Choroba Xxi Wieku!

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Przeludnienie to raczej nie. Raczej nigdy. Zawsze znajdzie się terrorysta w samolocie albo pijak w pojezdzie i kogoś zawsze upoluje.
Najlepszym przykładem przeludnienia jest Afryka. Skutek - naturalne prawo, kontynent mieści więcej ludności, niż jest w stanie wyżywić.
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
A ja mysle ze ta choroba jest dysortografia i ludzka glupota...Bo sa dwie nieskonczonosci...
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Wszystkie trzy są plagami XXI wieku, bo chorobą jest tylko AIDS. Zaś homoseksualizm jest zaburzeniem psychicznym o ile nie choroba, tylko nikt nie moze tego powiedziec wprost i padanie tego w 100% nie potwierdzają. Ale w jakimś sensie jest to odchył od "normalności".
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ale taka forma selekcji nie działa na korzyść populacji, a choroby i głód owszem - genetycznie rzecz ujmując są korzystnym czynnikiem selekcji, chociaż etycznie... etyka to inna para kaloszy.

Myśl o głupocie jest dobra, ale ta choroba też prześladuje nas od wieków. Więc może to najgroźniejsza i najstarsza choroba jaka nam towarzyszy?
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Madame Ewo,
"Ale w jakimś sensie jest to odchył od "normalności"." - w takim razie co to jest normalność? Zachowywanie się zgodnie z instrukcjami rodziców i proboszcza naszej parafii? Ujednolicenie myśli i zachowań społeczeństwa by nikt nie mógł się wychylić? W przypadku odstawania od grupy jest się poniżanym, podejmowane są restrykcje i próby leczenia?

Kto tu jest nienormalny..?
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Tak,od wieków,ale to nie wyklucza,że i w tym się nam udziela:) Pomysl,jakby wygladal swiat bez glupoty,i nawet nie chodzi mi tu o male przyklady,ale skale swiatowa:) Ja mysle ze na to tylko nie bedzie lekarstwa i to nas zniszczy:)
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Użyłem słowa głupota; szeroko pojętego wyrazu pod którym kryją się inne o zawężonym kręgu przekazywanych informacji.

Głupota niszczy, zadaje ból i zabija.

Świat bez głupoty...trudno to sobie wyobrazić. To tak jakbys kazał mi wyobrazić sobie że nie mam nogi..
Głupota narodziła sie wraz z pierwszymi ludźmi.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
wydaje mi sie ze narkotyki to tez przeklenstwo tego wieku a co za tym idzie AIDS wiele dzieci takze gloduje ,a o homoseksualistach juz sie lepiej nie bede wypoiwadac chociaz osobiscie nic do nich nie mam to adopcji dziecka przez nich mowie stanowcze NIE
 

Oto ja Wojtek

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Witam :)
Jest wiele chorób i to wcale nie dotyczy tylko tego wieku, ale praktycznie od zawsze.
Nie najważniejsza jest choroba, choć niektóre są bardzo dotkliwe, ale w chorobie jest to jak inni cię dostrzegają i tu jest prawdziwy problem, choć mamy XXI wiek to ludzie w dalszym ciągu odwracają się od ludzi chorych.
Politycy to są dopiero ludzie chorzy, którzy nie widzą innych tylko siebie, są to ludzie pozbawieni uczuć, nie widzą u siebie wad których mają sporo, pchają się do władzy po tzw. Trupach :zdegustowany: .

Pozdrawiam
 

JAJKO^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyń
choroba XXI

'' bezsennosc choroba XXI wieku..! ''

ten tekst ujrzalem na szybie tylengo samochodu pewnego Pana :p
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Czasem mam ochote potwierdzić iż życie to choroba przenoszona drogą płciową..

Choroba (nr?) XXI - nie słyszałem o takowej..
Jeśli spotkasz jeszce tego pana, uświadam go, iż leki na bezsenność wynaleziono dawno temu w laboratorium.
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Witam :)

Politycy to są dopiero ludzie chorzy, którzy nie widzą innych tylko siebie, są to ludzie pozbawieni uczuć, nie widzą u siebie wad których mają sporo, pchają się do władzy po tzw. Trupach :zdegustowany: .

Pozdrawiam

Bardzo dobrze napisane. podzielam Twoją opinię. Pozdrawiam Również.
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Kiedy ludzie zrozumieją iż homoseksualizm to nie choroba ?????

No tak ludzie to największa choroba, spójrzcie ile szkód zrobili (pięknej kiedyś naturze), i większej choroby od ludzi nie ma....
 

Himmak

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów Wlkp
Wybaczcie ze nie czytam wszystkich postow. W pierwszym widze czy homoseksualizm jest choroba XXI? a kto do cholery powiedzial ze to choroba. Przepraszam ze sie unosze. To nie jest choroba. A czy heteroseksualizm jest choroba? No dla nas polakow pewnie nie bo 80% spoleczenstwa jest hetero. A co by bylo gdybys trafil do miasta homoseksualistow i ty sam hetero. Myslisz ze rzuciliby sie na ciebie i zgwalcili. Uwierz mi ze bylbys bezpieczny. Ze nic by Ci nie zrobili.
 
Do góry