zaręczyny w młodym wieku

vipsoke

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Starachowice
Jak dla mnie głupota zaręczyny dla bycia tylko narzeczeństwem bez planów, środków i pomysłów na dalsze życie i ślub.
 

paniporcelanowa

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
uważam, że nie ma nic złego w zareczynachw mlodym wieku :)
nie chodzi mi oczywiscie o kupiony plastikowy pierścionek po 2 tygodniach bycia razem, ale jesli obie osoby są dojrzałe, dobrze im razem to czemu nie, a zaręczyny wcale nie muszą oznaczac szybkiego slubu ;]
znam pray które są zaręczone po kilka lat i im tak dobrze;)
 

Zed89

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nakło Śląskie
Ja mam 20 lat a moja partnerka 19 i jesteśmy zaręczeni , ba nawet mamy wspólne mieszkanie , zaraz po studiach bierzemy ślub
 

dorka89

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
241
Punkty reakcji
4
Wiek
35
Gdyby nie moje własne doświadczenie życiowe i bezmyślność, napisałabym pewnie, że to nie jest zły pomysł i ogólnie jeżeli ktoś jest pewien swojej miłości to bez żadnych dylematów może się zaręczyć.

Ja miałam wtedy19lat, byłam święcie przekonana, że będziemy ze sobą już na zawsze i nigdy w nikim innym się nie zakocham.

A teraz co?
Z tamtym już nie jestem, już po zaręczynach i wielkich planach, co najdziwniejsze, teraz zastanawiam się jak mogłam myśleć że tamto uczucie było prawdziwą miłością. Okazuje się że do miłości naprawdę trzeba dorosnąć. Więc dla mnie te zaręczyny były bez sensu...
 

Tunidra

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
120
Punkty reakcji
0
Miasto
z domu
Moim zdaniem to głupota, zaręczyny w wieku lat 18, ślub w wieku 22 lat; po 10 latach wzajemne pretensje o zmarnowane życie ...
 

sensoryczna

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
moim zdaniem to dziecinada w tak mlodym wieku- mam kolege ktory ma 20 lat a jego dziewczyna 17, są zareczeni i tylko czekają az ona skonczy 18 lat zeby wziąć slub... :hahaha: :hahaha: normalnie prawie jak w sredniowieczu - malzenstwa w wieku 15 lat haha.

sądze ze do wszystkiego trzeba dojrzec, po co sie spieszyc na sile - chyba tylko z chęci udowodnienia sobia jakim to ja juz jestem duuzym chlopcem! nawet jej pirściuunek kupiłem (na bazarze) :D :D :D


no sorry.. tak to wyglada
 
Do góry