Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

skittless

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Grajewo
Poklikałam w co sie dało :p .. Czekam na tusz z Chanel, a na nagrodę za matesa pewnie się już nie załapię <_< . No trudno.Już tak chyba mam, że zawsze za późno się oglądam. Zarejestrowałam się w plemiona, zobaczymy co z tego wyjdzie. ziękuje za kliki :) Patrzę, że aktualnie niewielu gości ;D. Zapraszam do rejestracji.

A na słodyczach już 1075 ;p

Idę spać, bo muszę rano wstać jutro :(
Branoc :)
 

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
No np. co mam wpisać w google?
No sorry, myslalam ze ten temat jest od pomagania, a nie od przesyłania na google xC

wiesz każdy sam sobie tu szuka adresow ;)
taka zasada ^^
bo potem jak ktoś poda jakies to wszyscy tam piszą i jest już spalony ;/
a co masz wpisac ? adresy firm produkujących gadżety np :D o_O
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Mój ma 34 linijki ze wszystkimi odstępami,może być chyba.


Dokładnie :) Trochę z tym wyskoczyłam jak filip z konopii,ale dzisiaj się dyskusja na ten temat wywiązała.

Kto pomoże wkleić banner do sygnaturki? Nie pomaga wklejanie jako obrazka ani kopiowanie kodu... :niepewny:
Z góry wielkie dzięki :)


Gdybyś dała mi list, mógłbym Ci powiedzieć ile zawiera % SPAMu.
To ważne gdy wysyłasz list do firm - przed zmianą mojego listu zauważyłem, że dużo programów antyspamowych różnych firm uznawało mój list jako SPAM. Po tym, postanowiłem go zmienić itp. - łatwo nie było i teraz jest O.K.
 

mareza

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
pempek to napisz na pw adres to jak wróce z delegacji ze szczecina to ci wyśle , chyba ze znajde jeszcze jakąs....
 

doka227

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Thank you for registering with Alibaba.com. You are now a member of the world's largest online marketplace for buyers and suppliers!


As a buyer on Alibaba.com you can:
• Access more than one million buyers from around the world
• Post up to 50 products and 200 selling leads free
• Use advanced trade management and communication tools
• Get the latest trade news and insights


O CO CHODZ DOKLADNIE, MOZE MI KTOS NAPISAC PLISS:)
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Trochę @ wysłanych :D

Czy ktoś rysował Matesa ? :p
A może wiecie czy jeszcze zostały nagrody pocieszenia dla 100 osób? :D

----------------------------

http://www.kcdiy.com/xtreme/Xtreme.aspx :D
Ja narysowałam i wysłałam ;D I wygrałam 2 bilety do łodzi ale wymieniłam sobie na torbę ;D
Maili dużo wysłałam to efekty jakieś muszą byc.. nie ma innego wyjścia :p
Na MaxPacku 58,88% ;D
Jeszcze jutro wolne a potem zaś do szkoły .. :/
Mam pytanie?
Bo we wtorek jest dzień chłopaka i u mnie jest tak, ze jest 8 dziewczyn i 25 chłopaków i nie wiemy co im kupić.. ale naszła mnie taka myśl, żeby kupić im lizaki smoczki i doczepic do tego karteczki : Dla naszych małych dużych chłopców :D ale co do tego jeszcze ?
Bo jak na razie to wyjdzie nas około 10-13 zł razem :lol: śmieszna suma :p Bo myślalam, zeby po jednej smyczy im dołozyć z tych co dostałam od firm ale dla nich to musi byc cos takiego samego bo sie pozabijają :p


Na @ nic :(
Mam nadzieję, ze jakiś pomysł mi jeszcze do głowy przyjdzie ;))

Pozdrawiam :*
I jakby co to pomysły możecie na PW rzucać albo na gg ;D
Będę wdzięczna ;D

W sumie jest to na temat bo oni dostaną za darmo!! Czyli w ramach 'gadżetów klasowych' :lol:

;***
 

mareza

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
dziękują ci za rejestracje na alibaba, jednym z największych miejsc dla kupców i sprzedawców
jako kupujący mozesz ...ble ble ble ....nic nie dostaniesz za free poza free przesyłką xczegoś co kupisz
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
Konkurs zaczyna się w poniedziałek, żeby wygrać coś sensownego trzeba się zarejestrować podając 'jakiś' kod, nie wiadomo skąd go wziąć, bo hasło do logowania neta to nie jest, ani nic związanego z logowaniem na stronie netii :/ Czyli pomimo posiadania Netii, nie skorzystam z konkursu ...

