Co Się Dzieje Z Ludzmi ?

Status
Zamknięty.

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Napewno słyszeliście o przypadku tego 13-letniego DZIECKA!!!! Które chciało ZABIĆ!!!! Taksówkarza tylko dlatego że upomniał sie o pieniądze. ( nie chce bynajmniej obrazić młodych użytkowników forum, ale taka sprawa że wiecie )

Przecież to co sie teraz dzieje z dziećmi i młodzieżą w Polsce jest tragiczne!!! ( brakuje mi słów). Myśle tu o zachowaniach, zatarciu sie pewnych granic moralnych, bezczelności, BRAKU UCZUĆ!!! w wielu przypadkach. Ten chłopak (Niedoszly Nożownik) chciał zabić tego czlowieka, a Taksówkarz nawet nie spodziewał sie ataku ze strony tak młodej osoby!!!

Wniosek z tego taki że mamy zacząć podejżewać 10-latków o to że może chcą nas zabć o "CUKIRKA"!!!.

W takim tempie ludzie sami sie wymordują :( ... A Wy jakie macie opinie na ten temat ??
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Słyszałam o tym.

Bylo też ostatnio o dwóch chłopakach, 16 lat i 19 chyba..
Zabili na stacji bezdomnego.
Skatowali jego ciało..
I mówią, że nie mają pojęcia czemu go zabili.
Obaj dostali chyba dożywocie.

Druga sytuacje:
Blisko mojego miasta.
Dwóch pijanych facetów (w tym mój kolega! i jakiś 30-latek) zabijają kierowce tira na stacji benzynowej.
Używają do tego szyjki butelki..
Jeden dostał 25 lat (30-latek), a drugi 10 lat..

Nie wiem co się z tym światem dzieje.. :(
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Jakieś 3 dni temu znaleziono w moim mieście w rzece zamordowaną młodą kobietę w wieku 22 lat. Zgwałcona z poderżnietym gardłem została wrzucona do Obry.

Rospusta, zachwianie wartości, brak nadzoru rodzicielskiej, miłości, wzorców do naśladowania, itp. czyni z młodocianych, gniewnych, wyrafinowanych oprawców, katów przyszłych swych ofiar.
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Tak, to jest straszne co sie dzieje... Coraz wiekszy strach gdziekolwiek wychodzić. Np do szkoły... Bo tam jest najwięcej młodych osób i nie wiadomo co im strzeli do głowy <_<
I tacy młodzi moga być nawet jeszcze gorsi od dorosłych...
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Niedawno w "Rozmowy w toku " był temat o młodych zabójcach .Uderzyli kolezanke kamieniem w glowe i wrzucili do studni na glebokosc 3 m ,przykrywajac ja drzwiami .Ale dziewczyna przezyla naszczescie .
 

Mihlin

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Ja słyszałam, że do jakiegoś gimnazjum chłopak przyniósł łom! Zaczął kogoś okładać i jakaś nauczycielka przyleciała i na szczęście zabrała mu ten łom. A jak zapytała go po co go przyniósł odpowiedział, że po to żeby tego kumpla zabić! A w podstawówce, jak słyszalam pierwszaki się leją na korytarzu, a nauczycielka podpiera ścianę! Mnie słów brakuje! :(
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ja słyszałam, że do jakiegoś gimnazjum chłopak przyniósł łom! Zaczął kogoś okładać i jakaś nauczycielka przyleciała i na szczęście zabrała mu ten łom. A jak zapytała go po co go przyniósł odpowiedział, że po to żeby tego kumpla zabić! A w podstawówce, jak słyszalam pierwszaki się leją na korytarzu, a nauczycielka podpiera ścianę! Mnie słów brakuje! :(
Naprawde to jest straszne, a takie dzieci nie mają sumienia, wychowane w patologicznych rodzinach najczęścij :( chociaż zdażają sie wyjątki :mruga: . Dzieci które patrzą na zło i przemoc codziennie w TELEWIZJI, W BAJKACH, W INTERNECIE, i na ulicy . Są jush przyzwyczajone do śmierci i bulu.

