Nieustraszeni pogromcy chomików

Status
Zamknięty.

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
przez umysł Yoggiego niczym strzała przeleciał błysk geniuszu. Poczekał aż wszyscy wstaną (poza koniem, który zawsze śpi na stojąco) i zrobi się harmider. Wtedy to właśnie subtelnie podszedł do Cholerawie rozejrzał się wokół i mruknął:
-Tee dziadzio, masz może jakieś te...no wiesz...ekhm...hehe...ziółka?
w tym momencie równie subtelnie mrugnął do niego okiem.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Cholerawie spojrzał spode łba na Yoggiego.
- Może mam, może nie mam. Skąd mam wiedzieć, żeś nie z milicji? Hasło znasz?
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Yoggi spojrzał na Cholera wie jeszcze bardziej spode łba niż ten na niego.
-Lubię placki!
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
- Koń, kurde, złaź! Rozwalisz pole! Kur**, moje pole! -
Bartek Stworz sam był z milicji, ale nie chciał się przyznać. Właśnie wykańczał pomnik z kamienia(rzeźbionego patykiem) Konia.
- On tu postoi za ciebie. I nie mów mi, że czarne jest czarne, a białe jest białe. -
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Starzec zdumiał się na odpowiedź Yoggiego.
- Wielkie i zacne są twe słowa - wręczył mu pakiet, który według oficjalnej wersji miał posiadać w sobie owocową herbatę.
Tak naprawdę nie było żadnego hasła, ale i on lubił placki.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ork-paladyn podszedł do starca. Podrapał się po brodzie i miał strasznie poważny wyraz twarzy.
-Może to jest dobry biznes? Zostanę nie pracownikiem, ale przedsiębiorcą! - pomyślał.
-Te, dziadu! - krzyknął - Płacisz mi od dzisiaj za "ochronę". Jak to? Milicja, bandziory leśne. Musisz mieć ochronę. 60% zysku.
Następnie podszedł do Konia. Pomyślał żeby go przemalować na czarno i przyczepić do czoła znaczek BMW.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Yoggi podsumował ostatnie wydarzenia. A nie było to łatwe bo łeb nadal nap*rdzielał jak głupi.
Wiedział że tak naprawdę nie było żadnego hasła, wiedział, że Cholerawie nie potrzebuje ochrony a już na pewno nie takiej za 60% zysku, wiedział, że zielone nadal czai się w krzakach, wiedział, że Stworz jest z policji, wiedział, że z tysiąca nie da się wyciągnąć ułamka sto trzydzieści pięć tysiąc siedemset sześćdziesiątych czwartych, wiedział nawet, że koń to nie koń tylko anorektyczna krowa.

Nie wiedział jedynie nic o sobie. To od razu rzuciło podejrzenia. Yoggi postanowił, że od tej chwili będzie zachowywał dystans do Yoggiego i będzie go bacznie obserwował. A nie było to łatwe bez lustra
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Nie wiedział jedynie nic o sobie. To od razu rzuciło podejrzenia. Yoggi postanowił, że od tej chwili będzie zachowywał dystans do Yoggiego i będzie go bacznie obserwował. A nie było to łatwe bez lustra

- zatem przybij piątkę rzekł jeszcze nie wiadomo kto ...
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
- Koń, kurde, złaź! Rozwalisz pole! Kur**, moje pole! -
Koń ocknął się nagle. - I czego się drzesz? Jakie pole? W lesie?! Swoją drogą, frymuśny pomniczas, za ile opchniesz?

Tak naprawdę nie było żadnego hasła, ale i on lubił placki.
- Popieprzyło was (bo Koń umiał po niemiecku)?? Będziecie tak szamać placki, gdy ojczyzna w potrzebie? (nagle poczuł podejrzany zapach) - To krowie placki chyba są...

Pomyślał żeby go przemalować na czarno i przyczepić do czoła znaczek BMW.
- Dlaczego masz takie powalone trzy paski na nogawicy?


- Pankowie, nie czas na wywczas, musim my działać. Po lesie grasuje rUÓshoFfy potFór. Kubuś Puchatek gryzie piach. Jesteśmy ostatnią nadzieją tego lasu. Trzeba nam radzić i uradzić strategię. Bajdełej, ma ktoś owies (w jego oczach pojawiły się kur.wiki)? Ewentualnie owsiankę? W ostateczności żytniówkę?
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
- Pankowie, nie czas na wywczas, musim my działać. Po lesie grasuje rUÓshoFfy potFór. Kubuś Puchatek gryzie piach. Jesteśmy ostatnią nadzieją tego lasu. Trzeba nam radzić i uradzić strategię. Bajdełej, ma ktoś owies (w jego oczach pojawiły się kur.wiki)? Ewentualnie owsiankę? W ostateczności żytniówkę?
- jam ci ja mamci żytniówkę przedniej destylacyji (spam uwaga) nemiroff się zowie i żadnych nie czyni szkód (typu kac) !!
zatem siądźmy przy ognisku uraczmy sie trunkiem i radźmy co począć gdy zabrakło cnego Puchatka Kubusia a wróg u bram lasu naszego stumilowego z ohydnym pyndzlem maczanym w różowej substancyji ...

 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
- A kto ty w ogóle? - rzekł Koń - cny kompanie :sexy: - dodał widząc trunek
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
- hmmm myślałem że kłoń wie wszystko
blink.gif

wybacz waćpan Koń ;)
nooo przeciez że KOŃ : odgłos paszczowy i te tam patataj patatatatataj
chyba ze moje pytanie jest tendencyjne
unsure.gif



zasmucił sie niewiadomoktoś ....
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
- Wiesz co, polej może. Ale dobrze się zastanów czy sam już nie masz dość ;)
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
- i Balaszany Drewal polał ...

i zaczął się zastanawiać co z tego wyniknie ( nie pił jeszcze nigdy ale to nigdy z koniem ....) i jaki to będzie miało wpływ na poszukiwanie jego eksukochanej koffanej MaRtYnKi ....
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ork zauważył, że rzeczywiście jego zbrojone spodnie mają jakieś dziwne "lampasy".
-Hmm... Może w praniu zabarwiły?-myślał głośno - Nie jest to ważne. Jak zabić pomiot Rhushowego bOgA? Jej moc może rosnąć z dnia na dzień a my tu gadu gadu jak na skypie.
Teraz właśnie przypomniał sobie, że gdy wychodził ze swej ziemianki w górach nie wyłączył komputera za fundusze unijne.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
- eeee Koń eee Końu !!! ja już jednak jej nie kocham ja ją zabiję serca nimam łona go ma za dużo te emotionki to mi tak namieszały pod tą mojo blacho nierdzewno że zwymiotowałem na różowo !! ide jom zabic normalnie ide !!
idzie kto jeszcze ???
eee z tobo pić już więcej niebede ... narazie ;) heeej !!
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Koniowi powoli się wszystko mieszało (zwłaszcza po paru głębszych). Ten blaszak w końcu po ich stronie czy wróg? I jak tu opracowywać strategię? I w takim kontemplacyjnym nastroju sączył Koń tęgi trunek przez słomkę z cytrynką
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Koniowi powoli się wszystko mieszało (zwłaszcza po paru głębszych). Ten blaszak w końcu po ich stronie czy wróg? I jak tu opracowywać strategię? I w takim kontemplacyjnym nastroju sączył Koń tęgi trunek przez słomkę z cytrynką

Balaszany Drewal widząc nasycony podejrzliwością wzrok Konia spiął się w sobie ( na ile oczywiście pozwalała struktura blachy nierdzewnej ) i prawi (choc od dawna prawiczkiem nie był [ prawicowcem jak najbardziej] )
- cny Koniu jam przejrzał na oczy i wiem gdzie granice wiem że zbładziłem otumaniony rózowymi słodkimi słowy tudzież kodem zidiocenia : RóŻoWoŚć !! oddaj mnie na złom albo daj mi pomścić wraz z tobą mą hańbę !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry