Sabaton

Joakim

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Jakiś? Jakiś?
To wspaniała kapela!
Zacząłem się nią interesować od 4 klasy podstawówki,
w bilansie ogólnym chwaląc się powiem, że posiadam:
4 koszulki, bluza, koncert zaliczony, oraz wszystkie albumy Sabatonu, z czego 5 z edycji Re-Armed, bo Coat of Arms dostępne nie było :/
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
To wspaniała kapela!
Oj widzę że kolega prawdziwego metalu w życiu nie słyszał :D
Sabaton katuje cały czas dwa riffy i puszcza jakieś sample z keybordu... każda piosenka taka sama.
 

Joakim

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Słucham oczywiście innych bandów metalowych, ale dla mnie i tak Sabaton rządzi \m/
 

Joakim

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Iron Maiden, Nightwish, Ozzy, Metallica ;)
Wybaczcie, że tak późno, ale było się na wakacjach :p

I przy okazji, załapał się może ktoś na ich pierwszą koncertówkę?
Battle of the Baltich Sea, czy jest może w sklepach?
 

Karven

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Nie lubię gdy ktoś się podnieca Sabatonem ze względu na piosenkę 40:1. Mówią wtedy ,że świetny tekst, bo o Polsce. Niestety, nie tylko z nami sympatyzują, bo o Normandii też śpiewali. Lubię Sabaton za ich power w każdej piosence, i też za to że śpiewają o czymś ważnym, a nie o wbijaniu igły w żyłę. Ale nie można lubić zespołu ze względu na jedną piosenkę ; ] Sabaton -> polecam całą dyskografię :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To fakt, były piosenki o wielu bitwach i tak samo w innych krajach Sabaton ma grupy fanów pt. ,,bo śpiewali o nas". Doczekaliśmy się kilku utworów, czemu nietrudno się dziwić, bo Polska udzielała się na wielu frontach, ale nie brakuje kawałków o walkach prowadzonych np. we Francji czy Anglii. Także nie jesteśmy jakoś nadzywaj sympatyzowani.
 

Gregfield

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
105
Punkty reakcji
4
Miasto
podkarpacie
Sabaton polubiłem po przesłuchaniu płyty Primo Victoria i wg mnie ich nowe płyty są kiepskie w porównaniu do tej. To wielkie podniecanie się śpiewaniem o Polsce jest troche infantylne.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Oj widzę że kolega prawdziwego metalu w życiu nie słyszał
biggrin.gif

Sabaton katuje cały czas dwa riffy i puszcza jakieś sample z keybordu... każda piosenka taka sama.

Widzę nic sie nie zmieniło, nadal roi się tu od fanów "Prawdziwego" metalu. Reszta to przecież crapp.

Co do Sabatonu to bardzo lubie, taki pompatyczny i niezwykle motywujący zespół.
Zaliczyłem juz ich dwa koncerty, obydwa w Londynie i powiem wam że byłem zaskoczony na obu że będzie tyle polskich flag i taka pozytywna energia. No i jeszcze setki angoli krzyczących "WARSZAWO WALCZ!" przy Uprising... bezcenne :D
 

smalec_xp

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
99
Punkty reakcji
1
Słyszałem, że mieli robić 40:1 po polsku i ponoć były już nagrania. Czy ktoś ma szersze info na ten temat?
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Znam ich raczej słabo. Póki co mam dwa utworki: Prino Victoria i Uprising...świetne! Nie mam wątpliwości, że bedę miała znacznie więcej ich kawałków, ale chwilowo brak mi czasu na zapoznanie się z ich dyskografią.
 
Do góry