[BOSSY] Moje treningi

Status
Zamknięty.

Rycerz

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
264
Punkty reakcji
4
Miasto
Z Bogdańca jestem
A jakie masz predyspozycje do kulturystyki? jesteś mezomorfikiem, że zamierzasz przytyć 5 kg w tak krótkim czasie?
I co do suplementacji, nigdy nie słyszałem żeby ktoś brał coś na pobudzenie apetytu. Jak tego typu odżywki zdają egzamin?

By the way, mógłbyś jeszcze napisać jak Ci z dietą idzie.. :)

powodzenia :eek:k:
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
A jakie masz predyspozycje do kulturystyki? jesteś mezomorfikiem, że zamierzasz przytyć 5 kg w tak krótkim czasie?
I co do suplementacji, nigdy nie słyszałem żeby ktoś brał coś na pobudzenie apetytu. Jak tego typu odżywki zdają egzamin?

By the way, mógłbyś jeszcze napisać jak Ci z dietą idzie.. :)

powodzenia :eek:k:

jestem ekto
sądzę że od września do końca roku bez problemu znajdzie się te 5 kg, możliwe ze do końca nie będzie to czysta masa. Ale się nad tym popracuje.
Właśnie dlatego chce wypróbować, bo coś mi się zdaje że to bardziej efekt Placebo, dla sprawdzenia właśnie skorzystam z dwóch innych odżywek na apetyt. Najpierw black hole, a następnie dużo tańsze dibencozide Treca.

Wspominam poraz piąty że dieta będzie rozpisana na dniach, z którą ruszam możliwe że w sobote już.


Poprawka co do wzrostu: 189 cm
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Wcześniej myślałem o PH, ale jak narazie chce jeszcze na naturalnych środkach pojechać troche.
Może na przyszłą zimę jakiś Bold pojdzie w ruch.
 

conanos

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam wsystkich forumowiczów. Nie chcę nikomu mówić co ma robić, ale jeśli chodzi o trening na masę to mam takie zdanie, że nie należy się zbytnio przemęczać (max 8 powtórzeń, 2 partie mięśni na jednym treningu i w sumie do 12 serii) bo można uzyskać odwrotny od zamierzonego efekt. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepsze przyrosty siły i masy miałem wtedy kiedy z siłowni wychodziłem prawie suchy(delikatnie spocony).
Nie rozumiem Waszej wiary w odżywki. Najlepszy jest przecież trening na sucho, a jak już ktoś chce brać odżywki to powinien je traktować jako uzupełnienie treningu a nie podstawę do rozwoju masy mięśniowej. Ja trenowałem 4 lata bez odżywek i doszedłem od 68kg do 80kg przy wzroście 179cm, w bicepsie miałem 40cm. Potem wziąłem kreatynę i doszedłem do 43cm w bicepsie, a teraz widzę że było to bezsensu bo po 5 latach bez trningu ważę 80kg a w bicepsie mam 40cm. Teraz znowu zacząłem ćwiczyć i napewno nic nie wezmę (szkoda wątroby i pieniędzy).
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
32
Miasto
Częstochowa
NO co ty pierdoły gadasz, łapie zastój bierzesz suple(pomijając zmiany treningu) nie masz czasu na jedzenie bierzesz suple. Jeśli chodzi o trening to co na kogo działa bo jeśli ty pomachasz trochę i się nawet nie spocisz i daje efekt to Ci zazdroszczę bo ja praktycznie zawsze wychodzę spocony :niepewny: .
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Taa. i wtedy sie obudziłes. tez bym chcial złapac 3 cm na krecie, wow... jestes moim idolem.
 

conanos

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jak trenujesz 4 lata na sucho to kreatyna działa jak sterydy (pompuje dużo wody do już wyrobionych mięśni). Ja w miesiąc przybrałem 8kg. Przyjemne uczucie ale nie trwałe.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
taaa, jak sterydy. coś cudownego.
Gdzies to usłyszał?

(Prosiłbym o Zbytnie nie spamowanie w tym temacie jeżeli post nie jest na temat, bądź odbiega od rzeczywistości)


Dzisiejszy trening zrobiony na szybko z braku większości czasu.
Ilość wypitej wody: 0,5 l

Plecy:Wiosłowanie Sztangą w opadzie tułowia 3s (12, 12,12 x 26 kg)
Klatka:Wyciskanie sztangielek ławka skos (głową w górę) 3s ( 12,12,12 x 2 sztangielki po 11 kg każda)
Barki:Wznosy ramion bokiem w opadzie tułowia 3s ( 12, 10, 8 x 5 kg)
Triceps:Francuskie wyciskanie za głowy leżąc 2s (12, 12 x 20 kg)
Biceps:Uginanie ramion z sztangielkami na przemian "supinacją nadgarstka" 2s 12, 12 na każdą rekę x 11 kg każda sztangielka)


Trening oczywiście bardziej na rozruszanie mięsni, po poniedziałkowym mam lekkie zakwasy :sexy:
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Cos mało wody pijesz na treningu, ja zawsze 1-1,5 l . kiedy planujesz sie wziac za normalne ciezary ? I gdzie przysiady !? :)
Ponoć najnowszym trendem przy budowaniu czystej masy jest robienie powtorzen 6-10 z duzymi ciezarami i małą iloscią serii.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
no tym razem mało wypiłem, trening ostatni w ogóle poszedł na szybcika z braku czasu.
A przysiadów wykrocznych już mi się nie chciało robić :D
Jak wejdę na Splita zacznę z prawdziwymi ciężarami.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Jak będziesz robił splita? Bo teraz po wakacjach zmieniam trening i myśle nad splitem 5 dni w tygodniu. Każdy dzień inna partia.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Bary + bic
Nogi + przedramiona
Plecy
Klata + tric

no i poza tym 2 dni brzuch
 

conanos

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ponoć najnowszym trendem przy budowaniu czystej masy jest robienie powtorzen 6-10 z duzymi ciezarami i małą iloscią serii.

Właśnie o tym mówiłem na początku. Męczenie organizmu na treningu ma sens, przemęczanie nie (chyba że ktoś ma czas spać po 16 godzin na dobę :)
 
P

P@tryk

Guest
Ja mam 192cm i na razie 75kg :p Nie zbyt dużo, ale ważyłem o wiele mniej :p Był czas, w którym ważyłem 80, ale przyszła cholerna grypka i spadło w cholerę ;/ Nawet cyklu nie dokończyłem :p
 

Kentaki1

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Najlepiej nie przerywać, sam ćwiczę od dwóch lat i tak weszło mi w krew, że jak nie trenuję to źle się czuję. Zdaje sobie sprawę, że powroty są trudne. Zacznij od ogólnorozwojówki przez tydzień i skrupulatnie wracam do ćwiczeń już na konkretne partie ciała. Życzę powodzenia przy budowaniu zdrowej sylwetki.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ano bystre chłopaki :D

wieczorkiem wstawię relacje z dzisiejszego treningu, oraz dietke ;)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Nogi:Uginanie nóg leżąc na brzuchu 3s (12, 12, 12 x 25 kg )
Plecy:Martwy Ciąg 3s ( 12, 10, 8 x 46, 56, 56 kg ) dałbym wiecej, ale gdzies pas zgubiłem ) :p
Klatka:Rozpiętki na ławce poziomej/wyciskanie sztangi głową w dół 3s ( 12, 10, 8 x 12 kg na hantel )
Barki:Wyciskanie sztangi zza karku 3s ( 12, 10, 8 x 26 kg )
Triceps:prostowanie ramion na wyciągu 2s (12, 12 x 25 kg )
Biceps:Uginanie ramion na przemian chwyt "młotkowy" 2s ( 12, 12 x 12 kg )

podczas treningu 1 litr wypitej wody.
0,5 godz. przed treningiem 25 g nitrobolonu
po treningu 5 g mono

Trening przebiegł bardzo miło i wilgotnie :D

Diete zeedytuje pozniej w tym poście
 
Status
Zamknięty.
Do góry