Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
ja napisałam znowu do dax, ciekawe co mi odpiszą ^^
jeśli pisaliście kilka razy to średnio w jakim odstępie czasu?
 

Katie_H

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja już wydrukowałam ten kod do Rossmana. W piątek chyba pojadę... tylko, czy będą wiedzieć? Jedyny Rossman w mojej okolicy, ale w dość niedużym mieście ;/ Zobaczymy, mam nadzieję, że mi dadzą. No to do jutra. Pozdrawiam. Życzę wypchanych skrzyneczek! ;)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Mam pytanie w sprawie akcji na "nowym strretcomie"... chodzi mi o raport - co powinien zawierać opis raportu... chciałam wypełnić ale za nic nie wiem co tam napisać - szukałam ale nie mogę tego znaleźć... Pomoże mi ktoś?
pod formularzem do raportowania masz w punktach wypisane co raport powinien zawierać...
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Zgłosiłam filmik z udziałem mojego Synka do konkursu Bebiko;) Od 10 marca będzie mozna głosować:) Pomożecie i będziecie głosować??? ;) :*
A z tematu: 3negatywy... jeszcze z tamtego tygodnia, a pocztą wezwanie do UP na piątek... Ble...
Miłej nocki :*
 
8

85Marta

Guest
Czy wyjasni mi ktoś o co chodzi z tymi kodami z Rossmana?!
Dziekuje życzliwym ludzią za odpowiedz !!!!!
 

kasialodz100

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Mam pytanie do dziewczyn, które odebrały zestawy z rossmana(sorry, wiem że temat rossmana jest już nudny, no ale jestem ciekawska- taka już moja natura ;) ) czy mogę za jednym razem odebrać dwa zestawy(na mamę i na mnie)?Czy tylko wystarczy okazać przy kasie ten kod, który dostałam?
 

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
Tak a'propos to ja pisałam o tych pojemnościach z Rossmanna BB)

Kasia155, zawsze możesz wyjśc ze sklepu i przyjść za 5 minut po drugi zestaw :D
 
A

Azja

Guest
tak,mozna odebrac od razu dwa - nie bedzie z tym klopotu,musza byc tylko dwa kody,a kto odbiera to pewnie ich nie interesuje
 

karolkak

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2008
Posty
432
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
POLSKA
jutro powiem wszystkim w klasieo tym z Rossmana, zeby tez sobie po to poszli :D
ja musze dzisiaj zrobić kilka kont, zeby miec kilka zestawików, bo jutro ide po lekcjach

kilka kont - to jest smieszne.......

na stronie pisze odebrac do 15marca,ale jest tez zamieszczone ze do wyczerpania zapasow,wiec jak niektorzy biora po 10zestawow to moze byc ciezko

otrzymujac kod oni ci rezerwuja zestaw i nikt ci go nei mzoe wziaci bedzie na ciebie czekac do 15 marca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry