In Flames

Flisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kutno
Bodajże 7 marca pojawił się singel "The Mirror Truth". Polecam kawałek "Abnegation".
 

Tymah

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Na początku kwietnia wychodzi nowa płyta. Zobaczymy co zrobili, ale pewnie nic dobrego... ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zgadujac, ma duzo popowego brzmienia? duzo dobrych zespolow lun na takie sie zapowiadajacych grzeszy w ten sposob... o ostatnio in flames niebezpiecznie sie tu zblizal...
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiecie co? Chyba tego nawet nie przesłucham, żeby sobie o nich zdania do końca nie popsuć... : /
 

Flisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kutno
Bo ja wiem? Można kolejne płyty porównać do mięsa/posiłku. Czasem dobra jest karkówka z grilla (Lunar Strain, The Jester Race), czasem kolacja w restauracji, w której połowa talerza to ozdoby (Come Clarity). Moim zdaniem powinni to wypośrodkować (Reroute to Remain)
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
Dopadłem właśnie najnowszą płytkę IF.
Całokształt wypada nawet dobrze,okładka do dupy,kilka kawałków średniackich,ale reszta całkiem,całkiem.
A myślałem,że wszystko będzie takie jak ta najnowsza epka...
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Mi się najnowsza płytka nawet podoba, nie powiem. Ale rzeczywiście niektóre utwory należy dopracować.
 

Roxx.

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wielbię,wielbię,wielbię.
Świetne grają,kocham ich muzykę.
Jeśli miałabym polecać jakieś utwory na początek to: 'Man Made God', 'Cloud Connected','Come Clarity','Dead End','Episode 666','I'm The Highway','Take this life','World of Promises'. ;33
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Co tam chcecie od tej najnowszej płytki?
Co prawda parę kawałków jest do bani, ale nie jest tak źle ;)
Parę ciekawych też nagrali (nie przytoczę teraz tytułów, bo wyleciały z głowy <_< ) .
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nowa płyta jest taka jak być powinna, takiego grania oczekiwałem. Dziś przesłuchałem całość, trochę młócki, trochę melodii, nie widzę specjalnych wymysłów ani odskoczni od ich stylu. Szybko wpadło mi w ucho Disconnected-cóż za wymowny tekst piosenki.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja podchodzilem do In Flames do sc ostroznie. Po przesluchaniu jednej posenki na YT bylem troche rozczarowany ale potem gdzies na dysku znalazlem A Sense Of Purpose i zaczalem sie wsluchiwac i powoli zaczynam sie zakochiwac i mysle ze In Flames jest kamieniem milowym w ksztaltowaniu i zmianie mojego gustu muzycznego...
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
No zespol w miare ciekawy, bo jak zwykle te szwedzkie zespoly nudzily mnie w polowie dyskografi to do nich bardzo lubie wracac. A wybiera sie moze ktos na koncert? W warszawie chyba bedzie:p
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja moze sie wybiore do Birmingham tudziez do Liverpoolu bo w Londynie nie graja :(
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja tak średnio ich lubię...ale z fajnych songów to "Come Clarity" i "Mirror truth"...ale nie należą do moich ulubionych muzyków.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Bardzo lubię :)
Ulubione kawałki:
*Pacing Deaths Trial
*Free Fall
*Come Clarity
*Dawn of a New Day
*Only for the Weak
*Scream
*Vacuum
 
Do góry