Przerwał Czy Nie?

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
poprostu nie bylas do tego przygotowana. duzo dziewczyn stresuje sie tak ze utrudnia sobie 1 stosunek. Wydaje mi sie ze przerywajac blone mas zjuz ten problem za soba teraz bedzie juz z gorki :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
blone masz tylko jedną jezeli juz ja przebil twoj chlopak to juz nastepneg razu nie bedziesz nic czuła :)
oprocz rozkoszy podczas stosunku :sexy:
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Obyś miała rację. i chyba pojade do sasiadniego miasta do tego lekarza, niech on mi powie czy ja przerwał, bo chyba tak niczego sie nie dowiem i dalej bede trwala w niepewnosci
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
Nie rozumiem tego: "Odkrył, że jestem dziwicą się wycofał". niby dlaczego?? :mruga: :// co z tego, że byłaś dziewicą? przeszkadzało mu to? nie rozumiem podejścia tego faceta :/ a tak wogóle to znaliście się wcześniej długo?
nie czaję też wyrażenia "zaprosił mnie na wiadomo co". jak można kogoś zaprosić na seks? pff.. parodia.
a co do krwawienia.. nie jest powiedziane, że przerwał Ci błonę do końca. z pewnością naruszył ją w pewnym stopniu... i niby dlaczego masz nie iść do tej pani ginekolog? co z tego, że to jego ciotka? przecież nie pobiegnie zaraz po Twojej wizycie do niego i nie powie mu, o co pytałaś :/. heh.. parodia .

A tak wogole to nawet gdyby nie przerwał Ci blony to i tak już nie jesteś dziewicą... dziewictwo to nie tylko błona. to także stan psychiczny. jeśli w Ciebie wszedł - niestety ale dziewicą już nie jesteś. a to czy przerwał błonę już się nie liczy.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ale czy poczulas ze cos ci peka?? ze penis wchodzi caly do srodka?? ale jakies poluzowanie ???
bo to sie czuje zarowno chlopak jak i kobieta to powinnisice wiedziec czy przerwal blone
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Tak przeszkadzało mu to, nie podobało mu sie, myslał ze jestem bardziej doświadczona. Znaliśmy się wczesniej juz 8 lat ale nienawidzilismy się od pierwszego spotkania. A mozna zaprosic na seks, bo on się własnie spytał, a chodź pojdziemy sie ****, dobra?? Ja byłam na tyle ogłupiona ze sie zgodziłam. Penis nie wszedł cały do srodka, ja nic nie czułam innego oprócz bołu i nie umiem powiedziec czy mi cos peklo czy nie.
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
Hahah, wiesz... jak na swój wiek to trochę brak Ci rozumu :p. no ale cóż.. trudno {; . dobrze, że chociaż ja mam trochę oleju w głowie.
yhm, yhm. bez urazy {; .
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
mi sie wydaje ze tylko została naruszona blona wiec chyba bedziesz musiala jeszcze raz to przezycz :/
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
i po co iść z kimś do łóżka, kogo się nienawidzi?? samo to.. czy Ty się nie boisz opinii ? on przecież może naopowiadać wokół wiele rzeczy na Twój temat.. pff...
samo to, jak sobie facet rzucił hasełkiem "choć pójdziemy się je.bać, dobra?" a Ty pobiegłaś jak posłuszna suczka... pff... trochę poszanowania dla siebie !

___
i mi też się wydaje, że błona została tylko częściowo naruszona... z resztą pisalam o tym już wcześniej.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
i po co iść z kimś do łóżka, kogo się nienawidzi?? samo to.. czy Ty się nie boisz opinii ? on przecież może naopowiadać wokół wiele rzeczy na Twój temat.. pff...
samo to, jak sobie facet rzucił hasełkiem "choć pójdziemy się je.bać, dobra?" a Ty pobiegłaś jak posłuszna suczka... pff... trochę poszanowania dla siebie !

___
i mi też się wydaje, że błona została tylko częściowo naruszona... z resztą pisalam o tym już wcześniej.


dlamnie to tez jest smieszne bez urazy ale takich kobiet jak ty nie daze szacunkiem wrecz nimi gardze :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja podczas pierwszego razu nie czulam jak chlopak przebil blone, tylko on to poczul, potem mi powiedzial

tak czy siak wydaje mi sie ze kolejny stosunek bez bolu sie nie obejdzie, to nie jest tak, ze sie przebije blone i koniec z bolem, bol moze byc jeszcze przy kilku nastepnych stosunkach
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
no, KeRiO dokładnie... zgadzam się :]
jak dla mnie szacunek jest bardzo ważny... i trzeba umieć o niego zadbać jak należy.. no ale niektórzy nie potrafią :]
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Co do szacunku, sama mam go do siebie. a jesli ty takimi jak ja gardisz to gardzisz rowniez soba. bo najpierw trzeba sznaowac siebie, a do piero potem kogos.
 

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
kamila kazy kto zapisuje sie na forum powinien znac regulamin i tekst w stylu "nie umiem znalezc odpowiednich dzialow" to po prostu zwala mnie z nog
dziewczyno masz 5 latek czy 20 tak jak niby twierdzisz??

jest cos takiego dodatkowo jak opcja szukaj...
z której polecam korzystać

stracic dziewictwo dla samego stracenia - troche bez sensu :/
ten pierwszy raz ma być wyjątkowy, niezapomniany, magiczny i pasjonujacy, a nie w nerwach byle miec to za sobą
Popieram cię !!!Czytam te posty i nie wiem czy płakac czy rechotac jak głupia a może popłakac się ze śmiechu.Sorry kamilcia ale to jest dla mnie głupie i gdyby wszyscy mieli tylko takie problemy jak ty to byłoby wesołoało jak to się mówi "cierp ciało co się chciało" .Mimo wszystko życze ci rozwikłania tejze trudnej zagadki

blone masz tylko jedną jezeli juz ja przebil twoj chlopak to juz nastepneg razu nie bedziesz nic czuła :)
oprocz rozkoszy podczas stosunku :sexy:
Jaki ty doświadczony KeRIO podziwiam chłopak a z jakim zapałem udziela się w poscie o błonie gdyby wiecej facetów było takich uświadomionych w tych sprawach to kobiety chodziłyby pewniejsze i bez takich problemów jaki ma kamilcia
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Przeczytałam cały post i odpowiedzi... :]
No i nie wiem , czy płakać czy się śmiać.
Odpowiedź juz dostałaś , do lekarza iść musisz :].
A co do samej sytuacji to również Cię nie rozumiem... Pójść się ":cenzura:" z takim chłystkiem to już porażka... :/
Cóż , coraz więcej teraz mało szanujących się dziewczyn... :]
 
Do góry