Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Nie ma takiego czegoś, że po iluś dniach - na razie po prostu nie ma wogule jeszcze ankiet.
 

Karola_1994

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
349
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bobrowniki
A ja nie bo wysyłam maile i gram na prizee, pirzpass, i innych jako już w sobote. xD
:p
EDIT: Idę spac ;*


Wysłałam 142 maile ;*
Jutro tez coś powysyłam znaczy dzisiaj ale tak rano :lol:

Papatki :*
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Rejestrujesz się, dostajesz punkty za np. dodawanie filmików, głosowanie, pisanie komentarzy, ogólnie aktywność na stronce, granie w gre, polecanie znajomym itp. itd. i wygrywasz nagrody ^^

WITAM:)
WARUNKIEM ODEBRANIA NAGRODY JEST ZAREJESTROWANA PRZYNAJMNIEJ JEDNA MINI PLYTA Z PRODUKTU:)
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
Jeśli kogoś to interesuje to ruszyła nowa akcja - paczuszka dla maluszka :)

https://www.rosnij-zdrowo.pl/

:papa: :papa:

A czy ktoś , kto brał udział w poprzedniej edycji możę mi powiedzieć, jak długo oczekiwało się na tą paczuszkę? Iczy pzychodziła poleconym, czy zwykłym listem... nie ma mnie teraz w domnku i jestem ciekawa czy listonosz włoży do skrzyznki czy też przepadnie bo nie odbiorę poleconego :(
 

sweet-girl

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hejka !!! Wysyłam zaproszenia do miska.pl .... piszcie maile ......
Jak ktoś chce to do słodyczy i do płatnych ankiet......

Mam takie jedno pytanie ..... Czy na tej stronie ze słodyczami trzeba uzbierać 1000 punktów żeby dopiero można było kupować ???
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Dziś dostałam:

-> smycz, długopis, i taką jakby kostkę rubika tylko że z papieru ale zgnieciona...

Pokaż załącznik: 26241

Czyżby firma Hans.... :p :p : P :p

A na poczcie takie coś :p

Witam Pana

Niestety jeszcze nie robiliśmy smyczy jako atut reklamowy

Mamy natomiast pytanie o ocene pewnego projektu etykiety naszej firmy dotyczy produktu nowego na polskim rynku którego po polsku nazwlismy SOS Bałkański po bułgarsku Lutenitsa /lutenica /

Proszę o podanie która wersja napisu panu ,koleżankom,siostro jeśli pan ma pasuje

Nie jest wykłuczone ,że przeznaczymy w przyszłości pewna sume Pieniedzy na projekt smiczy reklamowych

pozdrawiam

Oczekujemy opinie

Która nazwa lepsza :p ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry