwia..jak macie buyc razem to bedziecie ze wzgledu na wszytsko...3maj sie :)
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
no ma 22 lata. mery a czego ona chce hmm czy mnie kocha ?? wlasnie ona sama niewie tego a to juz prawie 1,5 roku.masz racje jest dorosla kobieta,dlatego ten zwaizek jest dla mnie wazny i powaznie go traktuje.ona sama niewie dokonca czy mnie kocha czy nie.niby tak a niby nie :/
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
to wiesz musisz byc pewny co ona czuje zeby walczyc z przeciwnosciami losu!! musisz sie dowiedziec na czym stoisz i jak ona ci powie ze chce byc z toba to wtedy mozesz zawalczyc! powiedziec jej rodzicom i wogole! a jesli chodzi o rodzicow to czy twoi wiedza? i co mowia?
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
ufolek tu problemem są jej rodzice podejrzewam że są bardzo konserwatywni.. hmm.. kiepsko - fakt.. Szata skoro ona sama nie wie co czuje i czy chce z Tobą być, pomysl tylko czy warto żyć w ciągłej niepwności.. To może być wspaniała dziewczyna i musisz ją bardzo kochać, ale przemyśl czy warto.. skoro i tak może Cię zostawić...
Ale dlaczego cię zostawi?? Szuka kogoś? Chce kogoś innegoi?? Czegoś innego??
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Cale zycie jest tak skonstruowan że jak czegos chcesz to nie możesz mieć. Trzeba sie do tego przyzwyczaić.
 

Załamany:(

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
W sumie to dobrze, ze ona Ci otwarcie mowi o tym, ze nie wie czy Cie kocha, ze Ci daje to do zrozumienia przed podjeciem decyzji. Najgorzej jak dziewczyna odchodzi z dnia na dzien, bez zadnego 'ostrzezenia'...
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
mery ona jest wspaniala dziewczyna.przy niej wszystko jest inne.jest najwspanialsza kobieta pod sloncem.o tym ze moze odejsc niby wiem,ale teraz musze z tym dalej zyc.czy warto trwac nadal w tym wszystkim,owszem az do samego konca.jesli mnie zostawi to bedzie jej wola :( ale ja jej niezostawie,powalcze o to wszystko.powiedziala mi ze mnie kocha,ale na drugi dzen sprawa wygladala tak ze sama niewiedziala czy tak czy nie. :( a rodzicom niechciala mowic,moze sie boi ze ja skrytkuja,ale wiem ze gdyby im wszystko powiedziala jak jest to dali by mi szanse.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
,moze sie boi ze ja skrytkuja,ale wiem ze gdyby im wszystko powiedziala jak jest to dali by mi szanse.

no to może warto spróbować zebi ich poinformować? ale tylko pod warunkiem ze i ona tego chce
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Taki sam problem jak i mój :( . Trzeba nauczyć się z tym zyć, ale raczej nigdy nie jesteś pewien tego czy nigdy z nią nie bedziesz.
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
mery ona niechce im mowic.i niepowie.to wszystko co sie dzieje boli.chcialem odejsc sobie ale niemoge.ona jest czescia mojego zycia.dlatego bede z nia nadal do samego konca.zawsze moze i bedzie mogla na mnie liczyc.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Wiesz Szata - mysle że Ty decyzję podjąłeś, nie zostawisz jej, wolisz cieszyć się tym co masz teraz nie bacząc na to co może się zdarzyć.. Rozumiem cię po troszę.. To Twój świadomy wybór - bo wiesz o wszystkim.. Jedynie co ci mogę powiedzieć to to, że skoro ją tak bardzo kochasz to bądźcie szczęśliwy
Każdy na swoje szczęście pracuje - ja zapracowałam.. Każdy to przejdzie a może któregoś dnia ona będzie pewna wszystkiego..
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
dziekuje ci bardzo mery :) tak chce zostac przy niej i zostane.przy niej jestem szczesliwy.a czy ona sobie kiedys uswiadomi,mozliwe lecz moze byc zapozno.jeszcze raz dziekuje :)
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
na to jak ona sobie wszystko uswiadomi zrozumie.i bedzie wszystkiego pewna.na to moze byc za pozno.co przez to rozumiem: ze ona moze byc z innym i dopiero wtedy moze zrozumiec ze zrobila zle.dlatego moze byc zapozno
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Mysle ze do takiej sytuacji nie dopuści, prawdopodobnie jesli będzie miała Cię zostawić, to sama będzie wolała być w 100% pewna że Ciebie nie kocha...
Dlatego wg mnie tak nie będzie...
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
mam nadzieje.bo jesli ma mnie zostawic to chce zeby pozniej byla szczesliwa z innym.wczoraj mi powiedziala ze niebedziemy ze soba bo rodzice.niby tego kwiatu na pol swaiatu,heh ale tylko ten kwiatuszek ktory jest ze mna sie dla mnie liczy.
 
Do góry