Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

sanczez

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
a co to komu przeszkadza ze ktos lubi / kocha inaczej ?
mi osobiscie to nic nie przeszkadza
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
matko kochana
heh... ten podział jak podczas II wojny
lepsi - rasa aryjska :D
gorsi - Żydzi :D

Cóż to za podziały :mruga: Najpierw może jakieś badania empiryczne i wnioski..
maszynki do seksu :mruga: no to skoro tak to heteromaszynki tesh sie powieneś leczyć..
Widze że nie czaisz bazy :p .... pisalem że jak hetero maszynki robiły by takie wiece co homomaszynki to też bym ich tępił, ale nie robią. Więc czytaj uważnie każdy post. :)

Pozdro :)

Taboretix byli, są i bedą widocznie Twój Bóg tak chciał.
Nie pomyślałeś o tym? Może nie walcz z Boskimi decyzjami?
Nasz Bóg tak niechciał, On dal nam wolną wolę. A że są ludzie podatniejsi na wplywy, no to co poradzimy.
Ciekway jestem czy są ludzie ktorzy od małego byli wychowywanie w duchu katolicyzmy, uczenszczali z własnej woli do kościoła, spowiadali się, i prayjmowlai sakramenty. A mimo to zostali homoseksualistami ?? Wydaje mi sie że to jest niemożliwe :)
 

Reagle

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2005
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kraków
Nasz Bóg tak niechciał, On dal nam wolną wolę. A że są ludzie podatniejsi na wplywy, no to co poradzimy.
Ciekway jestem czy są ludzie ktorzy od małego byli wychowywanie w duchu katolicyzmy, uczenszczali z własnej woli do kościoła, spowiadali się, i prayjmowlai sakramenty. A mimo to zostali homoseksualistami ?? Wydaje mi sie że to jest niemożliwe :)
jak najbardziej tak....I po raz kolejny uparcie powtarzasz to samo.Homoseksualistą się nie zostaje(tylko w skrajnych przypadkach)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
jak najbardziej tak....I po raz kolejny uparcie powtarzasz to samo.Homoseksualistą się nie zostaje(tylko w skrajnych przypadkach)
To chciał bym taką osobę poznać.... a czytalaś co wyrzej napisalem:p .... zmieniłem tytuł nawet :) ... po może tamten naprawde był zabardzo chamski, ale sam juz niewiem co mam myśleć.
 

Reagle

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2005
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kraków
Najlepszą radą na to jest chyba pogłębianie wiedzy na ten temat :) Moze ktos zna linki do stron,ktore zawieralyby kompetentne,obiektywne opinie na temat podloza homoseksualizmu.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Widze że nie czaisz bazy .... pisalem że jak hetero maszynki robiły by takie wiece co homomaszynki to też bym ich tępił, ale nie robią. Więc czytaj uważnie każdy post.

czaje tylko ze hetero wcale nie musza robić wieców bo "to jest normalne" mniej więcej....
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Na sile homo leczyc nie ma potrzeby. Z tego co wiem ta choroba (lub orientacja, jak kto woli) nie rozprzestrzenia sie droga kropelkowa. Jak ktos chce sie leczyc to niech sie leczy, jego zycie, jego sprawa.

Dla mnie niema znaczenia co kto robi w łuzku i z kim (oczywiscie jesli nikogo nie krzywdzi).
I na tym koniec! Nie widze wiecej żadnych problemów. Jesli chca sie jakos pospisywac, cos popodpisywac, jakies umowy prawne to niech je sobie robia, nie moja sprawa. Niech se uprawomocnia zwiazki swoje ale nie moga nazwac ich małżenstwem!!! Jest to bowiem zwiazek zopelnie innego rodzaju.

Śmieszne jest rowniez domaganie sie par homo prawa do adopcji dzieci.
Ogolnie wiadomo ze do prawidlowego rozwoju dziecka potrzebna jest matka i ojciec. Pary homo oczywiscie tych wymogow spelnic nie moga, a wiec tak samo jak samotna kobieta, badz mezczyzna pozwolenia na adopcje nie uzyskaja.

Problem homosexualizmu jest bardzo wyolbrzymiony i rozdmuchany. Zmiana przepisow akceptacji spolecznej oni nie uzyskaja.
Jesli kazdy zacznie zyc swoim zyciem, nie wlazac buciorami w prywatnosc innych to bedzie lepiej.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Katowice
ich sie nie da wyleczyc ich trzbea zaakceptowac. Ja jestem czlowiek tolerancyjny... skisz mnie to niech sie łatają. Co mnie to. Ich tyłki nie moje.
 

Hihi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraj śródziemnomorski
Ciekway jestem czy są ludzie ktorzy od małego byli wychowywanie w duchu katolicyzmy, uczenszczali z własnej woli do kościoła, spowiadali się, i prayjmowlai sakramenty. A mimo to zostali homoseksualistami ?? Wydaje mi sie że to jest niemożliwe :)
[/quote]
Sorki, przy całym moim szacunku do Twojej niezachwianej wiary, muszę stwierdzić, że nie siedzisz zbyt głęboko w prozie zycia. Ciekawe skad bierzesz wiedzę o otaczajacym Cię Świecie ? TO MOŻLIWE ! Powiem więcej. Pewnie nawet nie zauważyłeś, że są nawet tacy księża. I to zarówno na dolnej jak i górnej półce hierarchi kościelnej.
Szkoda, że widzisz w homoseksualistach diabełki którym tak bardzo straszna jest świecona woda. Szkoda, że zarezerwowałes Światynię Pańską tylko dla heteryków. Zastanów sie, jak daleko jesteś od idei chrześcijańskiej. Jak blisko czarnych Uzurpatorów. B)

