Sabaton

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Świetne kawałki, świetne teksty, świetny wokal. 40:1 za każdym razem mnie rozwala.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
M<oim zdaniem wszystkie płyty Sabatona brzmią identycznie....
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Ale mimo to bardzo ich lubie. Żeby troche poprawić co napiswałem wcześniej bo może zabrzmiało to krytycznie. To powiedzmy że każda płyta to kontynuacja historii bitew :D
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Co jest takiego nagannego w zarabianiu na serwowaniu przeciętnosci? Produkują, ktoś kupuje i się cieszy, zarabiają. Wszystko gra i gwiżdże.

A żeby było również i cos na temat:
Czasem lubie posłuchać pojedynczych kawałków, ale z racji ich mało urozmaiconego repertuaru - błyskawicznie mi się nudzą.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
mają podobne utwory, ale też wypracowali charakterystyczny styl. podoba mi się, że tematyka wojenna. trochę brakuje mi tego w RAC-u który zamiast nap.ierdalać bez sensu na chrześcijanstwo mógłby zająć się czymś takim-Gammadion chyba poszedł w dobrą stronę.

Caot of Arms i Art of War całkiem w c*pkę płyty.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mi się mocno znudzili. Kiedyś na fali ich popularności (źródło wiadome) sięgnąłem po ich albumy i z początku wszystko spoko, ale rzeczywiście są niesamowicie monotonni na dłuższą metę.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja wiem czy przecietnosc. Raczej powiedzialbym urozmaicenie bo raczej Sabatona trudno pomylic kims innym zarowno pod wzgledem brzmienia jak i tekstow/tematyki z innym zespolem power metalowym.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
a pod co bys go podpiął tylko prosze nie pisz war metal...
 

Devianus

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Koszalin
Hmm... Sabaton działa również w dobrej sprawie. Informuje nas - słuchaczy jaką potworną historie niesie ze sobą II wojna światowa. Ale do rzeczy...
Kapela przez cały okres trzyma bardzo wysoki poziom. Obok żadnego kawałka nie przeszedłem jeszcze obojętnie.

Najbardziej mi się podoba utwór: The price of a mile (wpisać w youtube!),
Opowiada o żołnierzach wystawionych na śmierć którzy nie mogą się wycofać. To jest ta cena za jedną mile.

Z chęcią wybiore się na ich koncert gdyż za sprawą swoich tekstów (40:1) często grają w Polsce. Mam nadzieje iż pewnego dnia zagrają na północy :eek:k:
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Kapela przez cały okres trzyma bardzo wysoki poziom.
:mruga: :hahaha: Ten żart jest na wysokim poziomie. Każdy utwór jest TAKI SAM, tylko zmienia się czas, w którym dane części są grane.

Informuje nas - słuchaczy jaką potworną historie niesie ze sobą II wojna światowa.
Taaaaa normalnie zespół jedyny w swoim rodzaju. A co z masą innych, lepszych zespołów śpiewających o 2 WŚ? Są przykryci pod warstwą pozerstwa i komercji(czyli Sabatonu)

Następnym razem jak spotkam jakiegoś "metala", który powie że słucha Sabatonu to mu wy:cenzura:ię.

a pod co bys go podpiął tylko prosze nie pisz war metal..
Pop...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
:mruga: :hahaha: Ten żart jest na wysokim poziomie. Każdy utwór jest TAKI SAM, tylko zmienia się czas, w którym dane części są grane.


Taaaaa normalnie zespół jedyny w swoim rodzaju. A co z masą innych, lepszych zespołów śpiewających o 2 WŚ? Są przykryci pod warstwą pozerstwa i komercji(czyli Sabatonu)

Następnym razem jak spotkam jakiegoś "metala", który powie że słucha Sabatonu to mu wy:cenzura:ię.


Pop...


a ja bym kolege prosil o to by nie wypowiadal sie w tem,acie gdy nie ma nic ciekawego do powiedzenia a w szczegolnosci gdy nie ma pojecia o muzyce.
Ostatni "zart" o popie byl tak wyrafinowany ze mi sie zajady ze smiechu porobily.
Prosze jezeli chcesz krytykowac to rob to w jakis uzasadniony sposob a nie w tak prymitywny dziecinny.

Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z kompa w pracy i nie chce mi sie bawic w zmiane jezyka
 

Jednoskrzydły

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
170
Punkty reakcji
5
a pod co bys go podpiął tylko prosze nie pisz war metal...

no co Ty nie uznaje takich sztucznych i nie mających definicji tworów jak "war metal". Ot napompowany podniosłością heavy metal. Co do tego czym jest power metal wspomniałem już pokrótce w stosownym temacie, ale coś czuję, że będę musiał wszystko dokładniej wyłożyć.
 
Do góry