Horoskop na całe życie

czy wierzysz w horoskopy?

  • tak

    Votes: 0 0,0%
  • nie

    Votes: 1 100,0%

  • Total voters
    1

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Ja kiedyś znalazłem takie horoskopy na jakieś jajcarskiej stronie i było to podpisane "Śmieszne horoskopy". Horoskopy na tamtej stronie były identyczne jak te tutaj.
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Rak - Księżyc (21.VI - 21.VII)
Szkoda słów. Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnię. Rakom nie można wierzyć nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, że ceni sobie twoja przyjaźń, to można być pewnym, że przed godzina napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą.

do słowa "oszukują" wszystko się zgadza xP
ale wierzyć mi można... mhm. z zazdrością to też różnie.
nie... moje włosy xD i zęby xP boję się xF

zresztą horoskopy i tak są fe xD
 

kwiatuszek=)

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
KraKow
boze!! co za idiota wymyslil ten horoskop... ja jestem koziorozec i wcale nie gwalce staruszek <_< to chyba jednak prawda ze wiara w horoskopy to grzech...
 

Agnieszka Bielicka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
apropo tej numerologii czy to prawda że można wyliczyć datę śmierci za jej pomocą przegladałam ostatnio różne fora blogi i znalazłam taką stronę http://smierc.org/news/index.php tam jest sporo o tym temacie ale wolałabym dowiedzieć się coś od użytkowników tego fora pozdrawiam
 
M

mariusz22

Guest
Bzdura ! Ludzie. Nie wierzcie w takie coś to jest zwykły hłam ! horoskopy, wróżby etc... Zwykli naciągacze !
 
Do góry