Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Roklina

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Możecie mi podac kilka stron z jakimis fajnym gażetami lub perfumami ?
I co trzeba zrobić bo ja sięt ak bardzo nie oriętuje
 

aalexz

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
418
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Koszalin
Możecie mi podac kilka stron z jakimis fajnym gażetami lub perfumami ?
I co trzeba zrobić bo ja sięt ak bardzo nie oriętuje
wiesz co sa jeszcze google... szxzerze ja osobiscie nie znam!!(nie googli tylko tych stron z probkami) ale moze ,kto inny pomoze.. jak ktos chce na look4win to moze z mojego nicku olek1993
 

Karola_1994

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
349
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bobrowniki
Zawaliłam sprawę z tym "rośnij zdrowo" :((
Bo dałam że pies ma już więcej niż 6 miesięcy i mi nie wyślą ;((

Bu !
A tak na to liczyłam :(
To samo z kotkiem ;(
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
nie cwaniaki, tylko oni chcą zachęcić nowych klientów tą promocją. Po co im dawać 100 razy komuś karmę, skoro nie kupi on nawet żadnego produktu. Taka polityka marketingowa :)
 

Karola_1994

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
349
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bobrowniki

takajednaola

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
nie cwaniaki, tylko oni chcą zachęcić nowych klientów tą promocją. Po co im dawać 100 razy komuś karmę, skoro nie kupi on nawet żadnego produktu. Taka polityka marketingowa :)
Tyle że ja miałam rok temu kociaka i w tym roku mam również. A już dla tego małego teraz nie dostanę :(
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
http://www.schaefer-boutique.pl/kataloge.p...313838333d34696 zamawiał ktoś ten katalog? Szukam czegoś dotyczącego wystroju wnętrz, ale nie jestem pewna czy to aby na pewno za darmo, bo jak trzeba wpisać dane to jest "Adres do wystawienia rachunku", no ale niby napisane 0zł ;/ ale zamieszałam :D :D

To jest napisane dlatego, że ten katalog jest jako produkt w sklepie internetowym (jak tak płatne produkty), a tego że jest bezpłatny mechanizm sklepu nie uwzględnia i dlatego proszą cię o dane itp. tak, jak byś robiła zakupy
 

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
nie cwaniaki, tylko oni chcą zachęcić nowych klientów tą promocją. Po co im dawać 100 razy komuś karmę, skoro nie kupi on nawet żadnego produktu. Taka polityka marketingowa :)
Czytałam na jakimś innym forum,że niektórzy zamawiali po kilkanaście paczek na wszystkich członków rodziny,a jeśli nie mieli już na kogo to wymyślali imiona,żeby mieć darmowe jedzenie i jeszcze się głupio cieszyli :bag:


http://www.schaefer-boutique.pl/kataloge.p...313838333d34696 zamawiał ktoś ten katalog? Szukam czegoś dotyczącego wystroju wnętrz, ale nie jestem pewna czy to aby na pewno za darmo, bo jak trzeba wpisać dane to jest "Adres do wystawienia rachunku", no ale niby napisane 0zł ;/ ale zamieszałam :D:D
Ja zamawiałam,jest w 100% darmowy.
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Tyle że ja miałam rok temu kociaka i w tym roku mam również. A już dla tego małego teraz nie dostanę :(

no tak, ale ja mówię o uczciwym zamawianiu - ma ono na celu promocję tych marek.



edited:


co do tego katalogu, to znalazłem w regulaminie zapis "koszty przesyłki wynoszą 13 zł niezależnie od wielkości zamówienia i miejsca dostarczenia. Zamówione artykuły dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej."

więc teraz to już zgłupiałem
 

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
co do tego katalogu, to znalazłem w regulaminie zapis "koszty przesyłki wynoszą 13 zł niezależnie od wielkości zamówienia i miejsca dostarczenia. Zamówione artykuły dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej."

więc teraz to już zgłupiałem
Wszystkie koszty po zamówieniu wynoszą 0.00 zł :eek:k:
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
http://www.freesweetsite.pl/

A czy ktos korzysta z freesweetside??? Ktos sie logowal?? Na czym to polega??? Nie placi sie nic??


na razie można zdobywać punkty za rejestracje i polecanie znajomych. Potem będą chyba ankiety i może klikanie. Nic się nie płaci. Ja już mam 950 puntów. Jeszcze 50 (2 polecone osoby) i będę mógł zamówić słodycze - wtedy sprawdzimy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry