Choroba Xxi Wieku!

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
milenkaaa to nie ma nic wspólnego z wychowaniem ja się wychowalem w domu dziecka od urodzenia do 20 roku życia,i jak wiem to nikt prócz mnie nie został gejem ,więc jak to jest ,To naprawdę jest w naszym mózgu to Bóg nas takimi stworzył ,homoseksualizm jest tak stary jak świat,już w Starym Testamencie jest mowa o tym ,ale tam w relacji grzechu.Czyli jednak coś się stało z nami po wygnaniu z Raju,że i tacy jak my się też rodzą.I żadne mądre głowy mi nie udowodnią,że jest to choroba my się poprostu tacy rodzimy mamy to zaprogramowane w mózgu i nic na to nie poradzimy koniec kropka he.
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
ehhhhh.....nie będe komentował i mam nadzieje ze nie spotka mnie nigdy problem dziecka homoseksualisty....:/
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Magic_Celtic-wiem jakbys na to zareagował.Na to,jak by sie okzałąo iz twohje dziecko jets homoseksualista.
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
faithless napisał:
Najwieksza chorobła jest GŁÓD
A co do AIDS to .. ostatnio ogladałem w jakieis wiadomosciach/faktach ze podawanie leków na padaczke zmniejszyło ilosc chorych komórek i to znacznie. Jeszcze troche i moze bedziemy mieli lekarstwo na AIDS
[snapback]64165[/snapback]​

faithless ja sie obawiam ze AIDS to ni to samo co padaczka uwierz mi i watpie ze cos takiego jest mozliwe
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Ja dalej sadze ze homoseksualizm to choroba mimo wszystko!! a i mam nadzieje ze sie to zmieni....bo to nie jest normalne od wieków człowiek...jak to ująć myslał o płci przeciwnej...no i czemu teraz zaczeło sie to zmieniać?? popieram milenkaaa za DUZO ludzi juz w nic nie wierzy i tu moze być pies pogrzebany... pozdro :)
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Magic_celtic dlaczego taka mina ja też nie chciałem takim być to przyszło niewiadomo z kąd ,nie mam na to wpływu zrozum w końcu ty też nie masz na to wpływu,jesteś młodym gościem i chyba masz jakieś minimum tolerancji ,możesz mieć takiego dzieciaka i chyba nie zabijesz go jak przyjdzie w wieku powiedzmy 17 lat i powie tato jestem gejem lub lesbijką.
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Deras a ty cały czas choroba ,choroba,choroby się leczy a to jest choroba niestety nieuleczalna,jak nieuleczalna to może zamknąć chorych w obozie i najlepiej wytruć , tak robili hitlerowcy homo to chory niebezpieczny gość do gazu z nim,ach dlaczego jeszcze są ludzie co tak myślą szlak człowieka bierze,na myśl o tym,że nie ma tolerancji dla kochających inaczej.
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
dlatego warto rozmawiać z dziećmi....na rozne tematy....a nie tylko jak było w szkole....ale racja trzeba mieć tolerancje dla drugiego człowieka.... kazdy z nas jest inny i dlatego świat jest ciekawszy :D :D
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Dobra kristoforo1956 sorki ze Cie wkozyłem ale takie mam zdanie o tym....i raczej go nie zmienie....a dodatkowo powiem ze jestem tolerancyjny dla tych ludzi bo znam kilka takich osób....i sa normalni ale mnie szlak bierze jak widze ze sie całuja....ale mi to konkretnie nie przeszkadza....takie jest moje osobiste zdanie o homo... Sorka....pozdro!
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
homo? hmmmm szkoda ludzi bo zamiast chodzić i zwiększać liczebnośc gatunku ludzkiego robią to koleś z kolesiem....:/
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
No to jest fakt..... ale cuz zrobisz? Nie ma na to sposobu :p Pozdrawiam!
 

Użytkownik:

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
homoseksualizm to choroba tylko nie taka jak grypa czy AIDS ale choroba zwiazana z psychika.
Nic mnie nie obchodzi co kto robi se w łózku, nic do geji niemam niech se tam zyja jak chca ale nigdy niezgodze sie zeby mowiono o tym jako czyms normalnym i zgodnym z natura!!!
Niech se te geje w domach robia co chca, jak chca niech sie lecza jak nie to niech sie nielecza, nic mnie to nieobchodzi, ale niech ci ludzie sie nieobnosza ze swoja choroba!!!
Moim zdaniem homos. nie jest przewaznie przyczyna wychowania, to jest w ich glowach i tyle (jak np. pedofilia, "zamilowanie" do zwierzat...), ale jak sie beda tacy ludzie masowo pokazywac sie na ulicach i mowic ze jest to normalne to takie niewinne dziecko ktore by na to patrzylo morze niestety rownierz zachorowwac!!!
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Użytkownik: napisał:
ale jak sie beda tacy ludzie masowo pokazywac sie na ulicach i mowic ze jest to normalne to takie niewinne dziecko ktore by na to patrzylo morze niestety rownierz zachorowwac!!!
[snapback]64373[/snapback]​
Zgadzam sie z Tobą....ale moze być juz niebawem za poźno zeby reagować... :( no ale mamy jeszcze przecież duza wiekszość ludzi normalnych...wiec nie jest źlee ;)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Użytkownik: napisał:
ale jak sie beda tacy ludzie masowo pokazywac sie na ulicach i mowic ze jest to normalne to takie niewinne dziecko ktore by na to patrzylo morze niestety rownierz zachorowwac!!!
[snapback]64373[/snapback]​
no nieprzesadzajmy jeszcze od patrzenia na gejow nikt sie gejem niestal , a propos patrzenia na gejow to zapraszam do niemiec tam nikt sie temu nie dziwi , nawed dzieci sie za takimi ludzmi nie ogladaja co w szanownej polsce robi zgorszenie i nietolerancje :/
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
święte słowa Użytkowniku:! popieram homo tak ale tylko w domu poza nimnie pokazujcie swojej choroby
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
to co myslisz ze juz mam sie martwic o mojego syna bo widzi gejow na ulicy , on ma to gdzies kto z kim za raczke chodzi, a piszac ----szwaby----wcale sie nie dziwie ze na polakow mowia zlodzieje i nieroby
 
Do góry