To jest STRASZNE :(
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Konina :D
to jest straszne co teraz się dzieje w naszch miastach... :( jak ogladam wiadomośći i słysze o takch wypadkach to szok i wspułczućie dla rodziców takich dzieći
 

Mihlin

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Kod:
Nie współczuć tylko zastanowić sie GDZIE są rodzice tych dzieci, przecież to od nich zależy w największym stopniu co wyrośnie z pociech .
z tym rodzicami, to może zazwyczaj tak jest, ale zdarza się, że dziecko wychowane naprawdę dobrze, wpojono mu dużo miłości itp., a mimo to jak znajduje się w takim otoczeniu to się poprostu dopasowywuje... (oczywiście mówię tu o troszkę mniejszych przewinieniach, nie o zabijaniu!) Tak myslę

kurczę, czemu mi nie zacytowało tylko takie cyś się zrobiło?

Nie współczuć tylko zastanowić sie GDZIE są rodzice tych dzieci, przecież to od nich zależy w największym stopniu co wyrośnie z pociech .

ok! już wiem! :)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
poprostu ojciec powinnien wziąć miotłe i w du:cenzura: przyłożyć gówniarzowi tak żeby się posikał z bólu :/ ja jestem przerażona tym, że w szkole nie mogę znaleźć osoby, która by nie paliła :/ nie wiem czy ja jestem jakaś nie na topie czy jak ?! sama kiedyś paliłam, ale to jest na siłę udowadnianie sobie, że jest się dorosłym. w tamtym roku kiedy z kumpelkami szłam na przygotowania do bierzmowania zobaczyłam mojego narąbanego kumpla, który zmierzał właśnie do kościoła.
zabawa-zabawą ale trzeba znać umiar, a dzisiejsza młodzież tego umiaru nie ma.
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
O takim zachowaniu takich młodych ludzi decyduje chęć bycia "cool", bo bycie złym jest teraz na topie. Niestety taka jest prawda. Zaczyna się na paleniu papierosów (bo przecież to nielegalne palić w wieku 9 lat, jest się taki dorosłym) kończy na czymś takim. Nie, żeby mnie tu źle nie zrozumieć, że według mnie kto pali papierosy w dzieciństwie bedzie zły :p Miałam zamiar po prostu podkreśoić panującą teraz modę na niegrzeczność ;) Każdy przechodził to w jakimś stopniu zresztą ;)
 

wiśnia:)

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja mam 14 lat. Musze stwierdzic że to jest okropne że człowiek w moim wieku jest w stanie wogóle miec myśli o zabiciu 2 czlowieka! niewyobrażam się w sytuacji kiedy tak "smarkata" jeszcze osoba mogla zrobic coś takiego! przeciez ten chlopak na poczatku zostal przegrany! ja poprostu nie jestem w stanie zrozumiec tak wielkiego zla i to u tak mlodych osób.... przeraża mnie myśl że na swiat przychodz coraz więcej takich ludzi ktorzy sa zdolniu do tak wielkiego okrucieństwa.....
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Czy coraz więcej, to nie wiem, zawsze tacy byli, są i będą, jak czytałam jakieś biografie to tam cały czas ktoś kogoś zabijał, dla kasy, a bo to komuśprzeszkadzał i to niezależnie od wieku i to w rózny sposób. Takie jest życie, sa ludzie dobrzy i są ludzie, którym coś złego zaświeci w głowie i o to sa efekty :(
 

Mihlin

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
ja jestem przerażona tym, że w szkole nie mogę znaleźć osoby, która by nie paliła kwasny.gif nie wiem czy ja jestem jakaś nie na topie czy jak ?!
Ja też mam ten problem! Nie palisz? to jesteś do niczego! A do tego wkurza mnie, jak idę sobie i mnie zaczepia ośmia letnie dziecko i sie pyta czy mam fajki! To jest jakieś nienormalne, delikatnie mówiąc! :/
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Ogólnie rzecz ujmując.
To jest skandal.
Ale, jest ale....powinno się tego człowieka dać natychmiast do poprawczaka. To juz jedno, a po drugie. należy zaostrzyć Kary za takie przestępstwa....A w taksówkach wprowadzić kamery...
Przecież nie moze juz dojść do podobnych sytuacji... to było by zbytnio....
nieważne.

Pozdro!!
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Wg mnie to do rodziców powinno należeć wpajanie dzieciom podstawowych zasad. Oczywiście jeśli jedna para rodziców będzie to robić, a inni będą olewać, to możliwe że i dzieci tych pierwszych zejdą na złą drogę. Ale i tak nie zwalnia to nikogo z tego obowiązku :p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
to jest przykre, naprawde :{
Ja niestety nie wiem co sie dzieje.
Ale aż strach patrzeć na to,
u mnie małe dzieci latają z nożami,
i sie zabijają, oczywiście dla zabawy....
ale co by było gdyby...
takich przypadków jest dużo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry