Do wszystkich gitarzystów

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Szczerze jakoś nie porywa specjalnie ten filmik. I nie podoba mi się brzmienie, jakieś takie zbyt sztuczne jest i brzmi trochę jak piła tarczowa tnąca drewno na dyskotece techno i zagłuszana przez startujący nieopodal statek kosmiczny.


za:cenzura:iscie okresliłes ten dzwiek xD
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
I chyba wlasnie dlatego nigdy nie kupie multi efektu... nie wiem czy to mialo brzmiec jak kaczka albo jakis envelope filter ale poprostu brzmii tragicznie... i co grales? Sam skomponowales czy to jakis cover? Bo intro mi zalatuje for wholm the bell tolls.
Ja jak w koncu kupie sobie nowy piecyk to tez cos nagram i Wam pokaze... narazie musze grac bez pieca bo spalilem go;/ Ale to i tak byl jakis tani laney wiec niema sie co przejmowac:D
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
no sam to skąponowalem :D pozatym nie znacie sie widze na sztuce chcialem cos zagrac nie tylko na "suchym basie" tylko pokazac ze na basie tez da sie rozne dziweki zagrac bo niestety ale duzo osob o tym nie i wszystkim sie wydaje ze to nudna i nie potrzebna gitara
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
no sam to skąponowalem biggrin.gif pozatym nie znacie sie widze na sztuce chcialem cos zagrac nie tylko na "suchym basie" tylko pokazac ze na basie tez da sie rozne dziweki zagrac bo niestety ale duzo osob o tym nie i wszystkim sie wydaje ze to nudna i nie potrzebna gitara
Tylko tutaj generalnie chodzi o lekki przerost formy nad treścią i to byle jakiej formy nad treścią też zbyt specjalnie nie porywającą.
 

limmetka

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wrocław
T.Burton Passage - gra i podoba mi się ;) Ćwiczę swoje palce od 10 lat już. Kurczę, sporo czasu... Filmików na YouTube nie mam, bo posiadam zbyt dużo entuzjazmu scenicznego ;)
 
Do góry