....i Po Bierzmowaniu

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
doppiero? w mojej parafi mili w lutym a chodzisz do 2 klasy? ja nie mam i nie lubie tych wsytkich spotkań co miesiąc bo ksiądz coś tam ględzi a i tak go nikt nie słucha...
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
Karolina napisał:
doppiero? w mojej parafi mili w lutym a chodzisz do 2 klasy? ja nie mam i nie lubie tych wsytkich spotkań co miesiąc bo ksiądz coś tam ględzi a i tak go nikt nie słucha...

no chodze do 3 gim, a co ty miałaś w 2 klasie bierzmowanie :rotfl: :rotfl:
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
A ja mam... ale zeby fajnie mi z tego powodu było to nie powiem. Staliśmy jak znudzone barany na środku brzydkiego kościoła a Jakiś SuperHiperBiskup pierdzielił głupoty przez dwie godziny.
Ot mi frajda :|
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
No dobra! to może pochwalicie się swoim imieniem hm?
Ja sobie dałam Róża bo podobało mi się jak babka umarła- na plu róż a ja kocham róże :)

Jutro ide na świadka na bierzmowanie.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Helmud_Ziom ja chodze do 2 klasy a bieżmowania jeszce nie miałam :p
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Ja tez juz mialam bierzmowanie tylko kiedy to bylo hohoho, juz bedzie pare lat, a na imie dalam sobie Kasia :). Jednak nie moge powiedziec zebym tak chodzila do kosciola, chyba niedlugo po bierzmowaniu wlasnie skonczyly sie moje wizyty w tym miejscu
 

Imk

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
z żebra?niee :D
Nudy, nudy i jeszcze raz nudy, takie wspomnienia z biezmowania. Egzamin do biemowania wyglądał lepiej jak klasówka z religii, lepiej bo były tylko dwa pytania i wszyscy sciagali (a to juz normalne :D ). Jak patrze na takich drecholi idiotów to nie mysle sobie ze są wystarczająco dojrzali na przyjecie tego sakramentu szczególnie ze wogóle nie bywają w kosciele. Po co wogóle ten sakrament?
 
F

faithless

Guest
Ja nie byłem u bierzmowania. Powodem jest moja orientacja sexualna. Gdy moia klasa miała bierzmowanie ja sie zbuntowałem. Nie jestem w stanie zakceptowac poglądów kosicoła na temat gejów i lesbiek. Tak wogle to chyba zmienie wiare. Nie chce byc dłuzei katolikiem. Chcem byc akceptowanym a w kosicele rzymsko katolickim nie jestem ! :(
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Nika w moim kosciele by to nie przeszlo, mamy takiego wrednego proboszcza ze bez bierzmowania w zyciu by ci nie udzielil slubu, a jakbys jeszcze miala nieslubne dziecko to juz calkiem moglabys pomarzyc :zdegustowany: ...dlatego wszyscy biora slub w kosciele garnizonowy, tam nikt o nic nie pyta ;)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
mloda102 napisał:
miala nieslubne dziecko to juz calkiem moglabys pomarzyc
:rotfl: :rotfl: :rotfl: no wiec ja bralam slub w niemczech, bez bierzmowania a nasz syn mial wtedy 1,5 roku wiec nasz syn byl na naszym slubie :hyhy:
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Ja nie widze w tym nic zlego, w przeciwienstwie do naszego proboszcza :/
 

Nataly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
ja mialam 2 tygodnie temu. ale nie byloo tak fajnie. strasznie padalo, bylo zimno a do tego mialam 40 stopni goraczki.
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja mialem jakis czas temu. I 2 h stalismy w kosciele to byla po prostu meczarnia!!!! :dezorientacja:
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
A ja dopiero miałam parę lat temu,u nas było późno,bo ksiądz tam,tak wyszło.Ale mi się podobało,wybrałam sobie takie imię,co rzeczywiście jest dla mnie ważne,czuję się rycerzem,czyli obrońcą wiary.
 
C

ciekawy_świata

Guest
Helmud_Ziom napisał:
Siemankoo

Jak tam u was z bierzmowaniem, macie bierzmowanie, ja miałem dzisiaj i fajnie było :hyhy:


h*j z tym całym bierzmowaniem :)
jade do katedry :rotfl: :D

[ Dodano: 1 Czerwiec 05, 21:12 ]
ha ha pyFFFFF
i pięknie jest bierzmowania niemam i się opierdal*m :) :p :hyhy:
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
ciekawy_świata napisał:
Helmud_Ziom napisał:
Siemankoo

Jak tam u was z bierzmowaniem, macie bierzmowanie, ja miałem dzisiaj i fajnie było :hyhy:


h*j z tym całym bierzmowaniem :)
jade do katedry :rotfl: :D

[ Dodano: 1 Czerwiec 05, 21:12 ]
ha ha pyFFFFF
i pięknie jest bierzmowania niemam i się opierdal*m :) :p :hyhy:

a piękna wypowiedz :rotfl:
 
Do góry