Jakie Kapele Których Słuchacie Podobają Sie Waszym Rodzicom

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jak to u was jest? czy rodzice czasami sobie pod nosem zanucą refren jakiejś piosenki SOAD, bądz innych zespolików? Czy czasami sami nawet słuchają?

U mnie ojciec nawet nie chce słyszeć tych "gębowrzasków" ale mamuśka lubi posłuchać Rammsteina, troche system of a down, Metallica bądź disturbed, te ostrzejsze brzmienia jush jej nie podchodzą ... a jak jest z waszymi rodzicami?
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Już gdzieś pisałam na ten temat , ale raczje o tym jakich zespołów nie mogą znieść :D...
Mój tata słucha podobnie jak ja rocka , ale metalu już nie lubi :p.
Mama hmm zniesie jedynie Myslovitz...Ze względu na wspomnienia i zapewne to , że lekko grają i "nie dra japy" :].
A tata ? Hm te zespoły , których ja słucham i on lubi :D. Uwielbia gdy puszczam jego ukochany Tool , Disturbed , Staind ... Ale Theriona , Slipknota już nie lubi... A szkoda , bo ja lubię :D...
Muszę przyznać , że żaden z zespołów jakich słucham nie budzi w mojej mamie entuzjazmu:p (oprócz w.w :p).
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Mój ojciec raz stwierdził że Closterkeller ma "ciekawe" teksty.
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Często w moim domu przyciszany jest odtwarzacz CD do zera...
Rodzice nie trawią tego co ja słucham :/ i tak mi tego nie zabronią
przecież.
 

kasiq16

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraina Rozpusty
Moi rodzice słuchają tego co ja, więc nie ma problemów.
Mieszkam w małym, dwupokojowym mieszkaniu i nie ma darcia kiedy puszczę muzyką na fulla.
I mojemu tacie i mojej mamie bardzo przypadł do gustu mój ukochany zespół U2. Lubią też słuchać Red Hot Chili Peppers :)
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
hmmm mojej matce to "moje garko tłuki nigdy nie będą podchodzić"

a mój ojciec lubi HiMa :p
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Na szczęście moi rodzice tolerują to, czego słucham, chyba moi bracia ich do tego już przyzwyczaili :p
Ojciec lubi sobie posłuchać Tool'a, a mama Slipknota (ale raczej rzadko :p):lol:
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Heh moi rodzice nienawidzą tego co słucham. to tyle co moge na ten temmat powiedzieć. :p
 
K

kfiatushekk

Guest
Ja słucham w sumie tego samego co tata czyli Led Zeppelin, Deep Purple. Mama lubi jak puszczam Sinead O'connor i jakies spokojne balladki.
 

Stone Temple Pilot

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Norwich / UK
Ostatnio mojemu Ojcu spodobało się Pearl Jam, a mówił że jakoś nigdy za nimi nie przepadał :p .
Jeśli chodzi o inne zespoły to mam spokój, mogę słuchać czego chce i nie ma problemu :D
 

OmniumGatherum

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Jeszcze się nie spotkałam z sympatią do jakiegokolwiek zespołu ,którego słuchałam ..chociażby przypadkowo. Oni pewnie by chcieli żebym słuchala tekno, hh i takie takie :bag: .I znowu się pojawia cudowny soad na 1 przykład ehhh.
 

Martyna }:{

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Moi rodzice nie przepadają za moimi ulubionymi kapelami. Mama lubi jedynie Myslovitz i Irę, tata Oddział Zamknięty, Dżem, Chłopcy z Placu Broni, ale reszta nie przejdzie. :/ Szkoda, bo muzyka jest bardzo ważna w moim życiu i lubię czasem coś głośniej włączyć .
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
A ja dzięki mojej mamie nauczyłam się słuchać porządnej muzyki, więc jak któraś z Nas cokolwiek puszcza, to na cały głos!! No, chyba, że sie pokłócimy, to ja puszcza Floyd'ów od siebie na full'a, a Ona np. ELO. I fajnie jest :]
 

Z&L

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja odkryłam dzięki mojemu tacie zespół Nightwish... mama na początku strawić tego nie mogła, potem "tolerowała", a potem naprawdę polubiła tych Finów... :D Jak to się zmienia...
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Z tatą mamy bardzo podobne gusta muzyczne, więc nie ma problemu. Uwielbiamy Pink Floyda i Queen i bluesa ale to już nie ten dział.
 

newsweek

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Moja mama lubi posłuchac takich kapel jak Kat, TSA, Turbo. Mocniejsze rzeczy już tylko toleruje. Jedynym wyjątkiem jest tu Dimmu Borgir :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
mojemu ojcu podobaja sie piosenki Weezera, pewnie dlatego ze jest tam sporo melodyjnych kawalkow gitarowych no i nie ma takiego "darcia ryja" jak to On powiada :)
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
moim rodzicom podobal sie rammstein ;]

w sumie to sie nie dziwie bo to dobra muzyka jest;]
 

rozdept

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
gorzów wlkp/szczecin
mama tiamat i anatheme lubi. tez z lżejszych jej lao che przypadło do gustu. no generalnie nie ma nic przeciwko muzyce jaka słucham , ale te zespoly to sama sobie czasami odpala ;]
 
Do góry