Najgorsze anime (lub manga) z jakim mieliście styczność

katti

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Hades
Bus Gamer (oglądał ktoś?) na koniec trzeciego odcinka, kiedy akcja się rozwinęła i miał nastać moment kulminacyjny, nagle... puścili ending. Siedziałam jak zamrożona z otwartymi ustami przez jakieś 10 minut, zapominając wyłączyć Allplayer'a. To anime jest po prostu bez sensu, zero zakończenia i w ogóle jakieś dziwaczne.
A na drugim miejscu Angel's Feather - dźwięki, jakie wydawał główny bohater, kiedy mu wyrastały skrzydełka, brzmiały jak orgazm. Może tak miało być, ale jakieś to dziwne... No i ogólnie też jakieś takie nie za bardzo.
 

dziamdziak

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
39
jakos nie moge sie przekonac do mangi, moja siostra to czyta, ale nie moge, noo :p
 

kurosakii53

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
jednak dzial jest na to by sie WYPOWIADAC. a wypowiedzi nie koniecznie musza byc pozytywne. Najgorsze anime dla mnie, hahaha o ile mozna nazwac to anime, ludzie jednak tak to cos nazywaja. Ranma 1/2 totalna porazka grafa jak w tibii, nie no przesada... do kitu w ogole
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
Najgorsza anime: strike witches
Dziewczynki w majtach ze skrzydłami na nogach latające i strzelające do siebie z wielkich broni. Ogólnie do niczego
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Naruto:)cenzura:a jak ja nienawidzę tej bajki)
Elfen Lied-za wciśniętą na siłę brutalność i erotykę oraz za totalne zerżnięcie z Chobits(Nyu)
 

Camillo

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
pokemony-Japonska wersja mody na sukces.Ale do gier nić nie mam digimon-Gorsza wersja pokemonów
naruto-Ten anime to parodia mało ma wspólnego z prawdziwymi ninja
duel masters-Słabsza wersja yugioh

Nie mam nic więcej do dodania
 

macenty115

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Najgorsze anime jakie widziałem to pokemony a jedno z lepszych to DBZ, DB GT ale tylko nie które odcinki w ostatnim odcinku aż się łezka kręci w oku no i jeszcze Naruto na razie jestem na 140 odcinku więc o siphuden się nie wypowiem bo nie widziałem.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
digimon-Gorsza wersja pokemonów
tak to z mody wyszło, że już od dawna nie miałem się na kim wyładować. po pierwsze, jak już to lepsza wersja, po drugie, pierwowzór gigi jest starszy niż pokemony. nic się nie znasz :p
naruto-Ten anime to parodia mało ma wspólnego z prawdziwymi ninja
znajdź lepszą, akurat Naruto nawet o tyle jest dobrze ukazane, bo się nie noszą na czarno :p z łaski swojej, jako ktoś kto ma styczność z anime, a sądzę że masz, skoro tak tutaj krytykujesz, to mógłbyś używać słowa shinobi
 

Camillo

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
tak to z mody wyszło, że już od dawna nie miałem się na kim wyładować. po pierwsze, jak już to lepsza wersja, po drugie, pierwowzór gigi jest starszy niż pokemony. nic się nie znasz :p

znajdź lepszą, akurat Naruto nawet o tyle jest dobrze ukazane, bo się nie noszą na czarno :p z łaski swojej, jako ktoś kto ma styczność z anime, a sądzę że masz, skoro tak tutaj krytykujesz, to mógłbyś używać słowa shinobi

w digmon dało się obejdziesz tylko 1 serie reszta to kupa moda nie ma nić do rzeczy poprostu wyrosłem z tego typu anime łał ameryke odkryłeś ze Gigi jest starszy niz pokemony znam się ale kazdy woli coś innego

Nie znam anime o ninja ale jak bendzię trzeba mogę poszukać Prawdziwy nijna ubiera sie na czarno.Mam styczność z anime tylko dawno nie oglądałem zadnego anime na hyperze nic nie ma.Znalazłem kilka nazw anime w moim stylu musze zacząć oglądać
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Prawdziwy nijna ubiera sie na czarno.
ninja jest nazwą używaną częściej na zachodzie. sami Japończycy chętniej używają określenia shinobi. I trzeba być idiotą by wierzyć, że shinobi ubierali się na czarno. to tak jak wierzyć, że szpiedzy są jak james bond./ shinobi to ktoś, kto się miał maskować np w tłumie. to raz, na czarno by się wyróżniał jak cholera. dwa, w nocy czerń by go nie maskowała, od maskowania się sa inne kolory, brudne. po trzecie shinobi to wywodzili się głowinie z wieśniaków, nie było ich stać na katany (temu specjalizowali się w sztukach walki, i to nie takich jakie znamy teraz, bo to wymysły tych, którym na chleb nie brakowało) i nie było ich stać na tkaniny, żeby się pięknie i na czarno nosić. łazili w zwykłych ubraniach. nie wyrózniali się z tłumu.
 

Camillo

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
ninja jest nazwą używaną częściej na zachodzie. sami Japończycy chętniej używają określenia shinobi. I trzeba być idiotą by wierzyć, że shinobi ubierali się na czarno. to tak jak wierzyć, że szpiedzy są jak james bond./ shinobi to ktoś, kto się miał maskować np w tłumie. to raz, na czarno by się wyróżniał jak cholera. dwa, w nocy czerń by go nie maskowała, od maskowania się sa inne kolory, brudne. po trzecie shinobi to wywodzili się głowinie z wieśniaków, nie było ich stać na katany (temu specjalizowali się w sztukach walki, i to nie takich jakie znamy teraz, bo to wymysły tych, którym na chleb nie brakowało) i nie było ich stać na tkaniny, żeby się pięknie i na czarno nosić. łazili w zwykłych ubraniach. nie wyrózniali się z tłumu.

Widze ze dużo wiedz o nijna mnie oni az tak nie interesują wole samurajów. Badzo ciekawa jest kultura Japonska ale my mielismy o anime rozmawiacz a nie o kulturze choć to ciekawe
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie to że dużo, ale i ninja, i samuraje zostali wypaczeni przez zachodnią popkulturę, i to wiem odkąd pooglądałem trochę porzadnego starego kina, ukazującego troche lepiej samurajów niż to teraz nam serwują (Akire Kurosawe polecam)
 

Camillo

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
nie to że dużo, ale i ninja, i samuraje zostali wypaczeni przez zachodnią popkulturę, i to wiem odkąd pooglądałem trochę porzadnego starego kina, ukazującego troche lepiej samurajów niż to teraz nam serwują (Akire Kurosawe polecam)

A widziałesz film "Ostatni samuraj" film oparty na faktach polecam film super
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A widziałesz film "Ostatni samuraj" film oparty na faktach polecam film super
nie jest oparty na faktach, Japonia to rasistowki kraj z tradycjami, gł bohater filmu dla japończyka miałby wartość chłopa (to obcokrajowiec, coś gorszego), jeśli szansa na okup by była to by go trzymali tyle, by nie zdechł. poza tym przecietny samuraj tam pokazany zbroje miał lepszą, niż w rzeczywistości mieli shoguni (i to odświętne) uzbrojenie typowego samuraja to niepełny hełm, fragment zbroi chroniący korpus, czasem coś na uda było ale rzadko, a już na pewno nie takie błyszczące zbroje. sorka, że Ci marzenia troche zdepcze, ale no e samuraje to była przeważnie dzicz i banda chamów od bandytów różniąca się tym, że grabili legalnie. tak samo jak zwykli ludzie byli tchórzami, gwałcicielami, złodziejami, i to dosyć często ze względu na to, że prawo ich chroniło.
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
Jakie jest najgłupsze anime jakie w życiu widzieliście? Podajcie je i opiszcie krótko.
Nie chodzi mi o najgorsze, najnudniejsze, tylko po prostu najgłupsze :D

W moim przypadku było to chyba "School Days"
o ile początek mi się nawet podobał to końcówka to było jedno wielkie WTF? :eek:
Chłopak zakochuje się w pięknej dziewczynie i gdy jego koleżanka z klasy ( taak, oczywiście która się w nim kocha ) dowiaduje się o tym, chce mu pomóc. No i powstaje piękny trójkąt miłosny :D . Tylko dlaczego scenarzysta w ten trójkącik wplótł WSZYSTKIE dziewczyny z klasy głównego bohatera który po koleji z nimi sypia? I dlaczego główny bohater zostaje zabity przez jedną ze swoich dziewczyn, a druga odcina mu głowę i z nią ucieka? To zdecydowanie było najdziwniejsze anime, jakie w zyciu obejrzałam.
No ale przemogłam się i obejrzałam wszystkie 12 odcinków
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Drugi sezon Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan. O ile pierwszy był zabawny i szło się pośmiać o tyle największą zaletą drugiego jest to, że ma tylko 2 odcinki. Żarty zostały zastąpione fanserwisem po prostu jedno wielkie nic.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Jakie jest najgłupsze anime jakie w życiu widzieliście? Podajcie je i opiszcie krótko.
Nie chodzi mi o najgorsze, najnudniejsze, tylko po prostu najgłupsze :D

W moim przypadku było to chyba "School Days"
o ile początek mi się nawet podobał to końcówka to było jedno wielkie WTF? :eek:
Chłopak zakochuje się w pięknej dziewczynie i gdy jego koleżanka z klasy ( taak, oczywiście która się w nim kocha ) dowiaduje się o tym, chce mu pomóc. No i powstaje piękny trójkąt miłosny :D . Tylko dlaczego scenarzysta w ten trójkącik wplótł WSZYSTKIE dziewczyny z klasy głównego bohatera który po koleji z nimi sypia? I dlaczego główny bohater zostaje zabity przez jedną ze swoich dziewczyn, a druga odcina mu głowę i z nią ucieka? To zdecydowanie było najdziwniejsze anime, jakie w zyciu obejrzałam.
No ale przemogłam się i obejrzałam wszystkie 12 odcinków
O nie, Schol Days mimo wszystko ma drugie dno, psychologiczne - na mnie zrobiło duże wrażenie. ;)

Najgłupsze anime jakie widziałem, to... Kurde, staram się nie oglądać debilizmów. :D W każdym razie, mnóstwo głupawych sytuacji znajdziemy w Great Teacher Onizuka, Gintama, Baka to Test to Shoukanjuu, B Gata H Kei, Butt Attack Punisher Girl Gotaman. Jednak, żadnego z tych seriali nie uważam za słaby. ;)
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
O nie, Schol Days mimo wszystko ma drugie dno, psychologiczne - na mnie zrobiło duże wrażenie. ;)

rozumiem o co ci chodzi i po części się z tobą zgadzam
Ale czy Makoto musiał sypiać z wszystkimi dziewczynami ze swojej klasy?
i o ile Sekaj i Kotonochę w pełni rozumiem ( no może nie licząc tego incydentu z odciętą głową :D ) to Makoto zostaje dla mnie całkowitym psychopatą nie liczącym się z nikim. I właśnie dlatego uważam to anime za głupie, a zwłaszcza jego koniec. Jeśli anime ma psychologiczne dno to powinno mieć jakieś przesłanie, czy coś, a School Days nie ma żadnego
 
Do góry