[rekrutacja] Cisza przed burzą

Status
Zamknięty.

Guminio

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
Ale chłopcze błagam Cię! Wyciągaj wnioski.
Skoro przesadnie dopakowana karta Drakena/Warriora nie przeszła to Twoja nie przejdzie tym bardziej.
Jak nie radzisz sobie ze 'słabymi' postaciami - napisz do mnie - chętnie Ci pomogę.
 

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
mi się wydawało, że to nie sama karta drakena nie przeszła, ale sam draken:D

a karta zawsze do poprawy

mam dużo itemów ale słabych??
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Kartę nieco się poprawi (nie dam ci magii, jeśli chcesz grać elfem łucznikiem a i na ekwipunek magiczny też nie masz co liczyć - nie czytałeś uważnie, w tym świecie magia to prawdziwa rzadkość dla wybranych), ale nie widzę przeszkód dla których miałbyś nie grać. Widziałem twoje posty w sesji 7th sea i uważam że w tej też dasz sobie radę :).

A co do Drakena... to masz rację :D. Jego karta po poprawieniu błędów od biedy by przeszła, ale ja go po prostu nie toleruję i nie mam ochoty tracić nerwów na grę z nim ;).

Ps. Guminio, nie strasz mi tu ludzi :p. Wstydź się!
 

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
to spoko poprawimy kartę i wypasik. Masz rację nie czytałem dokładnie a dokładnie tylko sam początek i koniec:D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
DaMi, do kiedy rekrutacja jest otwarta i co jeśli będzie brakowało ew. gracza?
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Prawdę mówiąc nie wiem :). Rekrutacja zostanie otwarta dopóki nie uznam, że nikt poza Muc13k'iem się nie zgłosi :). Pewnie jeszcze z tydzień. A i wolałbym poprowadzić sesję więcej niż jednej osobie. Solo raczej nie wchodzi w grę, choć jeśli Muc13k zechce, to możemy zagrać i tak.

Co najwyżej będzie mnie czekało porządne skracanie scenariusza.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Imię: Ann
Rasa: Człowiek
Klasa: Złodziej (należy do miejscowej gildii złodziei)
Cechy zewnętrzne: Gdyby nie niewielki biust zapewne wszyscy brali by Ann za chłopca, właściwie taka budowa ciała jest jej na rękę w związku z wykonywanym „zawodem” , brązowe włosy ścięte krótko na pazia, niewielkie oczy piwnego koloru, o ile oczami można nazwać dwie maleńkie szpary, wąskie usta. Co tu dużo mówić, nie jest zbyt piękna. Ann nigdy nie starała się ubierać jakoś specjalnie kobieco, zazwyczaj ubrana jest w szare spodnie z jakiegoś elastycznego materiału oraz bluzkę z tegoż samego materiału i koloru
Cechy charakteru: Ann to cicha profesjonalistka, nie mówi bez potrzeby, rozkazy przełożonych wykonuje bez mrugnięcia okiem, pozbawiona skrupułów
Historia: Historia Ann nie jest specjalnie ciekawa, całe życie spędziła w Akabie, jest córką tutejszej dziwki i jakiegoś pirata, którego imienia jej matka już dawno nie pamięta. Była jedyną choć nie można powiedzieć iż ukochaną córką swojej rodzicielki. Kochana mama dała jej twardą szkołę życia toteż Ann w wieku 12 lat uciekła. Ponieważ uroda nie dawała jej predyspozycji ku zawodowi jej matki, zajęła się tym co robi teraz, czyli złodziejstwem.
Umiejętności:
Otwieranie Zamków
Krycie się w cieniu
Kradzież kieszonkowa
Strzelanie z łuku
Posługiwanie się sztyletem (+ cios w plecy)
Ekwipunek: Ann nie korzysta ze zbroi gdyż ta utrudniałaby jej poruszanie, ma natomiast przy pasie sztylet (zawsze), na plecach krótki łuk oraz kołczan strzał (bierze go tylko kiedy jest niezbędny)
Magia: -------------
GG: Masz :p


-----------------------------
Gdzie są błędy? :D
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie ma :D. Hmm... dwoje to już drużyna. Teraz tylko poprawię kartę Muc13ka i poważnie przemyślę scenariusz :p. No co, jakoś muszę go zacząć sensownie i równie sensownie uczynić z was drużynę :D. To może potrwać +- 2 dni.
 

Guminio

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
Mnie DaMi wyrzucił z racji, że ja już w tym świecie istnieje.
A co? Brakuje Ci mnie już ;) ?
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
A to nie możesz magicznie znaleźć się tutaj z nami?
Miiiiiiiiistrzu..
Tatusiu Marionetek! XD prrrrrroszę…

Pewnie że się stęskniłam :D za Tobą zawsze ;)
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
W sumie w Wampira też chce grać szalonym Malkavianem, więc dlaczego i tu ma nie mieć jakiegoś rozdwojenia jaźni? :) Guminio już tym świecie istnieje jako gnom Karimon z "Władcy Marionetek". Poza tym nie chciałem, żeby grał :D. Celem tej sesji jest zachęcenie nowych osób do udzielania się na forum, a nie zapewnianie rozrywki starym :D.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Bu.
To może ja zrezygnuje..
Taka stara już jestem.. W krzyżu strzyka xP
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No pierwsza dama działu tak się nie zachowuje :p. Gumek, ratuj! :D Naprawdę bez niego nie zagrasz, Kath?
 

Guminio

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
Daje Wam błogosławieństwo Guminia!
Kathi - jaką rekrutację? Mam szansę się załapać?
Ide szukać avatara...
 

Guminio

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
Boże! Jak na Ciebie Draken patrze (konkretnie na Twoje posty ale...) to mam ochotę przekleić sobie userbara z Twojego opisu do mojego.
Kathi robi sobie z Ciebie jaja!
Nie czuj się zaszczycony...
 

Luk.t

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Imię: Jerdas
Rasa: Elf/Półelf <powiesz który będzie bardzie odpowiadał>
Klasa: Mag
Cechy zewnętrzne: 187 cm, włosy sięgające do ramion czarne, tunika z kapturem <z reguły go nie zakłada> <chyba to wszystko jak coś mogę dodać>
Cechy charakteru: tajemniczy <tylko to [aż tak tajemniczy]>
Historia: wiadomo tylko tyle ze urodził sie w Akabie po ukończeniu 12 lat został uznany za zaginionego
Umiejętności: Szybki, wszystkie <lub prawie wszystkie związane z magią> posługiwanie się rapierem <średnio-zaawansowany> i różdżką/laską <zaawansowany>
Ekwipunek: Rapier szybkości <pięknie zdobiony, jak będzie konieczne bardziej go opisze>
Magia: Zna sie w sumie na magii każdej choć najlepszy jest w rzucaniu czarów z piorunami/błyskawicami/gromami
GG: 6818319



Ps. Jestem nowy w RPG raczkuje więc proszę o wyrozumiałość i mam nadzieje że sie załapie :) jeszcze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry