Horoskop na całe życie

czy wierzysz w horoskopy?

  • tak

    Votes: 0 0,0%
  • nie

    Votes: 1 100,0%

  • Total voters
    1

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
LOl... nie wiedziałam, że mam skłonności do samogwałtu i że podgladam w toalecie...
Heh... przynajmniej jest się z czego pośmiać ;)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Koziorożec - Saturn (21.XII - 19.I)

Każde zdrowe i dbające o swój rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować osoby spod znaku Koziorożca. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chętnie deprawuje młodzież, gwałci staruszki, póki nie popadnie w nieuchronna impotencje. Nadaje się wyłącznie do kopania rowów, a i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije.

^^ Fajnie... To że sie nadaje do kopania rowów to akurat czasami zdaża sie słyszec, ale o reszcie pierwsze słysze :p
 

Przemooo

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
1
koziorożec
mam nadzieje ze nie bede gwalcil staruszek i kopał rowow :p

śmieszny ten horoskop ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Przemoo, aj tez koziorożec, ale ja się przyznam, ze to prawda... Przemoo Tobie też radzę tak z własnej woli....

:p
 

Dominik001

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2005
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kozienice
A ja tak myślę: W PI :cenzura: U Z TYMI PIE :cenzura: YMI OBE :cenzura: MI GŁUPIMI HOROSKOPAMI!
ŻE JESTEM RYBA TO WCALE K :cenzura: A NIE ZNACZY ŻE MAM K :cenzura: A GLINIANE K :cenzura: A
MAĆ RĘCE!


Poprostu pi :cenzura: rze horoskopy.I Ch :cenzura: j
 

spoko_justa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Urodzeni pod znakiem Lwa od najmłodszych lat maja skłonności do narkomanii, pijaństwa i najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne. Uwielbiają krzywoprzysięstwo i bardzo chętnie zeznają przed sadem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym Lwy na szczęście nie uczestniczą.

Nie pasuje to do mnie :p
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Nie wierzę ale czasami (jak są jakieś pozytywne rzeczy) to mam nadzieję że się spełnią :D
 

juszes

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok
Każde zdrowe i dbające o swój rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować osoby spod znaku Koziorożca. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chętnie deprawuje młodzież, gwałci staruszki, póki nie popadnie w nieuchronna impotencje. Nadaje się wyłącznie do kopania rowów, a i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije.
Khem Khem do mnie sie to chyba raczej nioe tyczy :/ TO jakieś Chore!!
 

**Miss.Lonely**

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Świdwin
Rak... :( i nie zgadzam się z tym co napisali... A co mi tam... I tak nie wierze w horoskopy, przesądy i tym podobne bzdury, ale poczytac zawsze mozna :) Pozdrawiam :*
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
ja jestem skorpionikiem i mi się to nie zgadza :p Może i chciałabym pracowac ze zwierzętami,ale nigdy nie bedę się nad nimi znęcać!!
 

Martunia005

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hehe jeśli ktoś myśli że Waga jest pechowa to sie grubo myli!! Bo ja mam taki znak zodiaku i się wogule z tym nei zgadzam. No może tylko się wzrok u mnie zgadza... a tak to nic więcej.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Skorpion - Mars (23.X - 21.XI)

Ma manię prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że licznym, stałym niepowodzeniom Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny, a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO.

Yyy...?! Jak ja nawet biedronki nie tknę! Nie zgadzam się z niczym.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Ja jestem Waga.
Głupi ten horoskop. Zresztą wszystkie horoskopy są tępe, a czytam je tak dla rozrywki, zawsze można się pośmiać. pośmiać. Według tych wszystkich horoskopów to non stop powinnam kogoś zdradzać, kochać i rozchodzić się :lol:
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Sandrusia, ja też o tak dla zabawy czytam. A u mnie jedna rzecz się sprawdziła :p Przez dłuuugi czas jestem sama.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Hm. Nie... Bo to przez 7 lat jest nieszczęście. A u mnie zaczyna coś ruszać. I chętni chłopcy się znajdują. Ok. koniec off topa, bo będzie źle. :p
 
Do góry