Sex

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
hehe Opar. też to zauważyłem. Można powiedzieć, takie hermenetyczne kólko wzajemnej adoracji prawiczków i dziewic. Ah jakie to słodkie i niewinne :D hehehe
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
hehe Opar. też to zauważyłem. Można powiedzieć, takie hermenetyczne kólko wzajemnej adoracji prawiczków i dziewic. Ah jakie to słodkie i niewinne :D hehehe


Jakoś tak uszło Twojej uwadze, że 56% głosujących lubi sex, więc większość i z nimi możesz spróbować podyskutować ... :) a ja chętnie poczytam ...
 

slider19

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Znienacka ;)
Dobry seks jest lekarstwem na wszystko. Ale inicjacja seksualna w młodym wieku to nie powód do dumy. Chociaż ja nie żałuję, było naprawdę cudownie. Seks zależy od obojga kochanków więc dlaczego zwracasz siętylko do jednej osoby???
 

Turban

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
Sex jest super heheh :D Uprawiam już ten niecny procede jakiś czas, wielu rzeczy już spróbowałem i niewiele już pozostaje nowości do wprowadzenia niestety :(
 

Beniaaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No ja mam jeszcze to ciągle przed sobą, ale często się zastanawiam kiedy to się stanie, z kim i w ogóle jak będzie :) :D No ale jednak nie chcę pierwszego razu przeżyć z byle kim, z pierwszym lepszym chłopakiem tylko dlatego, że "chcę spróbować" ... poczekam na tego właściwego chłopaczka :) Mam nadzieję, że długo czekać nie będę :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Właśnie przecież to jest strasznie przyjemne, tylko trzeba to robic z wlasciwa osoba :)
 
Do góry