Film Tytanic

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Czę100chowa
akurat to co według ciebie niebardzo moim zdaniem jest najlepsze bo najlepiej oddaje tę historie
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Dobra i znowu mnie przez ostatnie kilka dni niebyło a temat sie rozrusł...ZaxxX, sorki że tak napisałem o tym związku ale wiem że niechciałeś nic złego.... to piwko se wypijemy...

no a teraz odpowiedzi na pytania ... Nika i Dorunia macie racje trza sie spytać Brata czy nas niezasponsoruje to wtedy przyjmiemy każdego kto będzie pochodził z tego forum i będzie chciał grać....KAŻDEGO BEZ WYJĄTKU... Osoby które mówiły że też lubią tytanica a pominąłem je serdecznie przepraszaml.....to tyle..Pozdrawiam was...
 

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
no tak Tytanic zawsze był fajny, ale wersja z Leonardem jest najlepsza (w kazdym razie ja tak uważam) :hyhy:
 

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Czę100chowa
co do fimu to zgadam się że najlepsza jest ta najnowsza wersja i to nie przez "laosia" bo on jakoś mnie nie rusza ;) ale dlatego że jest poprostu najbardziej efektowna a przez to też efektywna ponieważ to przyciąga potencialnych odbiorców no i ta miłość jak z bajki właśnie szkoda że takie bajery zawsze są bajkami no nie..??.....
 

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Czę100chowa
taa nika pomijając płakanie (przynajmniej w moim wypadku) to masz rację fajnie się ogląda bo tam miłość jest taka prosta...ahh....life is brutal ;)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Dorunia, owszem ale w filmie takim jak Titanic ta milosc jest taka piekna a zarazem tragiczna, :dezorientacja:
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
no tak zdadzam sie z toba nika milosc po dno oceanu piekna, wzruszajaca i tragiczna (oraz wieczna bo nic jej nie zakloci )

[ Dodano: 5 Lipiec 05, 21:25 ]
a ja mam pomysl :p ale o tym za chwile
 

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Czę100chowa
no to wal Dorunia czyżby odnośnie naszej(tj.Forumowiczów) SuperProdukcji...?! :rotfl:
 
Do góry