Choroba Xxi Wieku!

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
nika napisał:
a piszac ----szwaby----wcale sie nie dziwie ze na polakow mowia zlodzieje i nieroby
[snapback]64398[/snapback]​
Ale co w tym dziwnego w Polsce jest duze bezrobocie!! wiec co mamy robić? wymierać z głodu czy co??
 

Użytkownik:

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
nika napisał:
a piszac ----szwaby----wcale sie nie dziwie ze na polakow mowia zlodzieje i nieroby
Jak ktos niespal na geografii to wie cos o krainie geograficznej o nazwie SZWABIA!!! Radze troche stare ksiazki (np od syna ze szkoly, czy tam przedszkola) poprzegladac a potem codze posty komentowac!!!
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
no Szwaby ze Szwabii....a co do złodzieji i nierobów to nie ma w Polsce krain geograficznych: Złodziei i Nierobii
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
nika napisał:
Deras mi chodzi o wyzywanie niemcow od szwabow, nie sa polsce dluzni i tym samym sie odwdzieczaja
[snapback]64404[/snapback]​
Sorki ale musze powiedzieć ze mi sa dłużni hitlerowcy a wiec i niemcy zabrali mi bardzo duzo bo az 5 członków rodziny... :( ale rozumiem o co Tobie chodzi... pozdrawiam Cie szczeże nika!!

Magic_Celtic napisał:
nika nie znasz krainy geograficznej w Niemczech....Szwabii? chyba chodziło o mieszkańców tej krainy czyli Szwabów
[snapback]64406[/snapback]​
A jest taka...gdzie moj atlas świata??
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Wyciagamy teraz brudy z przeszlosci i histori co bylo kiedys, pomys a co my mamy z tym wspolnego teraz skoro polska i niemcy sie dogadali a co do tej twojej krainy szwabi to niewatpie ze takowa istnieje tyle tylko ze jakos ogolnie na niemcow wszystkich tak mowia, a dla nich to jest obrazliwe niestety
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
mała lekcja patriotyzmu albo jeżeli nie czujesz sie jako Polka lecz Niemka polszczyzny Polska sie pisze z duzej litery bo to jest nasza ojczyzna, lub jak kto woli bo to jest nazwa własna
 

Użytkownik:

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
a kto tu naszych kochanych przyjaciol Niemcow wyzywa? Jakbym napisał "bawarczyków" to tez bym ich niby obrazil?

Chyba niektore osoby do szkoly musza jednak wrocic
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
nika moze to i historia...ale ja im tak jak cała moja rodina im tego nigdy niewybaczy! ale wrócmy do tematu...bo ciagniecie tej kwestii nie ma sensu...pozdro!
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
o ile sie nie myle piszemy o tolerancji a nie patriotyzmie, napisalam przez male p odruchowo i mysle ze niemasz sie czego czepiac kolego
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Deras masz calkowita racje, mi osbiscie niemcy nic nie zrobili z rodzina, ale moj dziadek jest strasznie ciety z tego powodu na niemcow, za te prace i ponizanie, ja znam takie opowiesci tylko z jego ust
p.s.a jak myslisz???
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
nika dzieki wiec masz wielkie szczeście ze cała Twoja rodzina jest w komplecie....i ja Twojego dziadka rozumiem i z całym szacunkiem pozdrów go ode mnie... :p
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
ja tak sobie mysle że to ty nikuś :p
a co do represji to mój dziadek jako 14 letni chłopak był wywieziony na przymusowe roboty do Niemiec.....no i za wesoło tam nie miał......heh a ja musze is eteraz uczyć w szkole języka jenieckiego na wypadek następnej wojny:p no ale wracajmy do tematu chorób bo Niemcy to raczej nie choroba chociaż kto wiee....:p
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
jak si e przyjrzałem to zauważyłe mże to zdjęcie zrobione w łózku wcześniej wyślałem że wymachujesz pięściami........hehe
 
Do góry