Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Tak jak pisałem wcześniej
"Ja po prostu jestem przeciwnych, aby w tak młodym wieku dzieci miały dostęp do takich książek. Są małe, a za młody powinno się uczyć je normalnych zachowań. Ewentualnie później, gdy zacząną dorastać i poznawać czy są hetero czy homo można je uświadamiać, że to nic złego. W końcu dziecko w wieku 4-11 lat nawet nie wie do czego to służy tam pomiędzy nogami. Pomysł jak dla mnei chory i nie zgadzam się z jego wprowadzeniem"

"Jestem temu przeciwny z jednego powodu. Takie dziecko nawet niewiem po co mu ptaszek. Ono jeszcze niewiem co to heteroseksualizm i jaką rolę w biologi odgrywa płeć piękna, a my je już będziemy bądź co bądź pewnego wypaczenia uczyć i robić im wode z mózgu.
MŁODZIEŻ powinno się uczyć tolerancji, ale nie zachowań homoseksualnych (czy. propagandy)"

Dodać do tego jeszcze to, że obecnie każdy ma równe prawa, lecz niektóre grupy robią z siebie okrutnie pokrzywdzonych i domagają się przywilejów a tego jak najbardziej nie popieram.
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Tak jak pisałem wcześniej
"Ja po prostu jestem przeciwnych, aby w tak młodym wieku dzieci miały dostęp do takich książek. Są małe, a za młody powinno się uczyć je normalnych zachowań. Ewentualnie później, gdy zacząną dorastać i poznawać czy są hetero czy homo można je uświadamiać, że to nic złego. W końcu dziecko w wieku 4-11 lat nawet nie wie do czego to służy tam pomiędzy nogami. Pomysł jak dla mnei chory i nie zgadzam się z jego wprowadzeniem"

"Jestem temu przeciwny z jednego powodu. Takie dziecko nawet niewiem po co mu ptaszek. Ono jeszcze niewiem co to heteroseksualizm i jaką rolę w biologi odgrywa płeć piękna, a my je już będziemy bądź co bądź pewnego wypaczenia uczyć i robić im wode z mózgu.
MŁODZIEŻ powinno się uczyć tolerancji, ale nie zachowań homoseksualnych (czy. propagandy)"

Dodać do tego jeszcze to, że obecnie każdy ma równe prawa, lecz niektóre grupy robią z siebie okrutnie pokrzywdzonych i domagają się przywilejów a tego jak najbardziej nie popieram.
Amen
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Kraków: Marsz Tolerancji w sobotę

Dodał: ~Mortas dodano: 13.04.2007 18:18 komentarze(27) licznik odsłon : 939

- Marsz Tolerancji będzie jednym z głównych wydarzeń 4. Krakowskiego Festiwalu Kultury Gejowskiej i Lesbijskiej "Kultura dla tolerancji". Festiwal potrwa od przyszłego czwartku do niedzieli (19-22.04), sam marsz zaplanowano na sobotnie popołudnie (21.04).

Krakowski Marsz Tolerancji odbędzie się w sobotę /AFP/
- Podstawowym założeniem było stworzenie takiej bezpiecznej przestrzeni, w której każdy - bez względu na płeć, orientację seksualną, przekonania polityczne czy religijne - może w otwarty sposób, bez lęku może prowadzić dyskusję. Jedynym warunkiem jest poszanowanie dla cudzej wolności - powiedziała podczas piątkowej konferencji prasowej rzecznika prasowa fundacji "Kultura dla toleracji" (który jest organizatorem festiwalu) Ida Łukawska.

Festiwal ma być przeglądem wszelkiej aktywności twórczej, która powstaje dla lub o osobach nie będących orientacji heteroseksualnej.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników, organizatorzy marszu nie chcieli podać dokładnej jego trasy. Wiadomo tylko, że rozpocznie się na placu Matejki, a skończy na Rynku Głównym. Jego organizatorzy chcą, aby to był protest przeciw homofobii, jak i każdej formy przemocy.

W ubiegłym roku zorganizowany m.in. gejów i lesbijki marsz zaatakowano kamieniami i jajkami. Doszło do szamotaniny między napastnikami a policjantami, którzy chronili uczestników marszu. Policja zatrzymała najbardziej agresywnych uczestników zajścia

Co wy na to ?
 
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
biorą sie dzieci?
Problem w tym ze takie marsze tolerancji powodują z goła co innego.
Pytanie czym jest ta "tolerancja" jeśli to ma być pokojowy marsz ludzi, którzy nie ukrywajmy odbiegają dość znacząco od normalności no to ok niech sobie idą i sie domagają tolerancji swojej odmienności. Natomiast jeśli ta "tolerancja" ma prowadzić do nachalnego narzucania czegoś co w powszechnym odczuciu większości ludzi normalnych wzbudza niesmak i zgorszenie no to ja sie nie dziwie że dostają kamieniami po głowach.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Wklejam artykuł i link, bo nie wiadomo kiedy zniknie.

Znów głośno o Macieju Giertychu


Po wydaniu uznanej za antysemicką broszury, eurodeputowany Maciej Giertych (LPR) wydał nową publikację z logo Parlamentu Europejskiego, w której uznaje homoseksualizm za "defekt" i przejaw "niemoralności".
Publikacja już wywołała kontrowersje w PE. Podczas środowej debaty o homofobii w UE, protestowała przeciwko niej francuska socjalistka Martine Roure. Pokazując innym deputowanym - jak określiła - "drugie dziełko" posła Giertycha, powiedziała, że jej zdaniem autor "daje do zrozumienia, że homoseksualizm to choroba".

O publikacji poinformowały już w czwartek włoskie i francuskie media.

W książeczce zatytułowanej "Wartości europejskie", Giertych zauważa, że homoseksualizm jest "z biologicznego punktu widzenia bezużyteczny", ponieważ nie prowadzi do prokreacji, która jest "biologicznym celem popędu seksualnego".

Podkreślając, że wypowiada się "jako genetyk" (Giertych jest profesorem dendrologii, czyli nauki o drzewach; zrobił habilitację z genetyki drzew - red.), pisze dalej, że homoseksualizm "nie jest stanem wrodzonym", że "to defekt nabyty w drodze wychowania".

Rozwijając tę myśl, stwierdza, że homoseksualizm u kobiet wynika najczęściej "z jakichś nieprzyjemnych doświadczeń seksualnych w młodym życiu, których skutkiem jest obawa przed mężczyznami jako partnerami seksualnymi". Natomiast mężczyźni - zdaniem Giertycha - stają się homoseksualistami "w efekcie wychowania przez dominującą matkę z nieobecnym albo nieznaczącym ojcem jako modelem roli" mężczyzny.

Maciej Giertych jest zdania, że wobec tego orientację homoseksualną można "odwrócić" we współpracy z terapeutami i przy odpowiedniej "motywacji duchowej".

Zdaniem eurodeputowanego, "ludzie, którzy uważają, że homoseksualizm jest normalnym stanem i chcą głosić tę opinię, czy też to, że sami są aktywnymi homoseksualistami, powinni być trzymani z daleka od zawodów, gdzie mogliby wywierać wpływ na nieletnich". "Zdecydowanie nie chcę, aby nauczyciele promowali w szkołach swoje nieuporządkowane obyczaje seksualne" - dodaje.

"Homoseksualizm, podobnie jak rozwiązłość seksualna, są prywatnymi problemami, które powinny być traktowane z jak najmniejszym rozgłosem. Nie trzeba dodawać, że publiczne demonstracje wspierające homoseksualizm, jak parady gejów, powinny być oczywiście zakazane" - pisze Maciej Giertych.

Zastrzega przy tym, że opowiada się za tolerancją wobec homoseksualistów, ale uważa ich "za tę samą kategorię ludzi, co cudzołożników". "Potępiam cudzołóstwo, ale toleruję cudzołożników" - tłumaczy.

Giertych pisze w książce, że Polacy potrafili przeciwstawić się obcej ideologii w czasach komunistycznych, więc "przeciwstawimy się także politycznej poprawności pochodzącej z Unii Europejskiej". "W kwestiach moralnych UE nie będzie nam dyktować, jak mamy się zachowywać" - podkreśla.

Interia.pl
http://www.nacjonalista.org/wiadomosci.php...1823&licz=1
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
zadam jedno pytanie
czy jeslibylbym osoba uznajaca za swoja jedyna forme zachowania seksualnego:
- seks francuski
- seks hiszpanski
- seks grecki
to mam sie z tym obnosic po ulicach?
isc z tym do tv? czy innych mediow?
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
zadam jedno pytanie
czy jeslibylbym osoba uznajaca za swoja jedyna forme zachowania seksualnego:
- seks francuski
- seks hiszpanski
- seks grecki
to mam sie z tym obnosic po ulicach?
isc z tym do tv? czy innych mediow?

A co to kogo obchodzi?Jak ktoś chce to niech się obnosi,jego sprawa,mi się nie podobają np. strajki górników czy pielegniarek to nie chodze na nie,poprostu mnie oni nie interesują.Tak samo homo,kto się tym interesuje będzie ich albo zwalczał albo popierał.A moim zdaniem ani 1 ani 2 postawa nie jest rozsądna bo do niczego nie prowadzi.Ale tolerancja należy się każdemu.Nawet jeśli to choroba<kompletna głupota-zresztą> to czy chorzy nie zasługują już na szacunek?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Im bardziej myślę o założeniu rodziny, tym bardziej robię się anty-homo. Nie cierpię Giertycha, bredzi o jakichś smokach wawelskich, ale z tym modelem rodziny wychowującej geja ma sporo racji.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
misioor przeczysz sam sobie 2 razy
postaw jakies stanowisko a wytlumacze ze sie mylisz
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Ja do homoseksualistów nic niemam. Jestem w stanie zrozumieć, że coś w genach nie wyszło no i jest. Wkurza mnie poprostu, gdy homo starają mi się wmówić jaki to ja jestem nie tolerancyjny i, że homoseksualizm jest normalny. To już dla mnie propaganda.
Tolerancji tak, ale propagandzie nie, a te dwa pojęcia w dzisiejszym świecie ktoś stara się zlać w jedno a to już dla mnie za wiele
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
niech ich będzie ile tylko natura chce. Tylko niech żaden nie prosi mnie o to, abym mu siadał na kolanach w tramwaju. Geje - plzzzzzzz:*

lesbijki - zapraszam w me skromne progi;)
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
demacon.... A nie pomyślałeś, że by Cię o gwałt posądziała?. Wkońcu dla niej byłoby dla takie przeżycie jak dla Ciebie bara bara z facetem (sic)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Hmm, zrozumieć to ich nigdy nie zroumiem, nie mam tam specjalnie nic przeciwko. Ale od razu się z tym obnosić, pokazywać np. na paradach że ma się odmienną orientację jest dla mnie dziwne.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
misioor przeczysz sam sobie 2 razy
postaw jakies stanowisko a wytlumacze ze sie mylisz

Gdzie?
Moim zdaniem jest różnica pomiędzy tolerowaniem a popieraniem czegoś-poprostu.
Ja toleruję homoseksów ale to nie znaczy że chodze na parady i krzyczę że im tak w Polsce źle czy robię inne rzeczy<to można nazwać popieraniem>
Nie interesuje mnie zbytnio czy jakaś tam parada się odbędzie czy nie bo problem<parad itd> dotyczy grupy kilkuset gejów którzy koniecznie chcą manifestować,reszta <pewnie kilkaset tys.> nie chodzi na parady bo i po co?W 40mln kraju jest więcej problemów niż parady kilkuset gejów.
A czy ktoś nazwie homoseksualizm chorobą czy inną orientacją to jakie to ma znaczenie?
Aha Brave żadna z ww<zwalczanie /popieranie> postaw wobec homo nie ma sensu bo nawet kiedy społeczeństwo pokochałoby gejów to ich nie zrobiłoby się więcej a jeśli by znienawidziło to i tak dalej będą.Co najwyżej zwalczać/popierać można ich obecność w życiu publicznym,ale czy naprawdę Polska nie ma istotniejszych problemów?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ten post juz mi prawie caly pasuje
Moim zdaniem jest różnica pomiędzy tolerowaniem a popieraniem czegoś-poprostu.
100% zgody - uwazam tak samo
Ja toleruję homoseksów ale to nie znaczy że chodze na parady i krzyczę że im tak w Polsce źle czy robię inne rzeczy<to można nazwać popieraniem>
100% zgody, ja tez
Nie interesuje mnie zbytnio czy jakaś tam parada się odbędzie czy nie bo problem<parad itd> dotyczy grupy kilkuset gejów którzy koniecznie chcą manifestować,reszta <pewnie kilkaset tys.> nie chodzi na parady bo i po co?
100% jak ja
W 40mln kraju jest więcej problemów niż parady kilkuset gejów.
100% jak ja
A czy ktoś nazwie homoseksualizm chorobą czy inną orientacją to jakie to ma znaczenie?
100% jak ja
Aha Brave żadna z ww<zwalczanie /popieranie> postaw wobec homo nie ma sensu bo nawet kiedy społeczeństwo pokochałoby gejów to ich nie zrobiłoby się więcej a jeśli by znienawidziło to i tak dalej będą.Co najwyżej zwalczać/popierać można ich obecność w życiu publicznym,ale czy naprawdę Polska nie ma istotniejszych problemów?
tu sie nie zgodze
aparat panstwowy nie powinien sie interesowac tym co ktos robi w lozku
ale tez
nie powinien wspierac zachowan nienormalnych, jak czynilo to sld gdy rzadzilo
i tyle
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
aparat panstwowy nie powinien sie interesowac tym co ktos robi w lozku

A gdzie napisałem że powinien.Nie powinien wspierać gejów,ale zakazywac parad też nie powinien.Przeszłoby paru gejów przez Wa_wę i co by się stało wielkiego?Oczywiście pod okiem policji.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
chcesz za to placic?

Jasne że nie chce,ale to już szczegół.Geje też obywatele i też będą płacić.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
no dobrze prawie sie zgadzamy a to juz cos
teraz moze wrocmy do tematu
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Leczyć? Dajcie spokój, to byłaby paranoja. Może zaczniemy leczyć kogoś, kto w oli gruszki od jabłek? Dajmy im po prostu żyć. Może wtedy nie będą potrzebowali po prostu tych parad równości i innych demonstracji. Poza tym myślę, że powinniśmy spojrzeć na nich, jak na ludzi, którzy mają też jakieś inne cechy oprócz orientacji seksualnej- przecież mają też poglądy, zainteresowania, gusta. A mówi się o nich tylko w kontekście orientacji...
 
Do góry