Ja próbowałam wpisywać różne kody, te potrzebne do logowania, czy jakiekolwiek z umowy i - nic z tego. Może warto do nich napisać i się zapytać o co chodzi w tej sprawie? Szkoda by było nie skorzystać z konkursu.
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
poklikalam Wam dziewczynki :) dzisiaj nic nie powysylalam bo mnie dziaslo boli :( i chlopak byl caly dzien wiec trzeba bylo sie nim zajac :)) ale moze jutro ;) prosze o kliki :* bede bardzo wdzieczna
 
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
nie chce nikogo urazic ale wysylalam do nich rok temu, kontaktowalam sie przez gadu gadu i jak przesylki nie bylo tak jej dalej nie ma wiec jak dostaniecie to dajcie znac :p



Ja dostalam po ok .3 miesiacach napisania do nich meila otrzymałam od nich 5 probek ale co to byly za probki :phi: W życiu takich nie miałam dosłownie w każdej z nich było kilka kropelek gdzie w próbce powinno się znajdować całość :mruga: a wjednej to nic nie było tylko zapach :phi: :phi: szczyt bezczelności.Już nigdy do nich nie napisze o żadne próbki
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Ja próbowałam wpisywać różne kody, te potrzebne do logowania, czy jakiekolwiek z umowy i - nic z tego. Może warto do nich napisać i się zapytać o co chodzi w tej sprawie? Szkoda by było nie skorzystać z konkursu.

Pozwolę zacytować wiadomość PW od Dotusi:

Dotusia - Wiadomość Prywatna napisał:
aby skorzystac z przywilejow uzytkownika netii w konkursie nalezy wstawic jako login numer abonenta podawany zawsze na rachunku oraz jako hasło PIN, ktory podali listownie na początku trwania umowy. Jesli tego pinu nie posiadasz, bo np. wywaliliscie lub zaginal, wowczas nalezy zadzwonic do netii i sie o niego dowiedziec... dopiero po zalogowaniu z tym loginem i haslem na strone netii otrzymujesz kod, ktory mozesz uzywac w konkursie... troche to skomplikowane, ale mi sie udało smile.gif

Dzisiaj poszukam i spróbuję to zrobić :p
 

blue_e

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Ja tez sie witam tylko na chwilke :)

Na @ negatyw


Prosze o Wasze glosiki - goscie glosujcie
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Przez telefon nie podają loginu i hasła. Wowczas nalezy prosić o duplikat rachunku, w ktorym był pin i hasło.
Mi tak kiedyś kazano zrobić, a i tak zgubiłem kartke z loginem i z hasłem.
 

roxana87

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Dzięki:) ja też klikam;)
Nie jest tak prosto wygrac:(
Najpierw trzeba się dostać do 30stki i wtedy jury wybiera 8...
o gdzie to wyczytałaś? ja myślałam,ze pierwsze 8 osób dostaje nagrody :niepewny: a niby pod jakim kątem oni wybierają do fianłu???


Hej!

Chciałabym się zapytać, czy ktoś ma linki z darmowymi smyczami i innymi podobnymi gadżetami?
Tylko prosiłabym o pewniaki :)

phi :]


proszę o głosy na córeczke
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :)
Ciekawa jestem czy z tym konkursem pieluszek Happy to prawda, że "wystarczy" się dostać do pierwszej 30. Ktoś coś wie?

Proszę o głosiki na zdjęcie mojego synka :)
 

zielona17_17

Zbanowany
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wczoraj ani jednej marnej paczuszki :( Coś ostatnio mi nie idzie... za to kolejną zdrapkę dostałam na prizze :) :)

Rejestrujcie się z sygnaturki :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry