Czy dziewczyna może growlować..;)

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
przepraszam, że odkopuję trochę starszy temat, ale właśnie dziś, ku mojej niezmiernej radości odkryłam, że i ja mogę growlować xD

brzmi to trochę jak odgłos wydawany przez kozę, tudzież inne zwierzę kozopodobne, ale niezła zabawa z tym jest :D i jak się ludzie na mieście oglądają ^^ haha :D
 

Marukka777

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja też jakiś czas temu za pomocą siostry odkryłam że growl idzie mi nie najgorzej :D A dodam że mam 13 lat.
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
ja mam lat 17, ale jestem niska, drobna i w ogóle chyba nikt mnie o takie rzeczy nie podejrzewa xD
 

yield

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
moze, moze. ostatnio bylem na koncercie pewnego zespolu ( nazwy teraz nie pomnę ) i dopiero jak sie skonczyl utwor i wokalista odgranal włosy z czola to sie okazalo ze to babka. a taki miala glos ze niejeden chlop by sie przy niej zawstydzil :p:p
 

Arizonka

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ametrie znam i lubie :) To moze podpowiecie mi jak najlepiej growlowac... krok po kroczku...
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
ja słyszałam, że trzeba pić surowe jaja :D bleeeeeh! fuuj! i w ogóle... ale myślę, że to bzdety :p

mi się tak samo jakoś za pierwszym razem "growlnęło" i przyznam, byłam zaskoczona :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Tacy ludzie jak Peter lub Nergal nie musza pic jakis tam surowych jaj itd. Po prostu to talent, maja to we krwi lub sie z tym urodzili jak wolicie. Oczywiscie, jakos o gardlo musza dbac, bo to nazedzie ich pracy.
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
no przecież z tymi jajami to nie na serio :p
ktoś mi tak kiedyś mówił, ale ja się z tego śmieję :D
 

Wojciech93

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Pewnie że może. Ja chłopak jestem, posłuchałem troche Behemotha i zaczołęm naśladywać. Najpierw urywałem sobie jaja na gardle a potem powoli mieszaem gardo-przepona.Lub jak kto woli pomagałem sibie gardłem bo na przeponie nie mogłem osiąnąć takiej siarczystości itp jak na gardle. Na początek proponuje growlować tak, ze do ust "przytykamy" 2dłonie złączone, tak jakbyśmy nabierali wody w 2 dłonie, ja tak robiłem i dzwięk był głębszy- taki naturalny euqalizer :) Mam niski głos i to mi pomaga. Pije duuuuuzo napoi kleistych- cola, kiśle.

/ kurde nie zauważyłem daty poprzedniego posta i poleciało ostrzeżenie;/ xD
 
Do góry