Sex

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
swietnie bardzo chetnie tylko pisz posty w odpowiednich dzialach, bo jakos temat sex nie pasuje do dzialu przedstaw sie !!!!
 

ppaulina

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
38
ja dopiero raz uprawialam sex i od tamtej pory ciagle mam ochote na sex....ciagle mi w glowie...mam rozne fantazje i takie tam....a najlpesze jest to ze zrobilam to z facetem ktoego widzialam dwa razy w zyciu...ale na tym sie chyba nie skonczy
 

ppaulina

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
38
no moze nie jest to romantyczne ale no coz... facet mi sie spodobal i nadal sie spotykamy wiec nie widze w tym nic straszneo a poza tym bylo bardzo romantycznie
 
K

KaMa

Guest
jeszcze tego nie robiłam :p uwarzam ze mam czas...;) narazie całowanie z moim misiaczkiem mi wystarsza(narazie!:p)
 

adamszik

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Bytom
Hej dziewczyny napiszcie jak to jest ten pierwszy raz czekacie na niego z utęsknieniem ten pierwszy raz wymarzony wytęskniony kochany chłopak.....a tu rozczarowanie nie tak sobie to wymarzyłam rozczarowanie chłopak nie dał rady aldo coś się zepsuło.........czemu tak jest???
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
oj ja nie wiem, bo jeszcze nie miałam pierwszego razu, ale czuję ze jak to już nastąpi to będzie cudownie :)
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
First_Sirius_Lady, myślę dokładnie to samo :)

Nigdy jeszcze nie uprawiałem seksu ale myślę że to jedna że to będzie jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jakie mnie jeszcze czekają :D
 

Madziara

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
gdzieś tam...
nio pewnie, że to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy ale tylko wtedy kiedy kochasz się z tą najukochanszą dla Ciebie osoba.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Tylko ten jeden jedyny..
Może nie do końca, ale przynajmniej narazie.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hehe jeszcze tego nie robilem ale mysle ze bedzie to jedna z najlepszych rzeczy jaka mi sie bedzie mogła zdarzyć :D
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
First_Sirius_Lady, myślę dokładnie to samo :)

Nigdy jeszcze nie uprawiałem seksu ale myślę że to jedna że to będzie jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jakie mnie jeszcze czekają :D


Cieszę się, że wśród płci przeciwnej są jeszcze tacy "ostatni Mohikanie".
A to dlatego, że właśnie z ich strony najczęściej słyszę żarty na temat mojego dziewictwa.
A tak ogólnie, to niektórzy faceci nawet mnie podziwiają z tego powodu, ale słyszałam również, że co niektórzy obawiają się, że dziewczyna, która zbyt długo czeka z utratą dziewictwa, ma zbyt duże oczekiwania po tym pierwszym razie i najczęściej jest on dla niej rozczarowaniem ...
jak myślisz, czy może tak być?
Bo ja mam wrażenie, że na tyle już odczuwam pożądanie tego pierwszego razu, że będzie to na pewno najprzyjemniejszą rzeczą, jaką znam i nie będzie potrzeba dużo, żebym osiągnęła tak upragniony przez wiele dziewcząt orgazm.
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Ja jak najbardziej szanuję dziewczyny, które potrafią szanować same siebie.

A co do pierwszego razu, to myślę, że może być wspaniale i bez rozczarowań, ale tylko pod warunkiem że będzie się z partnerem, którego się kocha i jest się pewnym jego miłości. Nie ma się co spieszyć z pierwszym razem i przeżywać go byle jak z byle kim. Ja czekam na swoją gwiazdkę i mam nadzieję, że kiedy już się odnajdziemy i pokochamy to o rozczarowaniu nie będzie mowy. Zresztą myślę że seks to nie tylko przyjemność ciała ale i ducha również, bo kiedy jest się z kimś kogo kochasz tak blisko, że bliżej już nie można, to czego chcieć więcej do szczęścia?

Pozdrawiam :)
 
Do góry