Jakie kobiety lubią mężczyźni?

Smutna27

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
144
Punkty reakcji
1
Witam wszystkich!!!


Jestem bardzo ciekawa jaki typ kobiet lubią mężczyźni? :)
Generalnie chodzi o sposoby zachowania, charakter - czego nie lubią :)
Proszę o opinię zwłaszcza mężczyzn ;)

Pozdrawiam!!!
 

Eklezjastyk

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nie lubie dziewczyn bez własnego stylu, nieogarnietych, nachalnych. lubie niedostepne, tajemnicze :p
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
O to właśnie chodzi.. :p Tajemniczość i nieprzewidywalność - to nas pociąga.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Każdy pewnie napisze że woli jak panna się narzuca. A ja powiem że ma być wszystkiego po trochę ;)

A co do 'podawania na tacy' - nie to nie jest fajne, bo wtedy nie ma już tej tajemniczości, o której wspomniałem.
 

Smutna27

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
144
Punkty reakcji
1
Każdy pewnie napisze że woli jak panna się narzuca. A ja powiem że ma być wszystkiego po trochę ;)

A co do 'podawania na tacy' - nie to nie jest fajne, bo wtedy nie ma już tej tajemniczości, o której wspomniałem.

Mi sie wydaje, że jeżeli kobieta się narzuca, to traci swoją wartość w oczach faceta - to prawda, czy może się mylę?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Mi sie wydaje, że jeżeli kobieta się narzuca, to traci swoją wartość w oczach faceta - to prawda, czy może się mylę?

No może nie w każdym przypadku, ale generalnie tak. Lepiej jest gdy trzeba się starać, walczyć o dziewczynę, a nie kiedy to ona stara się o ciebie, robi to za wszelką cenę co znaczy że się narzuca. To rozleniwia, a potem facet jest w sprawach podrywu zielony. Pozdro, USSJ.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Przecież każdy mężczyzna ma inne upodobania, inne fetysze itp. Nie ma np. czegoś takiego że mężczyźni lubią brunetki bo część woli brunetki a inni rude itd.. Co do charakteru to jest tak samo ja np. lubie inteligentne kobiety (ale nie za bardzo) czyli np. jakaś młoda nauczycielka czy studenta jest ok. nie lubie aroganckich kobiet i najważniejsze to samolubnych. Kobieta musi być miła, czuła lubiąca usiąść ze swoim chłopakiem przez telewizorem na jakimś dobrym filmie akcji i napić się z nim piwka. Każdy jest inny i my też nie lubimy jak nas się pakuje do jednego worka.


Pozdrawiam.
 

Smutna27

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
144
Punkty reakcji
1
Przecież każdy mężczyzna ma inne upodobania, inne fetysze itp. Nie ma np. czegoś takiego że mężczyźni lubią brunetki bo część woli brunetki a inni rude itd.. Co do charakteru to jest tak samo ja np. lubie inteligentne kobiety (ale nie za bardzo) czyli np. jakaś młoda nauczycielka czy studenta jest ok. nie lubie aroganckich kobiet i najważniejsze to samolubnych. Kobieta musi być miła, czuła lubiąca usiąść ze swoim chłopakiem przez telewizorem na jakimś dobrym filmie akcji i napić się z nim piwka. Każdy jest inny i my też nie lubimy jak nas się pakuje do jednego worka.


Pozdrawiam.

Ale podobne istnieje taki stereotyp, że lubicie bardziej niedostępne kobiety?
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Nie lubię a nawet nienawidzę stereotypów! Ja osobiście nie pożądam niedostępnych kobiet chociaż kiedyś myślałem
jak to jest uprawiać seks z zakonnicą. Ale poza tym nic.
 

Dead_Angel

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań//PMI
Hmmmmm .... ja wiem, że faceci lubią niskie dziewczyny ... tak, to prawda ponieważ WY faceci źle czujecie się w obecności wysokich kobiet .... ile razy to słyszałam :( Nawet kilka razy usłyszałam, że jestem świetną dziewczyną i niezłą laską no, ale możemy być tylko przyjaciółmi ..... a dlaczego?? "Bo jesteś za wysoka" .... <załamka>

A poza tym lubią dziewczyny, które chodź trochę znają się na sporcie, wierne, przyjacielskie, pogodne, ufne i nie kłócą się ;]
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
księżniczka imho, to taka co wyżej s.ra niż du.pe ma ...

osobiscie lubię takie z którymi można się i pobzykać i porozmawiać.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Temat bezsensowny :p
Każdy lubi coś innego.

Nie ma jakiegoś wzorca "kobiety idealnej" jeśli chodzi o charakter.
Z mężczyznami jest tak samo.
 
Do góry