Film Tytanic

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Co o nim myślicie..jakie macie zdania na jego temat...co czujecie gdy go oglądacie...itp.itd.

Ja chciałem tylko napisać że gdy w telewizji zapowiadają Tytanica to u mnie na kompie zaczyna on lecieć już kilka dni przed emitowaniem go w tv i kilka dni po.. czemu?? baaardzo mi sie posoba...można powiedzieć że jestem w nim zakochany..??(troche dziwnie brzmi) ale tak jest teraz u mnie leci piosenka Celine Dion My Heart Will Go On....sam chciałbym zagrać główną role tego młodzieńca..film znam na pamięć i niedługo bede mógł napisać jego scenariussz (wszystkie dialogi jakie występuja no może nie wysztkie ale wiele z nich pamiętam ale niebede ich pisał żeby niezabierać miejsca) .....film oglądam zawsze moi starsi mówią że jestem uzależnbiony i że jestem dziwakiem bo oglądam go baaardzo często...... nierozumieją mnie...podoba mi sie ten film i tyle...teraz wy opiszczie swoje reakcje itp..
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
hmm mi za to on juz sie znudził... w swieta leciał... w wakacje leci... hmm ile razy mozna ogladac to samo... heh ale nie mowie bo jedynie piosenke nadal mogem słuchac bo była... jest... fajna... :]
 

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czę100chowa
nieno moim zdaniem twoja naduczuciowośc (tak mi się zdaje) jest bardzo pozytywan a piosenka tak jest fajna to fakt i wrusza ciągle dość hardkorowo tych których to rusza mnie jakoś mało szczerze mówiąc jakiś mało uczuciowy chyba jestem :(
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ja bym mogla tez TITANIC ogladac na okraglo, uwielbiam ten film, taki romantyczna milosc zdarza sie tylko w filmie :)
 

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czę100chowa
nika napisał:
ja bym mogla tez TITANIC ogladac na okraglo, uwielbiam ten film, taki romantyczna milosc zdarza sie tylko w filmie :)
to jest właśnie ten argument przez który ja go nieoglądam na okrągło ale podobał mi się ten bajer z tym diamentem cała ekspedycja żeby znaleść jeden z najwiękrzych diamentów na świecie a ona wzieła i go wypie....no ten teges do wody sczerość :]
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Najbardziej kasowy film wszechczasów i zarazem jeden z tych których już nigdy nie oglądne (za nudne) ;)
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Tak to prawda. Ale skoro lubisz wielokrotne słuchanie tych samych dialogów, oglądanie tych samych scen to naprawde masz fajnie ;)
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Ja tam uwielbiam ten film ;) ale romantyczką nie jestem i ta własnie piękna wręcz nierealna miłość mnie w tym filmie trochę zniechęca .... :| Ale jest to niewątpliwie jeden z najlepszych filmów, które oglądałam i uwielbiam oglądać :p :p :p :D
 
Do góry