Sabaton

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Przesłuchałem ich dyskografię i muszę przyznać że trzymają bardzo wysoki poziom cały czas.
Ich muzyka to nie jest czysty power, da się usłyszeć nutę heavy mtelau :)
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Słucham już ich od jakiegoś czasu. Są naprawdę świetni.

Polecam kawałki 'Union', 'Cliffs of Gallipoli' i 'Primo Victoria' ;)


Swoją drogą, dziwne dla mnie jest, że anarchista może się jarać takim utworem jak '40:1'... To taka mała dygresja, no offence.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
Niejestem jakims fanem tego gatunku muzyki ale sabaton lubie:) A wybiera sie ktos z krakowa na koncert moze:D?
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Art of War Sabatonu to pierwszy metalowy album jaki poznałem w ogóle. Tak mi się spodobał że zacząłem interesować się metalem.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Słucham już ich od jakiegoś czasu. Są naprawdę świetni.

Polecam kawałki 'Union', 'Cliffs of Gallipoli' i 'Primo Victoria' ;)


Swoją drogą, dziwne dla mnie jest, że anarchista może się jarać takim utworem jak '40:1'... To taka mała dygresja, no offence.
Dla mnie są to bohaterzy , którzy z niesamowitą odwagą i męstwem szli walczyć z okupantem , i bronić swojej(i innych) wolności.
 

tayka

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Pułtusk
Jak o zespole jak sie dowiedziałam nie pamiętam. Wiem, że ściągnełam płytę Attero Dominatus i mi sie bardzo spodobała. To było dawno temu. Dziś ściągam dyskografię i urzekła mnie piosenka Panzer Battalion ( http://pl.youtube.com/watch?v=rErIRw1okog&...feature=related ). Fajny txt :)
Zespół naprawde godny uwagi.

Jak o zespole jak sie dowiedziałam nie pamiętam. Wiem, że ściągnełam płytę Attero Dominatus i mi sie bardzo spodobała. To było dawno temu. Dziś ściągam dyskografię i urzekła mnie piosenka Panzer Battalion ( http://pl.youtube.com/watch?v=rErIRw1okog&...feature=related ). Fajny txt :)
Zespół naprawde godny uwagi.

Jak o zespole jak sie dowiedziałam nie pamiętam. Wiem, że ściągnełam płytę Attero Dominatus i mi sie bardzo spodobała. To było dawno temu. Dziś ściągam dyskografię i urzekła mnie piosenka Panzer Battalion ( http://pl.youtube.com/watch?v=rErIRw1okog&...feature=related ). Fajny txt :)
Zespół naprawde godny uwagi.
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Sabaton świetna kapela. Z reguły jest to dość młody zespół, ale nieźle kopie dupę. Mam dwa albumy, The Art of War i Fist for Fight
 

Bonzo_84

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Słucham już ich od jakiegoś czasu. Są naprawdę świetni.

Polecam kawałki 'Union', 'Cliffs of Gallipoli' i 'Primo Victoria' ;)


Swoją drogą, dziwne dla mnie jest, że anarchista może się jarać takim utworem jak '40:1'... To taka mała dygresja, no offence.

Hmm mi najbardziej z ich dyskografii podszedł utworek właśnie Primo Victoria. Co do 40:1 i fimiku z youtube'a to filmik mnie załamał zwłaszcza wstawki z żałosnych 300 spartan... A sama nutka niezła
 
Do góry