Szukam jednej chętnej osoby do sesji próbnej

Status
Zamknięty.

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Żałosne jest to że zrobiłeś to samo co my a sam to szykanujesz.
I to nie koniecznie z naszej strony jest chłodzenie czyjegoś zapału od po prostu udowadniamy że historia postaci jest ważna. Jeśli nie potrafisz odróżnić dyskusji od szykany to Twój problem.
Nabiłeś tylko posta, który nic nie wnosi.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Również nie widzę żadnego problemu z postami w tym temacie. A jako mod wiem wszystko lepiej :). Nikt nikogo tu nie szykanuje.

Zgadzam się z Kath, Twój post był nie na miejscu i nie na poziomie. Taki... żałosny.
 

rebuz

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Winne Wzgórze
Akurat na nabijaniu postow najmniej mi zalezy. dajcie sie po prostu komus nauczyc metoda prob i bledow, a nie sie tylko wymadrzacie bo gracie znacznie dluzej. potwierdza sie ze zaawansowani gracze przestaja postrzegac rpg jako przyjemnosc a zaczynaja jako powod do udowodnienia swej wyzszosci nad poczatkujacymi graczami. a ty dami nie tyle wiesz lepiej a jedynie "wozisz sie" ze swoim modowaniem bo pewnie tylko tu masz jakakolwiek wladze.


i gdzie ja niby zrobilem to samo co wy???
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
wprowadzacie dygresje nie na temat.

To samo co Ty. Skończ już to wreszcie “obrońco uciśnionych”.
Gdybyś odczytał wszystkie posty wyżej to może zauważyłbyś że to jest sesja próbna i Ameno liczył na pomoc ze strony doświadczonych graczy to po pierwsze, a po drugie to brak Ci argumentów i wciąż powtarzasz to samo, trzy- to może ja też się powtórzę jak nie dociera TO BYŁA DYSKUSJA NIE SZYKANA, cztery jeżeli chodzi Ci o Drakena to on uważał się za doświadczonego gracza. Wydałeś Chłopczyku osąd nad czymś na podstawie jednego tematu. Koniec OT.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ot, co. Aby nie przedłużać powtórzę tylko słowa Kaththei - proszę bez offów mi tu. Nikt tu nikogo nie "szykanuje" (może jakiś cytat podasz? o co dokładnie ci chodzi?).

Jeśli nikt nie ma niczego sensownego (cytat konkretny + komentarz ew. coś odnośnie tematu zasadniczego) do tego wątku, niech nic nie pisze. Uprzedzam lojalnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry