Sesja kdVera :P

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no cóż, ja pewnie jak mi źle pójdzie to dopiero za 3 tygodnie poszukam sesji... gorzej jak inna sesja do marca się przeciągnie xD
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Niee,gdybyśmy prowadzili sesję w jakimś systemie to można by było awansowac,ale tak to nie ma sensu.
A będzie coś w stylu "systemu zdobywania przedmiotów"?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Hmmm, mój system zdobywania przedmiotów jest taki: jak stwierdzę, że robi się nudno bo gracz biega ciągle z tą samą rzeczą to dostanie przedmiot a raczej możliwość dostania :p a szczerze to myślę, że byłoby to coś w stylu, że ja opisuje sytuację, miejsce i wy wybieracie gdzie idziecie. Dopiero wtedy na miejscu jest opis otoczenia i zgodnie z tym otoczeniem, możecie rozglądać się za przedmiotami. np:
"wchodzicie do opuszczonego garażu (+opis miejsca)"
wtedy wy możecie coś w stylu "Przeszukuję stertę złomu w poszukiwaniu rurki"
wtedy ja rzucam sprawdzić czy się uda. Denny przykład ale tak to widzę.

Do Morion - niby gdzie sesję można ciągnąć do marca aż?? :p
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Mi ten system pasi:D
Zbierzemy troszkę więcej graczy i Go Go Go.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
A dzień jaki by był? Bo ja bym preferował czwartek-piątek wieczorem. Nic nie szkodzi jeżeli to będzie sobota. Ale wolał bym dni robocze ;P Pozdro
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Noo,mi zasadniczo pasuje piątek i sobota w równej mierze. Zresztą, jak mówiłem, ja na forumowisku jestem prawie co dzień poprzeglądać więc wiecie, będę dorzucać wpisy ilekroć tylko pojawi się coś nowego. Więc tak, wy ustalcie czy piątek czy sobota i kiedy, ja się wtedy dostosuje a ponadto jeśli komuś z was się zechce wpisywać poza tym czasem to ja tam zawsze odpowiem. Jakoś tak.

No i jeszcze parę zasad: w samej sesji będziemy pisać w formie 1-osobowej (wchodzę, robię etc.) czy 3-osobowej? (poszedł, przyniósł). No i jak wiadomo, postacie wpisują tylko to o czym mogą faktycznie wiedzieć w grze.
Ponadto, swoje działania opisujecie normalnie, dialogi - wiadomo - od kresek na początku wiersza. A jeśli będzie potrzeba coś wstawić co nie jest kwestią postaci czy opisem działań to proszę w nawiasie kwadratowym. (np. jakieś uwagi dla reszty graczy czy dla mnie)
Czyli np. coś w stylu "X podszedł szybko na miejsce... [nie ma ręki więc nie może nic robić]"
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Ja jestem za formą 1 osobową. No i te komentarze w tych nawiasach powinny być jeszcze czerwone jakby co ;P
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Niech więc będą czerwone,nie gramy przez gadu itd więc można się pobawić w edycję. Czekamy na kolejnego kogoś a jak nie to hmm... co wy na to, żeby jeśli się nie znajdzie trzeci, przenieść to właśnie na jakieś gg czy coś gdzie mógłbym załatwić kogoś jeszcze spoza forum?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
to zobaczymy czy ktoś się jeszcze zgłosi :p Ja tam już próbowałem sesję przez rozmowę konferencyjną jak na forum nie wyszło.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Nie no, nie przewiduję czegoś takiego, chyba że powiedzmy wylecę ze studiów w trybie natychmiastowym i wyjadę do jakiegoś łagru do roboty (niewielkie szanse). Plan jest jak mówiłem: zaczynam powoli obmyślać przygodę i ją sobie kreślić. Tymczasem, do dajmy na to środowego wieczoru, czekamy na ewentualne zgłoszenia. Jak nie to hmmm, jest Was 2 więc trzeba będzie przemyśleć co dalej.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hm, pod sobą pisać głupio ale wyboru nie ma. Zapewne nikt się już nie zgłosi, więc jak?
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Sam nie wiem... 2 graczy i jeden MG?
Beznadzieja...Morion może ty?
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
To się nagraliśmy... Super, kdVer, jak masz zamiar robić sesję, to ją rób!
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
sorry,tak jak mówiłem przedtem, byłem na feriach i od teraz jestem dostępny już. tak czy inaczej, mówicie ''rób'' ale ciągle jest nas 3 więc co, chcecie we 2? Mogę zakładać, dajcie znać
 
Status
Zamknięty.
Do góry