Anarchiści

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
To co powiesz o człowieku z krótkimi piórkami, w glanach, czarnych bojówach, czarnym flecu z naszywką Slavland, który na mój widok wyciągnął rekę w salucie rzymskim i powiedział : " Sława bracie ". Kto to mógł być metal, nazi skin, skin słuchający NSBM ?



Oodpowiedź prawidłowa:
skin, metalowiec i szwagier mojego kierownika.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Gdyby tak przypdakiem zrobil do skina mieszkajacego w bloku na przeciwko mojego siedzialby teraz u lekarza zeby mu nos naprawili. za to ze majac choc odrobine za dlugie wlosy smial sie do lysego odezwac., Ale dobrze, czy siedzac na laweczke w Twojej okolicy ze znajomymi, pijac sobie piwo czy wino, i gdybym mowil, ze patriotyzm mnie nie interesuje, i ze nei zamierzam robic w armii bo nie czuje potrzeby, i gdyby przechodzil tam jakis skin, to co by wg Ciebie zrobil? wdałby sie w dyskusje na argumenty, czy na argumenty ktore ma na nogach?
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
W sumie to temat o anarchistach a nie skinach ale skoro już zaczęliście to... ja przyznam że to prawda. Nie potępiam miłości do ojczyzny i tym podobnych rzeczy ale jestem w stanie to tolerować tylko wtedy kiedy jest to zdrowa miłość. W tym przypadku ta zdrowa miłość powinna się przejawiać w rozmowie, z konwersacji z drugą osobą i w przystawaniu przy swoim. Agresja jest już miłością chorą bo co tak naprawdę można przez to osiągnąć? Chcecie przekonać kogoś do swoich racji żeby zaczął myśleć tak jak wy? Chcecie go ukarać za to że ma wolną wolę i skorzystał z prawa posiadania innego zdania niż wy?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tak, niech sobie kochaja ale niech innych do tego nie zmuszaja. Ja nie pokocham kraju w ktorym traktuje sie mnie tak jak wlasnie tutaj, i nikt mnie do tego nie zmusi.
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Przecież anarchiści też nie wciągają nikogo w swój sposób myślenia. Mówią o nim bo przecież mają prawo powiedzieć o tym co w nich siedzi ale nikomu nie mówią że też powinien tak myśleć i tak żyć, a wcale nie otrzymują w zamian tego samego. Anarchiści zawsze są śmieszni i dziecinni i są za takich uważani nawet (a może przede wszystkim) przez te osoby które o anarchii mają zielone pojęcie.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ja właśnie za to lubie anarchistów, bo jak nie jestem anarchista to nie przekopia, jak skin kogos kto nie podziela skinowskich pogladow.
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Moim zdaniem anarchia jest okej, i tak wszyscy wiedzą, że metale nie nienawidzą nazioli i mają rację. Sam jestem metalem po trochu i punkiem, więc do anarchii mam stosunek jak najbardziej pozytywny, bo naziole emanują agresją i tylko patrzą komu by tu łomot spuścić...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Anarchiści i ANTIFA szerzą hasło Anarchia matką pokoju.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Coś anarchiści zamilkli. Radzę uaktualnić hasła na " Anarchia macochą pokoju " i " Wolność, Miłość, Mordobicie ". Bardziej pasują.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A skini szerzą hasło patriotyzmu utożsamiając się z nazizmem. Więc jaki w tym patriotyzm? Zamiłowanie do ideologii, która doprowadziła do upadku ukochanego państwa i wymordowania milionów ukochanych rodaków?
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A skini szerzą hasło patriotyzmu utożsamiając się z nazizmem. Więc jaki w tym patriotyzm?
:D
Narodowy Socjalizm nie jest narodowy? A to ciekawe...

Zamiłowanie do ideologii, która doprowadziła do upadku ukochanego państwa i wymordowania milionów ukochanych rodaków?
No tak, Niemcy przegrali wojne... Ale czy upadły? Chyba nie... No ale w roznych ustrojach sie wojne przegrywa...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Heh, puki za szumowiny uznawani sa nazi itp, a nie wszyscy poza nimi to moga lac :p mnie tam zalezy tylko na wlasnym spokoju
 

Twisted_Sister

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
145
Punkty reakcji
0
Coś anarchiści zamilkli. Radzę uaktualnić hasła na " Anarchia macochą pokoju " i " Wolność, Miłość, Mordobicie ". Bardziej pasują.
Szerzysz stereotypy. Wklejasz jakieś rysunki nie wiadomo skąd i od kogo i myślisz że stanowią całą prawdę. Przypominam że anarchiści nie mają pokojowego nastawienia do władzy i nazizmu i to jest chyba oczywiste :]
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Nazisci to w takim razie rowniez symbol pokoju na swiecie, Oczywiscie nie maja pokojowego nastawienia do...
 

Twisted_Sister

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
145
Punkty reakcji
0
Nie rozumiesz. Co innego jest nienawidzić kogoś bez powodu a co innego nienawidzić kogoś za nienawiść do kogoś innego - nie uważasz?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Szerzysz stereotypy. Wklejasz jakieś rysunki nie wiadomo skąd i od kogo i myślisz że stanowią całą prawdę. Przypominam że anarchiści nie mają pokojowego nastawienia do władzy i nazizmu i to jest chyba oczywiste :]
Nie wiadomo skąd ? Nie znasz chyba swoich ? Wejdź na stronę ANTIFY, nawet Ci link podam, bo zabłądzisz.http://decentrum.bzzz.net/antifa/news.htmlA tu link do Decentrum Virus " Chaos i Anarchia " New World Disorder, działu - direct action, mały sabotaż, miejska partyzantka etc http://decentrum.bzzz.net/forum/viewtopic.php?t=449I powiem wam wszyscy którzy bredzą o miłości i tolerancji a potem robia co ci tu, albo ANTIFA to zakłamane ścierwa, które są jak krzyżacy, walą od tyłu, nigdy w twarz, bo brak im odwagi. Jak na nich patrzę, to rozumiem dlaczego niektóre zwierzęta zagryzają swoje młode zaraza po urodzeniu.
A skini szerzą hasło patriotyzmu utożsamiając się z nazizmem. Więc jaki w tym patriotyzm? Zamiłowanie do ideologii, która doprowadziła do upadku ukochanego państwa i wymordowania milionów ukochanych rodaków?
Ja mam w profilu odnośnik do NSZ, to też Niemcy ? A mnie się wydawało, że walczyli za ukochane państwo i bronili mordowanych rodaków.
 

Twisted_Sister

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
145
Punkty reakcji
0
nawet Ci link podam, bo zabłądzisz
:D Szczęście że mam poczucie humoru :D Nie wiem kim są ci ludzie - po prostu :] Może jutro o tym pomyślę bo dzisiaj już śpię a po co mam gadać byle gadać :]
 
Do góry