Death Note

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
ale film warto polecić fanom L ze wzgledu na alternatywną historię smile.gif
no tak pisalem wczesniej:
Ale jak ktos lubi DN to moze obejzec... i nawet fajnie zobaczyc jak L rozwiazuje cos innego niz sprawe Kiry:)
L w koncu robi cos innego niz pojedynkuje sie z kira i to jest w tym jedynie ciekawe, ale wolal bym obejzec jakiegos specjala w wersji anime ktora pokazywala by jakies wczesniejsze sledztwa L. A tak wogole to film nie oddaje tego samego klimatu, L nie wydaje sie juz tak inteligentny (przynajmniej ja tak to odczulem), i jakby troche zagubiony w tym wszystkim.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no tak pisalem wczesniej:

L w koncu robi cos innego niz pojedynkuje sie z kira i to jest w tym jedynie ciekawe, ale wolal bym obejzec jakiegos specjala w wersji anime ktora pokazywala by jakies wczesniejsze sledztwa L. A tak wogole to film nie oddaje tego samego klimatu, L nie wydaje sie juz tak inteligentny (przynajmniej ja tak to odczulem), i jakby troche zagubiony w tym wszystkim.
aj sorka, pisanie po nocach i takie gafy :p klimat całkiem inny, shinigami jeden to wyglądał jakby im textur zabrakło :)

a co do mangi, kto czytał one shot death note, pierwowzór mangi? taki początkowo był dziecinny, była super gumka do wycierania wpisów z death note :)
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
Czytalem to i bardzo spodobala mi sie ta alternatywna historia. Tylko ten motyw z gumka taki troche glupi jak dla mnie;p Kto czytal ten wie co sie dzialo jak sie jej uzylo i w jaki sposob sie to dzialo;p

Edit: Morion a czytales moze to alternatywne zakonczenie? Bo jak dla mnie naprawde fajne i jak konczy sie czytac to az chce sie kontynuacje zeby zobaczyc co tym razem wymysli Light, a raczej Kira;p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie ;), alternatywne chyba jest fanowskie? zresztą skany są legalne póki nie jest dana manga wydana :)
 

Centurione

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Nysa
Na anime się nie znam, bo Death Note to drugie anime, które obejrzałam (pierwsze było Devil May Cry). Robi dobre wrazenie. Szczerze powiem, ze irytowała mnie postać L, a Light po jego smierci już był taki... przesadzony. Near na samym początku mi się spodobał, ale potem już był zbyt 'mocny'. Jednak jeżeli chodzi o najlepsza postać, to zostałabym przy Lighcie.
Ogółem fabuła jest dobra, soundtrack też, ale wszystko sie psuje jak umiera L. Wg mnie już w tym momencie powinni zakończyć wszystko, bo reszta (widać to) była już wymyślana na siłę.
 

iammaggy

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
nie powiem x)
Anime super, jednak nie potrafiłam pozbierać się po śmierci L :(. Był niesamowity, moja ulubiona postać w anime i ogólnie jedna z ulubionych postaci. Near strasznie mnie irytował. :/
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
No^^ Świetne Anime,bardzo mi się podobało jak L i zarówno Raito potrafili dedukować wszystko i tak logicznie myśleć.Niezła by była Parka Yaoi z L i Raita.Ha!Niektórzy twierdzą,że Misa nie potrzebnie pojawiła się,a to nie prawda,bo gdyby nie ona,to Anime było by dość nudne.Przynajmniej mogliśmy się pastwić nad jej naiwnością xD
 

kurosakii53

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Nooo... L najlepszy. Jego nastepcy tez ale nie to samo. Mello z ta czekoladka i Near z zabawkami pociskali. Raito tez lubilem na poczatku ale co z tego skoro potem taki dran byl, przez ryuuzki zginal i reszta. przyznam ze tez zabardzo po smierci L'a sie pozberac nie moglem i w sumie po smierci Raito tez. Jak zobaczyl pod koniec L... i przez to ze umarl caly dn sie skonczyl a tu juz w ogole glupio
 

Piccolo

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najlepsze anime jakie może być. Fantastyczna fabuła. Tak jak powiedział pan Dybała. "Gdyby szachy miały fabułe byłby to Death Note"
Polecam.:D Zapraszam na nową stronę o Death Note. Forum i konkursy czekają. Dnote.pl
 

Malinowaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
154
Punkty reakcji
4
Miasto
z daleka.
Oooo.. Wprost uwielbiam Death Note. Najlepsze anime na świecie.! Ale jak L umarł to już nie oglądałam z takim wielkim zapałem jak wcześniej.
Kocham L. <3.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Death Note oglądałem zarówno anime jak i filmy. O ile anime bardzo mi się podobało o tyle filmom wyraźnie czegoś brakowało. Zabrakło mi w nich obmyślania przez bohaterów planów na pokonanie przeciwnika. W "l zmienia świat" praktycznie wcale tego nie było.
 

Katraj

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
28
To Anime jest niesamowite. Naprawdę. Ta kręta fabuła i oryginalność mnie tak wciągnęła mnie tak. Po prostu nie można mnie było odciągnąć od monitora. To najlepsze anime ze wszystkich. Jakoś Nigdy nie lubiłem L. Był dla mnie jakimś... żulem z pod latarni. Tylko że zamiast wódy miał te desery. Zaś Kira on był najlepszy, bardziej mi imponował. Po zakończeniu chodziłem jakiś taki pusty, ono było tak zaskakujące. Czegoś mi brakowała ale nawet do tej pory nie wiem czego...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Najlepsze anime jakie może być. Fantastyczna fabuła. Tak jak powiedział pan Dybała. "Gdyby szachy miały fabułe byłby to Death Note"
Polecam.:D Zapraszam na nową stronę o Death Note. Forum i konkursy czekają. Dnote.pl
bardziej szachy pasują do Code Geass, zwłaszcza, że Lulu był świetnym szachistą :p
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
anime death note jest cudowne, a L jest wprost genialny, strasznie mnie pociąga. :D natomiast filmy DN mi się nie podobają.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A ja właśnie lubię filmy, ze względu na alternatywny koniec, gdzie L odgrywa trochę inaczej swoją rolę ;]
 

Mistic...

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2009
Posty
130
Punkty reakcji
28
Wiek
31
Miasto
Mazury ;)
Bardzo fajne anime/manga ;P. Z wspaniałą fabułą, gdzie akcja zawsze toczy się pod napięciem. W odróżnieniu od innych jak Naruto lub DB, to Death Note 'jest na logikę' gdzie nie biją się non stop ^^. A filmy nie przypadły mi do gustu...
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
O ile anime i manga to naprawde wysoki poziom tak filmy to kompletna klapa. A sami aktorzy sprawiają wrażenie posiadających nietypowa orientacje xD
 
Do góry