Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
logujesz sie na serwerze, przepisujesz kod i idziesz z nim do Rossmana
w zamian za kod otrzymujesz 5 mini produktów
a te produkty to naprawdę takie mini mini czy jednak trochę większe? :p bo nie wiem czy mam iść czy tylko czas zmarnuję ^^ i jeśli można wiedzieć to co to za produkty? :) z góry dzięki za odpowiedź ;)

kurczę, chciałabym te mini produkty z Rossmana ale boje się ze jak pujde do mojego to nie będą wiedzieli o co chodzi ;/
muszą wiedzieć o co chodzi skoro byli na liście że mają te produkty ;)
 
A

Azja

Guest
mozecie w koncu zaczac czytac to forum,a nie po sto razy pytacie o to samo,co to za akcja rosmann? jak od wczoraj tylko pisane o jednym,albo jakie te produkty?,ktos ladnie napisal na wczesniejszej stronie jakie te produkty i o jakiej zawartosci,ale Wam sie nawet nie chce przeczytac jednej strony tylko idziecie na latwizne
 

koki

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
5
Ty chyba też nie wiesz o co chodzi w języku polskim

nie ma sie czego bać, powiesz, ze przyszłaś po prezent ze strony internetowej

hehe pomyliło mi się :p

A gdzie wy pytacie o te produkty?Przy kasie czy gdzieś indziej?Pytam bo raczej nie chodzę do rossmana, i nie wiem
 

Quintessence

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
320
Punkty reakcji
0
Miasto
Kondrakar :)
sporo osob pisze np tylko w newsie "dobranoc ide juz, wypchanych" <--- ma to cos związek z gadzetami? chyba nie
tak samo " WITAM WSZYSTKICH" albo " prosze o kliki i zapraszam do sygnaturki" O_O no bez przesady

albo " ide gdzies tam" "ide do skrzynki" <--- to sobie idz, nie musisz nam tego mówić.

powinny tutaj być posty mówiące co dostaliśmy, ewentualnie skąd i jakies konkursy, a nie nabijacie bezsensownych postów
 

kamil0993

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci?
produkty z rossmana nie latają tylko chciałem zrobić tak zdj żeby nie było widać flesha odbitego :p

ma ktoś konto na zamba.pl ? jesli tak pilnie proszę o kontakt na gg(sygnaturka) :)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
produkty z rossmana nie latają tylko chciałem zrobić tak zdj żeby nie było widać flesha odbitego :p

ma ktoś konto na zamba.pl ? jesli tak pilnie proszę o kontakt na gg(sygnaturka) :)
mam i jest w fazie usuwania, ale w każdej chwili mogę je odnowić.

kateblue2 napisał:
dzis odebralam sobie 2 zestawiki w Rossmanie
A się bardzo rzucają jak ktos przyjdzie z więcej niz jednym kuponem?
bo tez bym spróbowała...

Quintessence napisał:
trzeba iść do łazienki sie spytać O_O tam są tylko kasy...

link do produktów:
http://www.forumowisko.pl/index.php?act=at...st&id=30176
pięknie powiedziane z tą łazienką xDDD

widzę swój lakier i żel :D

to faktycznie chyba ze 2 wezmę...
lakier się przyda np przy suszeniu włosów na basenie... po co się z tym wielkim tarabanić xD

//zrobione
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
RoX nie no cos ty :D
ogolnie to bylam z kolezanka odebralysmy w jednym Rossmanie 2 paczuszki a w drugim tez dwie:p
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
RoX nie no cos ty :D
ogolnie to bylam z kolezanka odebralysmy w jednym Rossmanie 2 paczuszki a w drugim tez dwie:p
zawsze można powiedzieć, że jedno to na mnie, a drugie to koleżanki :D

chyba faktycznie pomyślę jeszcze o jednym (normalnie mi się przewróciło w głowie xDDD)
tylko najpierw muszę zlokalizować inne Rossmanny gdzie sa dokładnie, bo adres mi niewiele mówi xD

W Złotych Tarasach by mógł być to po drodze bym miała :)
??nie ma, ale blisko Blue City jest (na Grójeckiej...to nawet bardzo po drodze i na piechotę od jednego do drugiego blisko nawet :D)

//zaczyna mnie przygnębiać mój avatar xD
czegoś pogodniejszego poszukam
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
33
Miasto
Warszawa / Radom
czasami sie zdarza, ale staram sie, zeby zawsze choć odrobinka byla z tematem. No :p :bag:
albo zadaje pytania dotyczące "konkursów"
Pisząc o konkursach spamujesz, wiesz o tym?
Do konkursów jest przeznaczony inny temat.
Ten dotyczy 'darmowych próbek kosmetyków oraz gadżetów".
Gwoli wyjaśnienia ;]
 

Miskosik

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
359
Punkty reakcji
0
W rossmanie zestawy wydają bez problemu - tylko jak Pani zacznie Wam wpisywać kod ręcznie, a macie kilka, to powiedzcie, ze mozna je skanowac ;]
 

mysia09

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
295
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Białystok
i nie poszłam dziś do rossman'u <_<
Musiałam jechać do cioci <_< z rodzicami :niepewny:
jutro chyba pojadę :niepewny: , a czy może odebrać osoba, która ma 11, 10 lat, bo chcę wysłać tam moją siostrę? :sexy: - ma niedaleko szkołę
 
A

Azja

Guest
na stronie pisze odebrac do 15marca,ale jest tez zamieszczone ze do wyczerpania zapasow,wiec jak niektorzy biora po 10zestawow to moze byc ciezko
 

klamra85

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
529
Punkty reakcji
0
Mam pytanie w sprawie akcji na "nowym strretcomie"... chodzi mi o raport - co powinien zawierać opis raportu... chciałam wypełnić ale za nic nie wiem co tam napisać - szukałam ale nie mogę tego znaleźć... Pomoże mi ktoś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry