Przerwał Czy Nie?

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ale powiedz szczerze dlaczego chcialas stracic dziewictwo? zeby sie pochalic przez kumpelami, bo to najglupsza rzecz jaka moglas zrobic, seks, zwlaszcza ten pierwszy powinien wynikiac z milosci, teraz zostanie Ci niesmak, nawet jezeli fizycznie pozostaniesz dziewica :]

a co do tego czy błona przetrwała to ginekolog jedynie stwierdzi :]
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
tez mysle ze kiedys uswiadomisz sobie to i popatrzysz na to z perspektywy czasu- wtedy zaboli,ze nie dasz temu kogos tej pieknej rzeczy- o mimo jak nika mowi jesli fizycznie zostajesz dziewica- to sama swiadomosc- ktos widzial cie nago, dotykal piescil, byl w tobie- troche ale byl... nie wiem jak innych ale mnie by to bolalo
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
To co ja mam robić, Ja jeszcze nigdy nie byłam zakochana, jedynie faceci mi się podobali. W szkole niegdy nie miałam problemów typu, ja sie zakochalam, ciekawe czy on tez mnie kocha?? I jest jeszcze jeden problem, o 3 w nocy obudzil mnie straszny bólrzucha, wiec poszlam zalozyc wkladke i teraz jak wstałam to była całą we krwi i chyba dalej troche krwawie. Co to znaczy??
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
okres? moze to krwawienie miedzy miesiaczkowe? :) - na milosc warto czekac- ja znam dziewczyny ktore nie potrafily sie na dluzej przy kims zatrzymac- pani ena duze K sa teraz z nich!

wiesz ja kiedys tez zmienialam chlopako- ale z zadnym z nich nie dochodzilo do niczego nie rozebralam sie nigdy przed zadnym- roznica pomiedzy mna i tymi znajomymi ?- na pierwszy rzut oka nie ma- kazda co chwile z innym- a prawda z tego: ja zmienialam chlopakow co chwile- i to ja zawodzilam ich- a moje znajome: chlopcy zmieniali je! byli z nimi po jedna rzecz- a do mnie zawsze kolesie mieli szacunek..

mimo ze wygladam jak barbie albo doda- na pierwszy rzut oka powiedzialby o mnie: 1-k-wa RP !! to zan swoja wartosc i znaja ja wszyscy ktorzy mnie znaja- nie wiem mi moze sie udalo ze nie jestem taka naiwna jak wiele dziewczyn- bo od zawsze trzymalam z kolegami- wiem jak oni traktuja dziewczyny jakie maja podejscie do nich do niektorych spraw- oni widza kiedy panna cos udaje zmysla opowiada jakies glupoty- to mnie nauczylo- ze jesli ty bedziesz w porzadku wobec nich oni beda wobec ciebie.
dziewczyny za wszelka cene cce pokazac facetowi jakie one nie sa i wogole- i to jest blad.

widzisz ty musisz sie nauczyc zyc z tym ze przeszlosc twoich rodzicow nie ma nic wspolnego z toba- ty zaslugujesz na szczescie! -moim zdaniem powinnas pojsc do psychologa- taka rozmowa pomoglaby ci bardzo duzo- otworzylabys serce swoje
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jezeli tak mozno krwawisz, to bardzo prawdopodobne, ze nie jestes juz dziewica :]

na milosc warto poczekac :) uwierz mi
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Dzieki NiKa. Ty jedna mnie pocieszyłaś i się naprawdę cięszę ze narawde nie jestem juz dziewica. Chyba drugi raz takiego bólu bym nie zniosła.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to był aż taki ból? jejku ja rozumiem ze nie chcialabys go znow przezyc, ale wydaje mi sie ze ta "akcja" zeby tylko stracic dziewictwo byla niepotrzebna, na pewno nadszedlby czas zeby to zrobic z osobą, ktora bylaby tego warta

mozesz napisac ile Ty masz lat, bo sie juz pogubilam :)
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Mam 20 lat, a konto i nick jest mojej kuzynki. I czy to tak zle ze mnie tak bolało. Znaczy to coś??
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Zdarza się, wprawdzie bardzo rzadko, silne krwawienie po przerwaniu błony, która szeroko zarasta. Takie błony dziewicze są zwykle dobrze unaczynione i pękanie tych naczyń może wystąpić w formie długiego i obfitego krwawienia.

tak to naukowo jest wyjasnione :)
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
nika mam wrazenie ze na to czy balalo, czy nie tez ma wpływ uczucie...jesli jestes z kims i przezywasz swoj pierwszy raz w objeciach ukachanej osoby to jestes bardziej rozprężona. Poza tym przed stosunkiem prawdopodobnie wiele razy poznawaliscie swoje ciala i to rowniez wplynelo na brak bólu. Jeśli idzie sie do łóżka po to by stracić dziewictwo...to mnie też by bolało <_<

ale jak już ktoś wcześniej wspomniał grubość błony ma ten fizyczny aspekt bółu ;)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
liczy sie jeszcze napiecie, stres w takim momencie taka osoba odczuwa usztywnienie miesni skurcze. Powoduje to zwiekszenie ukrwienia w tych miejscach i utrudniony odplyw. Wiec jezeli sie rozprezemy oddamy partnerowi zapomnimy ze to 1 raz wszystko idzie bez problemu i krwawienie jest miejsze.
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Czyli to moja wina, ze z nim poszlam do łozka i to moja wina ze tak krwawiłam. Ok. moja wina, ale czy do końca?? Ja mu mowiłam, prosiłam zeby był ostrozny, a ze mi nie uwierzyl to juz chyba na to nie mogłam nic poradzić.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
werkanika ma racje, na pewno inaczej bys to odczuła, jezeli w facecie mialabys jakies opracie

no ale chyba nie byl bardzo brutalny???
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Ja niewiem w czym ta brutalnośc ma sie przejawaic. W sumie na poczatku bylo bardzo przyjemni, ale dopiero stało sie mniej przyjemnie jak we mnie ta odrobine wszedl.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ale czemu nie kontynuowaliscie stosunku??? wlozyl i wyjal ? mi tomwyglada na stosunek mlodego chlopaczka co sie wystraszyl z nastolatka ktora ma z mozgu siano po czasopismach typu "girl"

p.s to chyba normalne ze jka wszedl a jestes dziewica to troche zaboli :]
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Jeśli chcesz mnie obrażać, to lepiej już nic nie pisz. Nie kontunuowalismy nie z jego winy, ale z mojej. Bo ja wiecej nie chciałam. Ja się boje bólu, i nie czytam gazetw stylu ,,girl,, bo to pewnie Ty z nich bierzesz swoje madrosci. Zawsze wiedzialam ze podczas pierwszego razu ból wystepuje, ale niewiedzialam, ze az taki duży. Ale co do wieku chłopkaak masz racje, facet ma 17 lat.
 
Do góry