Nowa sesja na forum. Zapraszam!

Status
Zamknięty.

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
dobra :p przesadziłem, xD Za bardzi zadziałałem wyobraźnią :p

aha, i kiedy zaczynamy sesje ? w jakimś określonym terminie czy jak się 4 osoby uzbierają ?
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Czyli Gumas rozumiem, że temat który założyłeś (ten o poszukiwaniu gma) jest już do zamknięcia?

Ciekawe, co tam mistrz gry wykompinował :). Witam na pokładzie :eek:k:.
 

Kolos

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
TROJMIASTO:D:D
Sesję rozpoczniemy jakoś w przyszłym tygodniu wszystko zależy od moich nie przewidywalnych wykładowców :D Na Priva dostałem informacje że zgłosił się kolejny uczestnik sesji :D

Jak dobrze pójdzie to wstęp do sesji będzie podany do wiadomości w Niedzielę. Zobaczymy jak to wszystko pójdzie :)
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Student? Ha, jak dobrze pójdzie to od października też będę :p. Kto wie, może to ja się czegoś nauczę. Czekam więc na Twoje dzieło. Przygotuj się tylko do nieco innego stylu gry - tu wielkie znaczenie ma czas. Będziesz chyba zmuszony przystopować ze "szczegółowością" sesji... sam zobaczysz z resztą.
 

Kolos

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
TROJMIASTO:D:D
Oj napewno się przekonam jak to wszystko działa gdy sesja ruszy:D Tylko czy inni to przetrzymają :D
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
tak Dami, możesz zamknąć tamten temat :)

a kim jest drugi uczestnik, jeżeli można wiedzieć :p
 

Kolos

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
TROJMIASTO:D:D
Jak zgłosi się oficjalnie(Zamieści kartę postaci) to go poznasz:p

Muszę jednak zmienić świat w którym będziecie przebywać ponieważ nieumarły czy minotaur nie mają szans w młotku czy nawet szans istnieć:D Chociarz aż tak dokładnie się nie oriętuję.
Myślę że świat będzie się opierał na Młotku ale mogą wystąpić lokalne zawirowania związane ze światem :D
 

afc

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Siemka. Ten drugi - czyli pewnie o mnie chodzi :D No to tutaj moja karta:

Rasa: Minotaur

Profesja: Wojownik

Imię: Bloodblade

Umiejęności:
-szybkość
-walka w zwarciu
-Dowodzenie
-siła
-zastraszanie
-mocna głowa;p

Wady:
-słaby w walce na odległość
-skłonność do trunków
-nadpobudliwy

Zalety
-przewaga wzrostu nad przeciwnikiem
-talent do "przekonywania"
-nie ulega czarom

Opis: Wyskoi minotaur o brązowych oczach. Charakterystycznymi cechami jego wyglądu jest złamany lewy róg oraz szrama na twarzy (pysku;p). Bardzo agresywny i skłonny do awantur. Dzięki swojej sile potrafi powalic kilku goblinów na raz. Z natury wojownik skłonny do próbowania różnych trunków.

Historia:
Został wygnany z własnego klanu za zaatakowanie władcy. Uważał, że było to słuszne, gdyż władca obraził jego rodzine. Wędruje po świecie szukając przygód stał się najemnikiem. Pragnie zemsty na władcy i dąży do tego aby się z nim sppotka.


To by było na tyle :sexy:
 

afc

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
zmieniałem na szybko z poprzedniej wersji i zapomniałem przenieść z wad do zalet...ale już ok:D
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
afc, brałeś kiedykolwiek udział w sesjach RPG ? czy to może twoja pierwsza sesja ?
 

afc

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
że tak powiem początkujący jestem :p Jeśli wam to przeszkadza to możecie nie brać pod uwage mojego zgłoszenia.
 

Apollyon

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
to macie jeszcze jednego początkującego do "kolecji" :p


Rasa: Mroczny Elf

Profesja: Łowca

Imię: Riaz’Tirran

Umiejętności:
-szybkość
-oburęczność(walka dwiema broniami)
-łucznictwo
-zręczność
-uniki

Wady:
-rządny krwi
-nie potrafi działać w zespole


Zalety:
-przebiegłość
-czułe zmysły
-finezja

Opis postaci:
Dosyć postawny mroczny elf o długich, białych włosach. Przyodziany w przyzwoity czarny strój. Z oczu koloru stali posyła szybkie, nie uchwytne spojrzenia.

Historia postaci:
W przeciwieństwie do swych pobratymców nie miał zamiłowania do magii, co stawiało go na pozycji odmieńca w wieży magii, gdzie był wychowywany. Pewnej nocy wykradł parę sejmitarów i solidny łuk, uprzednio zabiwszy strażnika zbrojowni, który nie chał wydać mu broni. Wyruszył w nieznane pchany rządzą bogactwa i niesienia bólu wszystkim co staną mu na drodze.
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
Sesja nowicjuszy xD zapowiada się ciekawie xD i na dodatek same zle charakterki :daibel2:
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Uważam, że powinieneś w tym momencie zakończyć rekrutację afc :). Trzech graczy.. no, no.. to może być niezłe pod jednym warunkiem - zgracie się w czasie. Jeśli ludzie będą regularnie i z polotem odpisywać, to szykuje się fajna sesja :eek:k:.
 

afc

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
drobna pomyłka to Kolos organizuje i to on zakańcza rekrutacje - ja jestem tlyko zwyłkym minotaurem :przewraca: A kiedy zaczynamy?
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
ja też sądze, że 4 osoby to troche za duzo, jak jeda nie będzie odpisywac dłuższy czas, to wszyscy na tym bedziemy cierpieć
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Coś mi się pomyliło, afc :].
 

Kolos

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
TROJMIASTO:D:D
KONIEC rekrutacji :!: I macie rację że musimy się zgrać z odpisywaniem na sesji ja ze swej strony gwarantuje że będę się starał odpisywać na wasze posty co dziennie przynajmniej raz:D tzn. Jeśli ktoś napisze że robi to albo tamto to ja spróbuje tego samego dnia odpissać na to a następnego dnia na kolejne ale to mam nadzieję wyjdzie w praniu:) Kiedy będzie nam najwygodniej odpisywać :D Dzisiaj rozpoczne wprowadzenia dla graczy:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry