Jakie Kapele Których Słuchacie Podobają Sie Waszym Rodzicom

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Mamie wczesniej nie podobało sie to czego słuchałem. Ale ostatnio sama zaczeła Nightwisha słuchac ;D
 

ibanez

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zamość
moi rodzice raczej nigdy nie zaakcepyują mojej muzyki, ale z faktem iż słucham metalu pogodzić się musieli ^^ tata tylko nic nie mówi kiedy słucham Apocaliptiki, reszta to "szarpidruty" i "darcie ryja" i jak to w ogóle muzyką można nazywać... xDD
 

Rakkauslaulu

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
no w8 Nightwish, HIM, Apocalyptica, ShamRain, Ari Koivunen, DAAB, Lady Pank itd. :p
przejdzie wszystko oprócz death i black metalu :/
szkoda
może się później przyzwyczają :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
moi rodzice raczej nigdy nie zaakcepyują mojej muzyki, ale z faktem iż słucham metalu pogodzić się musieli ^^ tata tylko nic nie mówi kiedy słucham Apocaliptiki, reszta to "szarpidruty" i "darcie ryja" i jak to w ogóle muzyką można nazywać... xDD

już się boję jakich zespołów słuchasz, jeżeli przekręcasz nazwę zespołu którego pewnie słuchasz "często" :D

no w8 Nightwish, HIM, Apocalyptica, ShamRain, Ari Koivunen, DAAB, Lady Pank itd. :p
przejdzie wszystko oprócz death i black metalu :/
szkoda
może się później przyzwyczają :D

W tym dziale nie piszemy o Nightwishu .
 

ibanez

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zamość
już się boję jakich zespołów słuchasz, jeżeli przekręcasz nazwę zespołu którego pewnie słuchasz "często" :D


no cóż, jestem tylko człowiekiem, każdy może się pomylić :p
 

agaciaxDxD

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
29
u mnie raxczej ja słucham tego co moi rodzice dawniej :p dżem perfect scorpions itp, ale ja słucham właściwie muzyki kazdego rodzaju to gdy np Grupę Operacyjną to mama twierdzi, ze to głupie, lub gdy np. włącze sean paula lub cos innego reggae to tez nie pasuje :D
 

Rakkauslaulu

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wloocibor

nie chcę sie sprzeczać, ale YaCeQ wspomniał ;)
Przez dwa dni moi rodzice dojrzeli:p przechodzi Norther, Children of Bodom i Kalmah :D
 

Rakkauslaulu

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
:D to jakim rodzajem muzyki jest dla Ciebie Nightwish - popem :p ? (teraz na to wychodzi z ich nową wokalistką;/)
Mówiąc Nightwish mam na myśli ten z Tarją, nie z tą...
To w jakim dziale chcesz umieścić ten zespół ?
Nie masz może za dużego uprzedzenia do power / gothic metalu? (tak, tak metalu :p)
Co sądzisz o innych gotyckich zespołach? Czy to tylko dla Ciebie zbędne ścierwo?

http://www.youtube.com/watch?v=fzYzlI2jre4
zrób z tym co chcesz
Jeszcze jedno - jako fanka fińskiej muzyki - będę ich bronić :p. (chyba, że mnie z forum wywalisz :D)
Tak jak każdego innego fińskiego zespołu;]

Heh przecież metal to nie tylko ARRGGGGGGGGGH! :D
 

Mathias3336

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Queen bo sami lubią. I polskie np Perfect. A reszta (Metallica, Soad, Caliban) to kataklizm. AC/DC też mama trawi bo sama kiedyś w młodości słuchała.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
:D to jakim rodzajem muzyki jest dla Ciebie Nightwish - popem :p ? (teraz na to wychodzi z ich nową wokalistką;/)
Mówiąc Nightwish mam na myśli ten z Tarją, nie z tą...
To w jakim dziale chcesz umieścić ten zespół ?
Nie masz może za dużego uprzedzenia do power / gothic metalu? (tak, tak metalu :p)
Co sądzisz o innych gotyckich zespołach? Czy to tylko dla Ciebie zbędne ścierwo?

http://www.youtube.com/watch?v=fzYzlI2jre4
zrób z tym co chcesz
Jeszcze jedno - jako fanka fińskiej muzyki - będę ich bronić :p. (chyba, że mnie z forum wywalisz :D)
Tak jak każdego innego fińskiego zespołu;]

Heh przecież metal to nie tylko ARRGGGGGGGGGH! :D


Nightwish to taki zespół grający mieszankę metalu z popem i nie ma nic wspólnego z power metalem. Z Nightwishem do popu, lub ewentualnie do działu "Inne ciężkie brzmienia".
Nie mam żadnych uprzedzeń do tych gatunków, co prawda power metalu nie słucham non stop, ale z gothic metalem (nie popem) mam prawie do czynienia na co dzień z racji, że słucham dużo doom metalu, a tam często zespoły również grają gothic, tak więc jak najbardziej akceptuję, o ile są to zespoły pokroju np. ToN, a nie Within Temptation (który wcale się do tego działu nie kwalifikuje).
Lubisz fińską muzykę, to zostaw to ścierwo Nightwish i posłuchaj naprawdę dobrej muzyki fińskiej, zwłaszcza z kręgów viking metal. Albo posłuchaj prawdziwych power metalowych zespołów :)

Proszę nie odpisuj na ten post tutaj, tylko tu http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...t=0&start=0 , aby nie robić syfu.
 

merveille

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łuków
Moi rodzice są dumni z mojego gustu muzycznego :D
Razem z mamą mogę wyśpiewywać słynne piosenki Pink Floyd, Dire Straits, Marillion czy obgadywać Ozzy'ego Osbourne i Iron Maiden czy opisywać sobie jak to fajnie wyglądał Hetfield i jak cudownie zagrał Kirk na gitarce (mówię o koncertach panów z metallici ;) )
Jak niedawno oglądałyśmy z mamą "Dreamer" Ozzy'ego to mama aż się uśmiechała jak widziała uśmiechającego się Ozzy'ego :D:D

Z ojcem jednak rozmawiam o muzyce częściej. Tak samo jak on uwielbiam Dżem (ale tylko ten z Ryśkiem) Marilyn'a Mansona Guns N' Roses i inne no w miarę ostre kapelki bądź lajtowo Blesowe :)
To zawsze do rodziców idę z pytaniem "Jakie są jeszcze fajne zespoły?" a oni zawsze dają mi wykład o muzyce z ich młodości :D Ostatnio tatuś mnie zapoznał z Def Leppard ;)

Tylko myślę że nowoczesnych kapel jednak nie dadzą rady zaakceptować i nie znoszą muzyki a'la Children Of Bodom czy Pantera, Frontside i...no wiecie Growlu :)
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
Jesli chodzi o tate to slucham tego co on ( to on mnie w to wciagna ;])
Mam na mysli zespoly typu: saxon, deep purple, Ac/Dc, Judas Priest, TSA, pink floyd etc....
A mama hym.... to jeszcze toleruje Europe, ELO i Queen, zawsze to cos ;]
 

Qba93

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesc

moja mama to zawsze przycisz to :D kiedys mama uslyszala AC/DC - Moneytals (chyba tak sie to pisze) to powiedziala ze to jeszcze moze byc

a tak wogule to moj nauczyciel od niemieckiego sluchal rammsteina :D
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
moja mama uwielbia sprzątać przy soad i guano apes. Ostatnio zamarłam jak ją ujrzałam odkurzającą i śpiewającą na cały głos "Toxicity" przy odtwarzaczu włączonym na full. A sąsiedzi myślą, że to siostra ;)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Mój tata jest raczej sceptycznie nastawiony do współczesnej muzyki, jednak gdy usłyszał Nightwisha to mu się spodobali bardziej ode mnie. Mama jest zwolenniczką ballad i "tego, co wpada w ucho", zaś mój tata takich zespołów jak choćby The Rolling Stones, The Doors czy The Beatles.
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
Niestety moim rodzicom nie podoba się muzyka, której słucham. ; ] Dość często słyszę teksty typu "Przycisz to wreszcie!". :p Ehh... idzie się przyzwyczaić. : )
 

karlin

Forum king
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
744
Punkty reakcji
1
Miasto
Toruń
Mój ojciec lubi metallice, Claptona, ACDC i większość rockowo-metalowych brzmień ; ]
 

Misholec

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
114
Punkty reakcji
3
Haggard, RHCP, Sonata Arctica, Iron Maiden, Deep Purple, Queen. Tak ot ni z dupy, ni z pietruchy 1% playlisty. Generalnie nasze gusty muzyczne są zgodne.

Ostatnio się ojciec w Diablo Swing Orchestra wkręcił i sobie nuci Balrogowe Boggie-Woogie :lol:
 
Do góry