Szukam jednej chętnej osoby do sesji próbnej

Status
Zamknięty.

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Draken, dla Twojej <cenzura> wiadomości będę się wtrącał tam gdzie mi się żywnie podoba, pretensje zachowaj dla kogoś w twoim wieku i stadium rozwoju.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja za przeproszeniem chcialbym was przeprosić (przepraszam) i przypomnieć, że od takich kłótni jest priv. A fakt, faktem ta sesja będzie... hmm... ciekawa :D.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Ehh… Draken nie chciałabym Cię urazić ale odrobina krytycyzmu wobec siebie jeszcze nikomu nie zaszkodziła…
Nie mów hop póki nie przeskoczysz! Ameno może okazać się bardzo dobrym mistrzem gry ;) (tj… może się zdarzyć że będzie lepszy od Ciebie…)
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
próbna+ciekawa= nie sądze

DaMi + wypowiedź o Drakenie = IRONIA

Ale Ty najwyraźniej masz potężne kłopoty z jej zauważeniem. Tak przy okazji - nie czujesz się.... dziwnie grając tę sesję i w sesje RPG ogólnie? Czy wszystkie Twoje przygody ograniczają się do pisania wypowiedzi jedno - dwu zdaniowych? Bo choć wszen w wobec piszesz "jaki to jestem doświadczony gracz" to nie dajesz temu wyrazu swą głęboką i pełną ekspresji grą :).
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
To że jestem modem nie oznacza, że będę Cię klepał po główce i chwalił za każdego posta.

Czepiam się, owszem, ale nie Twojego "stylu" gry. Co mi do niego? Pytałem z ciekawości, nie ze złośliwości. Czepiam się zupełnie innych rzeczy. Jak na moda przystało - głównie twojego spamu w tematach.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
AAAAAAAAAA! :sciana: Może zamiast kolejnych bezsensownych tłumaczeń napisałbyś coś NT? Tj. czy sesja Ci się podoba i czy masz jakieś zastrzeżenia albo pytania, co?
 

Draken

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
586
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci neostrady?? odpiszcie
aha no to dzięki

Draken - to właśnie ja nazywam spamem. Nie musisz (ba, nie powinieneś!) odpisywać podziękowań każdej osobie, która coś ci odpisuje na forum. Własnie takich debilnych postów ja się czepiam. Zapamiętaj. / DaMi
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Czy mi się wydaje, czy o sesji bezpośrednio, rozmawia się w temacie z nią po użyciu komendy 'ps:' ? :D
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Czy mi się wydaje, czy o sesji bezpośrednio, rozmawia się w temacie z nią po użyciu komendy 'ps:' ? :D

źle ci się wydaje ponieważ DaMi pisał żeby wypowiedzi pisać na niebiesko :p

A co już w temacie rekrutacyjnym nie można pisać ??

Przecież od tego on jest
 
Status
Zamknięty.
Do góry