Ciekway jestem czy są ludzie ktorzy od małego byli wychowywanie w duchu katolicyzmy, uczenszczali z własnej woli do kościoła, spowiadali się, i prayjmowlai sakramenty. A mimo to zostali homoseksualistami ?? Wydaje mi sie że to jest niemożliwe :)

Sorki, przy całym moim szacunku do Twojej niezachwianej wiary, muszę stwierdzić, że nie siedzisz zbyt głęboko w prozie zycia. Ciekawe skad bierzesz wiedzę o otaczajacym Cię Świecie ? TO MOŻLIWE ! Powiem więcej. Pewnie nawet nie zauważyłeś, że są nawet tacy księża. I to zarówno na dolnej jak i górnej półce hierarchi kościelnej.
Szkoda, że widzisz w homoseksualistach diabełki którym tak bardzo straszna jest świecona woda. Szkoda, że zarezerwowałes Światynię Pańską tylko dla heteryków. Zastanów sie, jak daleko jesteś od idei chrześcijańskiej. Jak blisko czarnych Uzurpatorów. B)
P.S To było do Ciebie Taboretix. Pozdrawiam.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Homoseksualizm to trudne zgadnienie. Uwazam ze powinno sie takie osoby probowac leczyc. Nie wiem w jaki sposob nie jejstem lekarzem. Ja tekie osoby toleruje, ale nie uazam tego za pozytywne i calkiem normalne zjawisko, niektorzy to tak naprawde poprostu to akceptuja i nie probuja tego leczyc.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Sorki, przy całym moim szacunku do Twojej niezachwianej wiary, muszę stwierdzić, że nie siedzisz zbyt głęboko w prozie zycia. Ciekawe skad bierzesz wiedzę o otaczajacym Cię Świecie ? TO MOŻLIWE ! Powiem więcej. Pewnie nawet nie zauważyłeś, że są nawet tacy księża. I to zarówno na dolnej jak i górnej półce hierarchi kościelnej.
Szkoda, że widzisz w homoseksualistach diabełki którym tak bardzo straszna jest świecona woda. Szkoda, że zarezerwowałes Światynię Pańską tylko dla heteryków. Zastanów sie, jak daleko jesteś od idei chrześcijańskiej. Jak blisko czarnych Uzurpatorów. B)
P.S To było do Ciebie Taboretix. Pozdrawiam.
Pewnie masz racje, za bardzo ich atakuje i to jes mój błąd :( ale niestety jak by wszyscy rozmawiali tak jak ty i nie podburzali by opini to moze też myślał bym inaczej.
A co do kszięży ktorzy są hoseksualistami, kościół już jakiś czas temu wydał odpowiednie rozporządzenie. A uważam ze takie coś jest oczywiste iż ksiadz nie moze być homo. Niezaglębiam sie dokładnie w temat koścół-homoseksualiści , wiem tylko tyle że to jest niezgodne i sprzeczne z naszą wiarą.
A napweno będą głosy w stylu "Jak ksiądz może być hetero skoro jest księdzem" , ale tak piszą tylko osoby nie mające pojęcia o tym co to jest powolanie , jezeli zagłębili by sie w ten temat to zrozumieją :)

Pozdro :D
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Hehe, nie wiem po co te dyskusje... Ja bym ich przegonił i zdzielił po tych gołych tyłkach co je wystawiają na swoich paradach i demonstrują dzieciakom jak sie to robi po gejowsku!
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Hehe, nie wiem po co te dyskusje... Ja bym ich przegonił i zdzielił po tych gołych tyłkach co je wystawiają na swoich paradach i demonstrują dzieciakom jak sie to robi po gejowsku!
Konkretne zdnanie :) ....ale bardzo radykalne ... ja wcale nie mówie że to popieram, ale wyraża moje odczucia :lol:

Pozdro :D
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Taboretix swój gosć! Zabić dla niego świniaka i przynieść mu najlepsze wino z piwnicy! :D
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Każdy ma prawo być jaki chce, a tych wszystkich którzy w jakis sposób chcą ograniczyć wolność orientacji itd bym na pal powbijał, kilku dla przykładu może by to nauczyło reszte....
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Każdy ma prawo być jaki chce, a tych wszystkich którzy w jakis sposób chcą ograniczyć wolność orientacji itd bym na pal powbijał, kilku dla przykładu może by to nauczyło reszte....
:lol: widze drastyczny jesteś, ja bym raczej powbijał tych co mi pod oknami swoje zboczenie prezętują, tak dla przykładu... :lol: .....nie no żartuje, to jest nienormalne podejście, no ale naszczęście mało kto tak myśli.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
A mam takie pytanie: panowie skad wiecie ze geje wystawiaja gołe tyłki na paradzie??
Prosze nie wymyślajcie głupot :/
Wyolbrzymiacie coś o czym nie macie pojęcia - sa to pokojowe demonstracje.
Juz chyba więcej gołych tyłków to mozna w karnawale na paradzie w Rio zobaczyć albo na Love Parade- imprezie techno
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
A widziałaś coś takiego jak Love Parade ( niewiem jaksie pisze ) to jest najlepszy przykład, niewiem czy wystawiają czy nie, ale sam udził w takiej paradzie jest poniżający.
 
Do góry