Dlaczego dziewczyny nie lubią młodszych chłopaków?

M

MacaN

Guest
Jak powszechnie wiadomo kobiety dojrzewają szybciej aniżeli mężczyzna i to tak z 2-3 lata zatem kiedy kobieta widzi młodszego faceta czuje, że nie jest on na tym samym poziomie z rozwinięciem emocjonalnym.

Tak tak, wkręcajcie sobie nadal te bajki. Widać jak bardzo są te dziewczyny emocjonalnie rozwinięte, że 90% tych, które znam mają problem z doborem nawet przyjaciółeczek, czy przejmują się największymi bzdurami na świecie. Czym więc się objawia ta dojrzałość emocjonalna ?
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Wszyscy mnie łapiecie za słówka- nie mówię przecież, że WSZYSTKIE takie są i na pewno nie ma wyjątków. Owszem, zdarzają się takie "odchylone", które zachowują się przez pół życia (albo i całe) jak gówniary >.> z facetami jest podobnie.
 
M

MacaN

Guest
Koleżanko, pisałem o ok. 90 % dziewczyn, których znam, a znam ich trochę. Wyjątkiem więc są te rozwinięte bardziej o 2-3 lata i śmiem twierdzić, że tylko względem tych niedorozwiniętych.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Freya, nikt tu nikogo za słówka nie łapie, bo każdy dobrze wie, co chcesz przekazać. Jeśli powiesz coś mało rozważnego, warto odpuścić i nie zakrywać się jakimś "łapaniem za słówka" tylko brać odpowiedzialność za własne słowa. Mówisz, że nie chodzi Ci o "wszystkich", ale wypowiadasz się w sposób wskazujący na to, że o tych "wszystkich" właśnie Ci chodzi. Najpierw twierdzisz, iż kobiety dojrzewają szybciej, co da się obalić samą obserwacją społeczeństwa. Ktoś o tym powie, czepiasz się, że ktoś ośmielił się zagrać nie fair w sytuacji, gdy tak naprawdę zwyczajnie Twoją tezę obalił. Dalej głosisz, że starszy facet z czymś się kojarzy. Podałem Ci trzy przykłady, które w żadnym wypadku nie są wyjątkami, a jedynie PRZYKŁADAMI znanymi wszystkim. Po tym znowu mówisz, że łapiemy Cię za słówka. Nie, nie za słówka Cię łapiemy tylko za treść.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
to przede wszystkim wygodnictwo. Starszy facet ma często to czego ona nie ma. Ona np. ma kieszonkowe, on zarabia pracując. Ona jeździ autobusem, on ma wygodne auto. A młodszy co ma ? Mniej niz ona więc się nie liczy, jest "dziecinny" (bo np. nie ma pieniędzy bo ma kieszonkowe od rodziców, a "dorosły" facet ma swoją kasę).

Taka moja krótka diagnoza :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Jak to mówią, wyjątek potwierdza regułę :) Ale dla mnie to głupota, każdy wybiera jak chce i tyle, jeden lubi to, inny tamto, po co w ogóle nawet się tym przejmować :)
 

solum

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Experience the ultimate thrill of racing with Game Hill Climb Racing MOD APK, a captivating blend of adrenaline-pumping action and endless adventure. In this modified version of the beloved mobile game, players can unlock a treasure trove of exciting features, including unlimited coins, gems, and fuel, allowing them to customize their experience to perfection. Navigate challenging terrains, conquer steep hills, and upgrade your vehicles to dominate the leaderboards. Anchored by its addictive gameplay and innovative challenges, Game Hill Climb Racing MOD APK delivers an electrifying racing experience that will keep you on the edge of your seat for hours on end.
 
Do góry